banner

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران ❤【دکتر ایمپلنت ۱۴۰۲】

بنر دکتر پوراقدم دکتر ساغری فرشته

در شهرهای متفاوت کشور عزیزمان همیشه افرادی که قصد اقدام به ایمپلنت دندان را دارند، در جست‌و‌جو لیست دندانپزشکان و لیست ۱۰ تایی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران، شیراز، اصفهان و دیگر شهرهای ایران هستند. دکتر ایمپلنت فردی است که در حوزه دندانپزشکی تحصیل کرده است و اطلاعات و تجربه کافی در حوزه کاشت دندان دارد.

مراجعه به بهترین دکتر و متخصص ایمپلنت، یک روش پرهزینه و با دوره درمان طولانی برای بازیابی دندان‌های از دست رفته است. با توجه به اینکه برای کاشت ایمپلنت، استخوان فک آسیب می‌بیند، هرگونه بی‌دقتی در انتخاب ایمپلنت، بی‌توجهی به سلامت لثه و شرایط دندان‌های مجاور، انتخاب محل نامناسب برای سوراخ کردن فک و غیره باعث کاهش احتمال رسیدن به نتیجه مطلوب و حتی ایجاد آسیب‌های جبران ناپذیر به بیمار می‌شود.

اگر چنین شرایطی به وجود آید، امکان کاشت مجدد حتی نزد متخصصین مجرب نیز بسیار سخت و در مواردی غیرممکن می‌شود و بیمار به ناچار باید تحت درمان‌های ترمیمی چون پیوند استخوان و لثه قرار گیرد.

در این مقاله از ویکی درمان با موارد زیر آشنا می‌شویم:

 • متخصص ایمپلنت چه کسی است؟
 • بهترین متخصص ایمپلنت پزشکی چه مشخصه‌هایی دارد؟ (به‌روز بودن، مهارت بالا و غیره)
 • متخصص ایمپلنت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟ (پیوند استخوان، کاشت اباتمنت و غیره)
 • چه عواملی روی هزینه ایمپلنت تاثیر می‌گذارد؟ (شرایط فرد، موارد به کار رفته و غیره)

بهترین برندهای ایمپلنت مورد استفاده متخصص ایمپلنت:

 زیمر بیومت (Zimmer Biomet) ساخت آمریکا – کیفیت عالی – گران قیمت – جنس تانتالیوم
اشترامن (Straumann) ساخت سوئیس – احتمال شکست -ایمپلنت بسیار کم – کیفیت بالا  – قیمت مناسب
ایمپلنت مدنتیکا (Medintika) ساخت آلمان – میزان تحلیل استخوان کم – قیمت بالا
دنتیوم (Dentium) ساخت کره – کیفیت خوب – قیمت مناسب

متخصص ایمپلنت کیست؟

عده زیادی از افراد به مرور زمان بنا به علل مختلفی مانند: پیری، کشیدن یا افتادن دندان و … دندان‌های خود را از دست می‌دهند. تا چند سال گذشته، گذاشتن دندان مصنوعی بین این افراد بسیار متدوال بود و مشکلاتی که این شیوه درست می‌کرد موجب گشت که روش بهتری به نام ایمپلنت، جایگزین آن شود.

جراحی کاشت ایمپلنت، عملکرد پیچیده‌ای دارد که متخصص جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی و جراح فک و دهان در این عمل دخیل هستند. به طور کلی دکتر متخصص ایمپلنت، فردی است که به تمام مراحل و شیوه‌های ایمپلنت دندان مسلط می‌باشد و تجربه‌ بسیار زیادی در کاشت و متناسب‌سازی شرایط فک و استخوان لثه دارد.

 

برای بهره مندی از شرایط ویژه هنگام تماس با کلینیک نام ویکی درمان را اعلام نمایید.

 

لیست ۱۰ تایی بهترین متخصص ایمپلنت دندان تهران

دکتر مهدی کریمی

بهترین متخصص ایمپلنت دندان، طراحی لبخند، لمینیت های سرامیکی و کامپوزیتی، درمان زیبایی لثه

لوگو دکتر کریمیآقای دکتر مهدی کریمی جراح دندانپزشک، شماره نظام پزشکی ۱۲۷۹۳۸، در سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل شدند و سپس برای افزایش تخصص در دوره های حرفه ای و پیشرفته ایمپلنت و زیبایی دندان شرکت نموده اند.آقای دکتر کریمی، دارای مدرک فلوشیپ زیبایی دندان از دانشگاه Genova در ایتالیا هستند. ایشان در حال گذراندن دوره فلوشیپ لیزر دندانپزشکی در دانشگاه Aachen آلمان می باشند.

تلفن تماس: ۰۹۱۲۰۳۳۰۶۵۰ – ۲۲۰۸۰۰۹۰

آدرس: سعادت آباد، خ سرو غربی، خ بخشایش، ساختمان افتخار، پ۵۶ ط۴ واحد۴۰۲


دکتر محمد سعید ساغری

ایمپلنتولوژیست، فلوشیپ ایمپلنت از آکادمی AAID آمریکا

دکتر ساغریدکتر محمد سعید ساغری – دندانپزشکی رویال فرشته : جراح ، دندانپزشک | ایمپلنتولوژیست | فلوشیپ ایمپلنت از آکادمی AAID آمریکا |جراحی های پیشرفته ایمپلنت و بازسازی های استخوان، جراحی سینوس، جراحی دندان عقل

شماره تماس: ۲۶۲۹۰۱۳۷ – ۲۶۲۹۰۱۹۲

تعطیلات (واتساپ): ۰۹۹۱۲۸۵۴۵۶۶

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پاک وی، خیابان فرشته، خیابان اخگری، پلاک ۱، طبقه پنجم، واحد ۱۰


دکتر عباس گشاده رو

بهترین متخصص جراحی لثه و ایمپلنت (جراحی های پیشرفته ایمپلنت)، دارای بورد تخصصی هیات علمی دانشگاه

لوگو دکتر عباس گشاده رودکتر عباس گشاده رو، جراح، متخصص لثه و جراحی های پیشرفته ایمپلنت دندانی هستند. ایشان پس از اخذ مدرک دکترای عمومی و شناسایی استعداد و علاقه خود در زمینه ایمپلنتولوژی وارد رشته تخصصی ایمپلنت و جراحی لثه شدند. برای ارتباط با این پزشک حاذق می توانید از طریق راه های ارتباطی که در بنر ایشان قرار گرفته، تماس برقرار کنید.

تلفن: ۲۶۳۵۲۵۲۸ – ۲۶۷۰۶۱۹۷  –  ۰۹۱۲۰۴۴۸۷۰۱

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان اعجازی، جنب بانک ملی شعبه آصف، پلاک ۴۹ واحد ۶


دکتر میثم آریام

فوق تخصص ایمپلنت، جراحی لثه

دکتر آریام

دکتر میثم آریام – فوق تخصص ایمپلنت و جراحی های پیشرفته لثه | فوق تخصص ایمپلنت دندان، فلوشیپ ایمپلنت و جراحی های پیشرفته از دانشگاه تهران | متخصص و دندانپزشک زیبایی، لیمنیت، کامپوزیت و جراحی لثه

تلفن: ۴۴۹۷۴۶۷۲ – ۲۲۷۴۷۱۵۳

آدرس (یک): زعفرانیه، تقاطع مقدس اردبیلی و فلاحی، ساختمان پزشکان، طبقه ۵ واحد ۲۳

آدرس (دو): صادقیه، بلوار فردوس شرق، خ ابراهیمی جنوبی، بالای بانک مسکن، ساختمان عقیق ط ۳ واحد ۹


دکتر ستاره هاشمی

بهترین فوق تخصص ایمپلنت، جراحی لثه

دکتر هاشمی

داشتن لبخند زیبا و دندان‌هایی مرتب، منطبق بر معیارهای زیبایی بسیـاری از افراد است، اما هـدف ما حفظ سلامتی دهان و دندان در کنار دستیابی به زیبـایی لبخند و جلوگیـری از عـوارض و آسیب های درمـان ‌هـای زیبـایی است به طوری که سـلامتی دنـدان هـای شمـا، زیبـایی آن را تامیـن کنـد. از جمله خدمات کلینیک دکتر ستاره هاشمی بهترین دکتر ایمپلنت یک روزه در تهران، لیفت لثه و لبخند لثه ای را می توان نام برد.

تلفن: ٨٨٢٠۵۶۹۷ – ۸۸۸۷۵۷۴۱

موبایل: ۰۹۰۵۳۷۰۵۵۳۰

آدرس: جردن، نبش شمال غربی چهارراه جهان کودک، پلاک ۶۶، طبقه ٣، واحد ١٠


دکتر مریم کاردان

متخصص جراحی لثه و ایمپلنت

خانم دکتر کاردانخانم دکتر کاردان متولد ۱۳۶۰ هستند. ایشان در سال ۱۳۹۸ دروه تخصص پریودنتیکس را گذراندند. ایشان دارای فلوشیب لیزر از دانشگاه آخن آلمان هستند. خانم دکتر کاردان عضو انجمن پریودنتیست های ایران و دارای بورد تخصصی پریودنتیکس از دانشگاه شهید بهشتی هستند.

تلفن: ۲۶۸۵۵۸۵۴  –  ۰۹۱۰۴۵۴۱۰۵۴

آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک ۱۰


دکتر شهریار الیاهو

بهترین متخصص ایمپلنت یک روزه و جراحی لثه

دکتر الیاهوفارغ‌التحصیل سال ۱۳۷۷ از دانشگاه تهران، متخصص در ایمپلنت یک روزه و جراحی لثه

تلفن: ۸۸۲۱۶۸۸۲  –  ۰۹۹۰۷۶۰۰۰۳۶

آدرس: ملاصدرا روبروی بیمارستان بقیه الله بعد از گلدشت پ۲۰۷ ط۵ واحد ۲۰


دکتر مرتضی قادری

متخصص جراحی لثه و  ایمپلنت دندان

دکتر قادری

دکتر مرتضی قادری مدرک دندانپزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۲ اخذ نمودند و هم چنین موفق به اخذ فلوشیپ لیزر دندانپزشکی از دانشکده دندانپزشکی آخن آلمان شدند.سپس دکتر قادری وارد دوره تخصص جراحی لثه و موفق به اخذ بورد تخصص جراحی لثه یا پریودانتیکس شدند.

تلفن:  ۸۸۲۱۶۸۸۲  –  ۰۹۹۰۷۶۰۰۰۳۶

آدرس: شریعتی، بعد از تقاطع میرداماد، خیابان منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد، پلاک ۵۸، طبقه ۲، واحد ۷


کلینیک دندانپزشکی دکتر دهقان

متخصص ایمپلنت، جراح فک و صورت

آدرس: جردن، خ قبادیان غربی، پلاک ۸

تلفن:  ۰۲۱۷۹۶۵۸۰۰۰  |  ۰۲۱۹۱۰۰۳۹۹۹


خانم دکتر مژگان آزادخواه

ایمپلنتولوژیست و متخصص در ایمپلنت دیجیتال

آدرس: ونک ملاصدرا جنب بیمارستان بقیه الله ساختمان پزشکان صدرا پلاک ٢٠٠ طبقه دوم واحد ۵

تلفن: ۰۲۱۸۸۶۱۶۳۱۰ | ۰۹۱۲۷۰۲۳۹۵۶


کلینیک دندانپزشکی مهر شریعتی

ایمپلنت حرفه ای در مرکز تخصصی دندانپزشکی

آدرس:خیابان شریعتی‌، خ یخچال ، خ کی نژاد، نبش خیابان قریب، مجتمع پزشکان قریب طبقه ۳ واحد ۷

تلفن: ۰۲۱۲۲۶۴۶۳۰۸ – ۰۲۱۲۲۶۴۵۹۹۷ | ۰۹۱۲۷۶۰۹۰۲۴

متخصص ایمپلنت چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

احتمالاً این سوال برای شما وجود دارد که چگونه بفهمید پزشک مورد نظرتان، بهترین جراح متخصص ایمپلنت است؟ برای پی بردن به این موضوع، نکاتی را آماده کرده‌ایم که پرسش و دریافت پاسخ مناسب برای آن‌ها، می‌تواند اطمینان خاطر برای شما ایجاد کند. پس به هنگام انتخاب دکتر متخصص ایمپلنت و طی جلسه مشاوره با او، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

سطح تحصیلات متخصص کاشت ایمپلنت دندان

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت در مرحله اول، تخصص او می‌باشد. کاشت دندان و ایمپلنت، عملیات پیچیده‌ای است و برای این منظور که کاشت ایمپلنت مطلوبی داشته باشید حتما توجه کنید که پزشک انتخابی‌تان، در حرفه خود تخصص‌های مورد نیاز را گذرانده باشد و اشراف کامل به انواع ایمپلنت داشته باشد.

مهارت بالا

داشتن مهارت و سرعت بالا در کار با دست، برای یک متخصص ایمپلنت و زیبایی حین انجام عمل کاشت دندان و ایمپلنت، یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های او می‌باشد. این که متخصص کاشت ایمپلنت دندان، توانایی انجام حرکات ریز و حساس را داشته باشد و عمل را در کمترین زمان و با کمترین صدمه انجام دهد، یکی از فاکتورهای مهم محسوب می‌شود.

به روز بودن

علم دندان‌پزشکی همواره در حال پیشرفت است. متخصص جراحی ایمپلنتی که با گذشت زمان خود را به‌روز نگه می‌دارد و مناسب‌ترین شیوه‌های جایگزینی دندان‌های از دست رفته را برای بیماران به کار می‌گیرد، می‌تواند یک جراح موفق و قابل اطمینان باشد.

استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات

یکی دیگر از مهم‌ترین مشخصه‌های متخصص پروتز ایمپلنت های دندانی، این است که علاوه بر داشتن تجربه و مهارت بالا و سرعت عمل، حتما باید از دانش روز، آگاه و مطلع باشد و همواره جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات و مواد را در مطب خود داشته باشد.

لیست بهترین متخصص ایمپلنت

دکتر ایمپلنت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

در برخی از درمان های ایمپلنت دندانی، پزشک مجبور به تنظیم فاصله بین دندان ها می باشد. در این گونه موارد ارتودنسی دندان و ایمپلنت به یکدیگر ارتباط پیدا میکنند. در نتیجه توصیه می شود پزشکی که انتخاب میکنید به هر دو تخصص ایمپلنت و ارتودنسی آشنایی داشته باشد. می توانید به صفحه متخصص ارتودنسی مراجعه نمایید و با لیست پزشکان ما آشنا شوید.

اما متخصص ایمپلنت های دندانی، خدمات گوناگونی به بیماران ارائه می‌دهد که تعدادی از آن‌ها را در ادامه بررسی می‌کنیم:

پیوند استخوان فک

انجام رادیولوژی به متخصص جراح ایمپلنت کمک می‌کند بتواند قبل از جراحی، استخوان فک بیمار را بررسی کند. در صورتی که استخوان به اندازه کافی باشد، جراحی بدون هیچ مشکلی انجام خواهد شد؛ اما وقتی که استخوان فک به هر دلیلی شکسته شده و برای نگه داشتن ایمپلنت کافی نباشد، متخصص لثه و فک و صورت اقدام به پیوند استخوان می‌کند.

کاشت اباتمنت در لثه

بهترین متخصص لثه ایمپلنت، باید پایه تیتانیومی را به نحوی داخل لثه قرار دهد که با استخوان فک پیوند بخورد. تنظیم فاصله اباتمنت از استخوان فک، می‌تواند روند بهبودی را سرعت ببخشد.

کنترل درد حین عمل

بهترین متخصص پروتز ایمپلنت دندان، با بررسی وضعیت بیمار به خوبی می‌داند کدام روش بهتر است تا بیمار هنگام جراحی، هیچ دردی را احساس نکند. گاهی به بی‌هوشی نیازی نیست و با داروی بی‌حسی هم می‌توان جراحی را انجام داد.

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت تهران

هزینه ایمپلنت تخصصی

هزینه ایمپلنت بر حسب شرایط هر فرد متفاوت می‌باشد و این هزینه‌ها، پس از ویزیت توسط متخصص ایمپلنت تعیین می‌گردد. شرایط زیادی وجود دارد که روی قیمت این عمل تاثیر می‌گذارد. شرایطی که می توان به آن‌ها اشاره کرد، عبارت‌اند از:

 • انجام عمل توسط متخصص جراحی زیبایی ایمپلنت یا متخصص عمومی
 • احتیاج فرد به پیوند استخوان
 • احتیاج فرد به بالا بردن سینوس
 • برند مواد استفاده شده برای ایمپلنت

جمع بندی

در این مقاله از ویکی درمان موارد زیر را خواندیم:

 • متخصص ایمپلنت کسی است که روی تمام مراحل و شیوه‌های ایمپلنت، تسلط دارد.
 • معتبر بودن تحصیلات، مهارت بالا و … از ویژگی‌های یک متخصص ایمپلنت مجرب محسوب می‌شود.
 • متخصص ایمپلنت خدماتی مانند پیوند استخوان فک و کاشت اباتمنت و … ارائه می‌دهد.
 • احتیاج بیمار به پیوند استخوان و کیفیت مواد ایمپلنت و … روی هزینه‌های ایمپلنت تاثیر می‌گذارند.
۴.۶/۵ - (۱۸ امتیاز)

نوشته های مشابه

۱۰ دیدگاه

  1. سلام دوست عزیز
   در دوران بارداری بدن دچار تغییرات فیزیولوژی زیادی می شود. توصیه می شود که در این دوران از انجام آن خودداری کنید و صبر کنید تا فرزندتان به دنیا بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *