هزینه هیدرودرم ابریژن چقدر است؟

لایه‌برداری عمیق و سطحی، امروزه یکی از روش‌های اصلی در زمینه جوان‌سازی غیر‌تهاجمی پوست است. سادگی این روش و درد کم آن باعث می‌شود تا در اکثر موارد نتایج خوبی حاصل شود.

 هیدرودرم ابریژن ، به عنوان روشی جهت داده شده برای بازسازی فعال پوست و تحریک آن است. امروزه از این روش برای جوان سازی بسیار استفاده می‌شود. اما بسیاری از افراد به این دلیل که نمی‌دانند هزینه هیدرودرم ابریژن چقدر است؟ به سراغ آن نمی‌روند.

پیش از آنکه به بحث در مورد هزینه هیدرودرم ابریژن و عواملی که در این قیمت گذاری دخیل است بپردازیم، به طور مختصر در مورد مزایای هیدرودرم ابریژن می پردازیم تا شما به خوبی متوجه شوید که آیا صرف هزینه هیدرودرم ابریژن فایده ای دارد یا نه.

هزینه هیدرودرم ابریژن

مزایای هیدرودرم ابریژن

این روش که پاکسازی و لایه برداری حرفه ای پوست است، مزایای زیادی دارد. از هیدرودرم ابریژن می‌توان برای انواع پوست از جمله حساس استفاده کرد و نتایج کاربرد آن با نتایج تهاجمی‌تر قابل مقایسه است. 

این روش کاملاً بدون درد است و باعث قرمزی، تحریک، احساس گرفتگی و خشکی بعد از انجام آن نمی‌شود. تفاوت اصلی این فناوری جدید این است که از کریستال‌ها برای لایه‌برداری در طی مراحل استفاده نمی‌شود و باعث لایه‌برداری نرم و لطیف از سلول‌های مرده پوست می‌شود. 

هم‌زمان با لایه‌برداری، سرم‌های حاوی آنتی اکسیدان، مواد مرطوب‌کننده، پاک‌کننده و ضد التهاب به طور متوالی در لحظه برای باز‌شدن منافذ بر روی پوست تمیز استفاده می‌شوند. آب‌رسانی فعال پوست در حین انجام آن، هیدرودرم ابریژن  را از سایر روش‌های تجدید پوست از طریق ابریژن متمایز می‌کند.

برای چه نوع پوستی باید هزینه هیدرودرم ابریژن را متقبل شویم؟

پوست چرب، مات و در عین حال کم‌آب یک مشکل زیبایی بسیار رایج است. بیش‌تر محصولات مورد استفاده در سالن‌ها و مراقبت‌ها در منزل، با ایجاد اثرات ضد‌التهابی، تنظیم‌کننده بدن و ضد‌باکتری، در عین حال باعث کمبود آب در پوست می‌شود. هیدرودرم ابریژن، روش مناسب طولانی مدت همراه با پاک‌سازی را فراهم می‌کند و به طور مطلوبی با آن‌ها مقایسه می‌شود.

موارد منع هیدرودرم ابریژن

افرادی که این شرایط را دارند نباید هیدرودرم انجام دهند و هزینه هیدرودرم ابریژن را متحمل شوند.

  • در صورت داشتن حفره یا زگیل در ناحیه صورت. 
  • تبخال در مرحله تشدید
  • دوره بارداری و شیردهی
  • آفتاب سوختگی
  • دیابت نوع ۱
  •  آکنه شدید
  • اگزما

برای انجام هیدرودرم ابریژن به چند جلسه درمانی نیاز است؟

در هیدرودرم ابریژن تمیزکردن عمیق منافذ رخ می‌دهد و لایه‌برداری پوست به طور مداوم انجام می‌گیرد.   علاوه بر این ، همان‌طور که می‌دانید، این روش باعث تحریک میکروسیرکولاسیون و در نتیجه فرایندهای متابولیکی در پوست می‌شود، اثر لیفتینگ ایجاد می‌کند و تخلیه لنفاوی را فراهم می‌کند.  

این روش اجازه می‌دهد تا مشتریانی که پوستی حساس و قرمز دارند، بدون محدودیت سنی انجام دهند. هنگام استفاده از آن، حتی بعد از یک جلسه نتیجه مشخصی حاصل می‌شود. با این کار می‌توانید از هیدرودرم ابریژن به عنوان یک روش سریع استفاده کنید. 

برای به دست آوردن یک اثر طولانی مدت، لازم است یک دوره ۶  تا ۸ جلسه،  با انجام روش‌های پشتیبانی یک بار در ماه تجویز شود.

هر جلسه هیدرودرم ابریژن چقدر طول می کشد؟

هیدرودرم ابریژن برای افراد در هر سنی چه در تابستان و چه در زمستان توصیه می‌شود. زمان کل روش ۴۰-۶۰ دقیقه است که در تعیین این که هزینه هیدرودرم ابریژن اثرگذار است. این نیز یک مزیت مهم در درمان است.

عوامل تاثیر گذار بر هزینه هیدرودرم ابریژن

همه ی روش های درمانی و زیبایی، تحت تاثیر عوامل مختلفی هزینه های متفاوتی خواهد داشت. در این روش پاک سازی پوست، عواملی نظیر موقعیت مکانی کلینیک زیبایی، خدمات جانبی که در کلینیک ارائه می شود، تجربه و مهارت پزشک یا اپراتور، مارک دستگاهی که استفاده می شود.

هزینه هیدرودرم ابریژن برای هر جلسه چقدر است؟ 

هزینه هیدرودرم ابریژن برای هر جلسه در افراد مختلف و شرایط های مختلفی که هر فرد دارد و تعداد جلساتی که برای هر فرد نیاز است متفاوت خواهد بود. مشخص شدن همه این موارد به تشخیص پزشک و صلاحدید او بستگی دارد. اما به طور کلی هزینه هیدرودرم ابریژن برای هر جلسه چیزی حدود ۱۵۰-۴۰۰ تومان است.

هزینه هیدرودرم ابریژن

برای انجام هیدرودرم ابریژن به کجا مراجعه کنیم؟

قبل از اقدام به هیدرودرم ابریژن، ابتدا به بهترین کلینیک زیبایی که به طور اصولی این کار را زیر نظر پزشک انجام می دهند، مراجعه کنید و از انجام این کار در آرایشگاه ها و نزد افرادی که تخصص ندارند پرهیز کنید.

در مورد هزینه هیدرودرم ابریژن از کلینیک سوال کنید و با آگاهی از هزینه ای که باید بپردازید این روش را انجام دهید و به طور کامل دوره های هیدرودرم را انجام دهید.

هیدرودرم ابریژن برای کدام گروه سنی قابل انجام است؟

این روش به دلیل غیر تهاجمی بودن برای همه افراد در هر سنی که نیاز داشته باشند قابل انجام است.

هیدرودرم برای کدام نواحی پوست قابل انجام است؟

هیدرودرم ابریژن برای آبرسانی به همه نواحی که دچار خشکی هستند قابل انجام است. اما به طور معمول از آن برای نواحی صورت، گردن، بالای سینه استفاده می کنند.

ماده ای که در هیدرودرم ابریژن استفاده می شود چیست؟

ماده استفاده شده در هیدرودرم ابریژن می تواند آب مقطر و یا آبی که همراه با ویتامین ها و مواد معدنی است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

نوشته های مشابه

۱۰ دیدگاه

    1. بستگی داره شما از این روش زیبایی چه استفاده ای میخواهید بکنید. رفع چین و چروک پوست یا درمان لک یا شفاف سازی پوست. اما با توجه به مراجعه کنندگانی که وجود دارند می توانید در هر بازه سنی بالای ۲۵ سال اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *