معرفی بهترین پزشک ها

۱۰ تا از بهترین دکتر اسلیو معده در تهران (+نمونه کار) ❤️

امروزه بسیاری از افراد دچار اضافه وزن هستند. این افراد معمولاً با ورزش و رژیم غذایی به هدف کاهش وزن خود نمی‌رسند. بنابراین برای مشاوره به دکتر اسلیو معده برای عمل جراحی مراجعه می‌کنند. در این صورت جراح می‌تواند با توجه به شاخص توده بدنی این افراد دو عمل جراحی اسلیو معده و بای پس معده را انجام دهد.

توصیه ها و مراقبت های بعد از عمل از زبان بهترین جراح اسلیو معده

❤️ صحیح سرفه کنید

برای اینکار ابتدا عمل دم را انجام دهید و بعد از طریق شکم سرفه کنید

❤️ صحیح نفس عمیق بکشید

یک نفس عمق بکشید ۳ ثانیه نفستان را حبس کنید سپس عمل بازدم  را انجام دهید

❤️ ورزش به صورت روزانه

روزهای اول بعد از عمل اسلیو بهتر است که پیاده روی را شروع کنید

❤️ تمرینات پا برای ایجاد گردش خون

انگشتان پای خود را خم کنید، بعد از آزاد کردن به سمت جلو بکشید و مچ پا را از راست به سمت چپ بچرخانید

در این راستا دکتر اسلیو معده با توجه به تجربه خود باید مشخص کند که کدام جراحی می‌تواند بهترین پاسخ برای مراجعه کننده باشد. در واقع بهترین دکتر اسلیو معده ابتدا BMI بیماران را محاسبه می‌کند که با محاسبه BMI به راحتی می‌توان روش جراحی مناسب را تشخیص داد. بای پس معده و اسلیو معده دو جراحی محبوب لاغری هستند. این جراحی‌ها اگر توسط پزشک ماهر انجام شود می‌تواند نتیجه خوبی برای کاهش وزن افراد ایجاد کند. برای شناخت بهتر دکتر اسلیو معده با این مقاله از ویکی درمان همراه باشید.

آیا تنها راه درمان چاقی مفرط اسلیو معده است؟

اگر از چاقی مفرط رنج می‌برید و تمام راه‌های رایج از جمله رعایت رژیم‌های غذایی متنوع و ورزش منظم را امتحان کرده اید، اما به کاهش وزن مطلوب نرسیده اید، تنها راه باقی مانده انجام جراحی‌های لاغری متابولیک از جمله بای پس معده و اسلیو معده توسط بهترین دکتر اسلیو معده است؛ زیرا  اگر این جراحی توسط بهترین دکتر اسلیو معده انجام شود، خطرات و عوارض جانبی آن به حداقل می‌رسد.

اسلیو معده چیست؟

اسلیو معده

اسلیو معده نوعی جراحی لاغری برای کاهش وزن است که در آن قسمت بزرگی از معده برداشته می‌شود و معده به اندازه ۱۵ درصد از اندازه اصلی خود کوچک‌تر می‌شود. در نتیجه معده فرد به ساختاری لوله مانند و به عبارت دیگر (sleeve) در انگلیسی و به معنای آستین تبدیل می‌شود. در واقع یکی از اهداف جراحی اسلیو معده کاهش حجم آن است. با برداشتن حدود ۷۵ تا ۸۰ درصد معده و خارج کردن آن از بدن، فرد دچار کاهش وزن دائمی می‌شود.

جراحی اسلیو معده یکی از جراحی‌های رایجی است که امروزه متقاضیان زیادی دارد؛ زیرا با انجام این عمل معده کوچک می‌شود و افراد با خوردن مقدار کمی غذا سیر می‌شوند. در نهایت این فرآیند برای افراد چق منجر به کاهش وزن دائمی می‌شود. برای انجام این عمل افراد باید به بهترین دکتر اسلیو معده مراجعه کنند تا به نتیجه مطلوب برسند.

 

لیست ۱۰ دکتر اسلیو معده برتر در تهران

لوگو مخدوم

دکتر امیر مخدوم

بورد تخصصی جراحی لاپاروسکوپی پیشرفته از دانشگاه تهران، جراحی اسلیو / بای پس معده.

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با دکتر امیر مخدوم

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

تهران، میدان هفت تیر، خیابان شهید لطفی، پلاک ۹، واحد ۸، طبقه ۸.

شبکه‌های اجتماعی :

دکتر امیر مخدوم، بورد تخصصی جراحی، لاپاروسکوپی پیشرفته از دانشگاه تهران، درمان چاقی، جراحی اسلیو معده، عمل بای پس معده، جراحی زیبایی شکم و سینه. با بیش از ۷ سال تجربه موفق در جراحی چاقی.

دکتر پدرام طالبیان

دکتر پدرام طالبیان

فلوشیپ فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک
امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با دکتر پدرام طالبیان

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

خیابان ولیعصر (عج)، بین میرداماد و ظفر، مقابل بیمارستان ناجا، برج پیروز، واحد ۲۰۶

شبکه‌های اجتماعی :

دکتر پدرام طالبیان، بورد تخصصی جراحی عمومی، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک هستند، و تخصص اصلی ایشان انواع عمل های جراحی چاقی اعم از اسلیو معده، بای پس کلاسیک معده و مینی بای پس معده می باشد. ایشان همچنین عضو فدراسیون بین المللی جراحی چاقی و متابولیک و عضو انجمن جراحان درون بین ایران هستند.

اسلیم بیوتی

کلینیک جراحی لاغری اسلیم بیوتی

دکتر ماهر کردی؛ فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی و چاقی
دکتر سعید سینا؛ متخصص جراحی جنرال، زیبایی و لاپاراسکوپی

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با کلینیک اسلیم بیوتی

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

کرج، بین چهار راه طالقانی و میدان شهدا، برج قائم، طبقه ۴، واحد ۱۲

شبکه‌های اجتماعی :

تیم جراحی لاغری اسلیم بیوتی، متشکل از تیمی حرفه‌ای و کامل است که در راس آن‌ها دو متخصص باتجربه حضور دارند:

دکتر ماهر کردی؛ فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی و چاقی.
دکتر سعید سینا؛ متخصص جراحی جنرال، زیبایی و لاپاراسکوپی.

تمامی جراحی‌ها توسط هردو پزشک (به طور همزمان) انجام می‌شوند و این موضوع میزان دقت و درصد موفقیت جراحی‌ها را بسیار بالا برده است. این تیم تاکنون هزاران جراحی لاغری موفق را پشت سر گذاشته‌اند.

دکتر گنجه

دکتر محمد گنجه

متخصص جراحی عمومی، چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با دکتر گنجه

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

تهران، یوسف آباد،نبش خ۴۷، پلاک۴۱۷ ساختمان نادرط۲، واحد۲۰۴، سه‌شنبه ها (از ساعت ۴ تا ۶ عصر)

شبکه‌های اجتماعی :

دکتر محمد گنجه، متخصص جراحی عمومی، چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته، دارای بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران.

دکتر آقایی

دکتر هاشم آقایی

متخصص جراحی چاقی (اسلیو)، بای پس و مینی بای پس معده

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با دکتر آقایی

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

تهران، آیت اله کاشانی، نبش گلستان شمالی (ساختمان پزشکان ۱)، بلوک ۳.

شبکه‌های اجتماعی :

دکتر هاشم آقایی متخصص جراحی چاقی (اسلیو)یکی از برترین و متبحرترین جراحان حوزه اسلیو میباشد.

ایام تحصیلات بدوی را در مدارس تیز هوشان با نمره عالی سپری نمودند و با رتبه دو رقمی کنکور در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدند.

دکتر هاشم آقایی پس از سپری کردن دوره پزشکی عمومی با رتبه برتر آزمون دستیاری به مقطع تخصص دانشگاه علوم پزشکی ایران ارتقا یافتند و به عنوان دانشجوی برتر و نیزبا رتبه برتر آزمون برد تخصصی جراحی فارغ التحصیل گردیدند.

ایشان در حین تحصیل پندین مقاله در سایتها و مجلات معتبر نظیر  آی اس آی ثبت نموده و تحسین بسیاری از اساتید خود را نیز برانگیخته اند .

دکتر هاشم آقایی یکی از ۱۰ جراح برتر حوزه جراحی اسلیو یا همان کوچک کردن معده در بسیاری از سایتهای معتبر به شمار میروند .

وجه  تمایز جراحیهای دکتر هاشم آقایی با بسیاری از جراحان دیگر کمترین عارضه و نیز بدون اسکار یا جای برش و کمترین درد و با بالاترین کیفیت میباشد. جراحیهای دکتر در یکی از بهترین بیمارستانهای تهران انجام می گردد.

دکتر هاشم آقایی با بیش از ۷ هزار جراحی موفق از جمله رکورد داران انجام جراحی های با کیفیت بالا به حساب می آید .

فارغ از کیفیت هزینه جراحی های ایشان نیز بسیار مناسب می باشد چرا که ایشان با خدای خود عهد نموده که دقدغه معیشت مراجعین خود را داشته باشد.

خدمات:

-جراحی اسلیو یا چاقی یا کوچک کردن معده

-بای پس معده ،مینی بای پس

-از بین بردن شلی پوست پس از جراحی لاغری(ابدومینو پلاستی) ولیپوماتیک

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

تفاوت بین اسلیو معده و بای پس معده

افراد با وزن‌های بسیار سنگین می‌توانند گزینه‌های خوبی برای جراحی بای پس معده باشند؛ زیرا در این عمل جراحی ابتدا قسمت کوچک معده را با استفاده از پانچ می‌بندد و فقط به اندازه یک پیمانه از حجم معده باقی می‌ماند.

در مرحله بعد، دکتر اسلیو معده، معده منقبض شده را از بقیه معده جدا می‌کند سپس این کیسه را به قسمت تحتانی روده متصل می‌کند که به آن جراحی بای پس معده می‌گویند.

جراحی اسلیو معده در افرادی با BMI حداقل ۴۰ انجام می‌شود، اما عمل بای پس معده در افرادی که اضافه وزن دارند انجام می‌شود.

Gastric sleeve

مطالعه بیشتر: عمل مینی بای پس معده

چه کسانی کاندیدای مناسب برای جراحی توسط دکتر اسلیو معده هستند؟

افرادی که برای کاهش وزن، جراحی اسلیو معده انجام می‌دهند، باید باید شرایطی که دکتر اسلیو معده مشخص می‌کند باشند. برخی از این شرایط شامل موارد زیر می‌باشد:

  • افرادی که با استفاده از ورزش و رژیم غذایی شش ماهه نتوانسته اند وزن خود را کاهش دهند.
  • افرادی که BMIیا شاخص توده بدنی بالای ۴۰ دارند و چاق هستند نیز حدود ۴۵ کیلوگرم اضافه وزن دارند.
  • اگر فردی دارای شاخص توده بدنی بین ۳۵ تا ۴۰ باشد و همچنین به دلیل چاقی مبتلا به دیابت و فشار خون بالا باشد، گزینه مناسبی برای جراحی اسلیو معده است.
  • همچنین افرادی که توانایی تغییر رژیم غذایی را دارند، اعتیاد به مواد مخدر ندارند و از نظر روحی نیز آمادگی انجام این عمل را دارند می‌توانند برای این جراحی اقدام کنند.
  • برای انجام جراحی معده به جهت کاهش وزن، مراجعه به بهترین دکتر اسلیو معده افراد را نسبت به نتیجه و رسیدن به هدف کاهش وزن مطمئن می‌کند، زیرا جراحی که دارای تخصص و تجربه باشد، می‌تواند جراحی را راحت و سالم را به درستی انجام دهد و در نتیجه منجر به رضایت بیمار شود.

روش عمل توسط دکتر اسلیو معده

دکتر اسلیو معده حدود یک ساعت طول می‌کشد و جراح پس از بیهوشی بیمار چندین برش در شکم ایجاد می‌کند. سپس تجهیزات لاپاراسکوپی را از طریق سوراخ‌های ایجاد شده، وارد شکم بیمار می‌کند. این دستگاه تصاویر داخلی را به مانیتور منتقل می‌کند که جراح با استفاده از این تجهیزات جراحی را با دقت انجام دهد. برای انجام جراحی، پزشک با استفاده از تجهیزات لازم، برش ۷۰ درصد معده را بر می‌دارد. پس از آن بقیه قسمت‌های معده به شکل آستین بخیه زده می‌شود و پس از جراحی با برداشتن مقداری از معده و خارج کردن آن شکم را بخیه می‌زند.

کاهش حجم معده با عمل اسلیو معده

مهم‌ترین ویژگی دکتر اسلیو معده چیست؟

جراحی اسلیو معده یکی از مهم‌ترین و بهترین درمان‌ها برای کاهش وزن است؛ اما آیا تمام بیمارانی که این جراحی را انجام می‌دهند به نتیجه دلخواه خود می‌رسند؟ باید بگوییم فقط افرادی که تحت نظر بهترین دکتر اسلیو معده و مراقبت‌های قبل و بعد از عمل جراحی باشند؛ نتیجه خوب می‌گیرند.

دکتر اسلیو معده کسی است که تجربه، تخصص، تحصیلات و مهارت بالایی در زمینه لاغری داشته باشد. بسیاری از پزشکان سال‌ها درس می‌خوانند و سخت تلاش می‌کنند تا دکترا بگیرند. این پزشکان در طول تحصیل و کار خود یاد می‌گیرند که چگونه به روح و کرامت انسان احترام بگذارند؛ اما با تمام این تفاسیر تنها برخی از جراحان چاقی می‌توانند بهترین پزشک اسلیو معده کشور شوند.

بهترین پزشک اسلیو معده باید بتواند اطلاعات لازم و کافی را در مورد فرآیند جراحی در اختیار بیمار قرار دهد. لازم است بیمار قبل از انجام عمل جراحی اطلاعات لازم در مورد عوارض، خطرات، دوران نقاهت پس از جراحی، هزینه جراحی و سایر موارد را بداند. از سوی دیگر، پزشک باید به بیمار خود نحوه عمل صحیح را توضیح دهد. تا بیمار با آگاهی کافی عمل لاغری را انجام دهد.

سوالات متداول

چه افرادی می توانند برای جراحی اسلیو معده اقدام کنند ؟

کسانی که شاخص توده بدنی یا BMI بالای ۴۰ دارند و چاق می باشند یا حدود ۴۵ کیلوگرم اضافه وزن دارند، می توانند با نظر پزشک جراحی اسلیو معده انجام دهند.

هدف اصلی اسلیو معده چیست ؟

هدف اصلی کاهش حجم است و پزشک با برداشتن ۷۵ تا ۸۰ درصد از معده و خارج کردن آن از بدن بیمار، دچار لاغری دائمی خواهد شد.

۴.۶/۵ - (۱۸ امتیاز)

۱۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.