banner
معرفی بهترین پزشک ها

معرفی بهترین دکتر اسلیو معده در تهران

امروزه بسیاری از افراد دچار اضافه وزن هستند. این افراد معمولاً با ورزش و رژیم غذایی به هدف کاهش وزن خود نمی‌رسند. بنابراین برای مشاوره به دکتر اسلیو معده برای عمل جراحی مراجعه می‌کنند. در این صورت جراح می‌تواند با توجه به شاخص توده بدنی این افراد دو عمل جراحی اسلیو معده و بای پس معده را انجام دهد.

در این راستا دکتر اسلیو معده با توجه به تجربه خود باید مشخص کند که کدام جراحی می‌تواند بهترین پاسخ برای مراجعه کننده باشد. در واقع بهترین دکتر اسلیو معده ابتدا BMI بیماران را محاسبه می‌کند که با محاسبه BMI به راحتی می‌توان روش جراحی مناسب را تشخیص داد. بای پس معده و اسلیو معده دو جراحی محبوب لاغری هستند. این جراحی‌ها اگر توسط پزشک ماهر انجام شود می‌تواند نتیجه خوبی برای کاهش وزن افراد ایجاد کند. برای شناخت بهتر دکتر اسلیو معده با این مقاله از ویکی درمان همراه باشید.

آیا تنها راه درمان چاقی مفرط اسلیو معده است؟

اگر از چاقی مفرط رنج می‌برید و تمام راه‌های رایج از جمله رعایت رژیم‌های غذایی متنوع و ورزش منظم را امتحان کرده اید، اما به کاهش وزن مطلوب نرسیده اید، تنها راه باقی مانده انجام جراحی‌های لاغری متابولیک از جمله بای پس معده و اسلیو معده توسط بهترین دکتر اسلیو معده است؛ زیرا  اگر این جراحی توسط بهترین دکتر اسلیو معده انجام شود، خطرات و عوارض جانبی آن به حداقل می‌رسد.

اسلیو معده چیست؟

اسلیو معده

اسلیو معده نوعی جراحی لاغری برای کاهش وزن است که در آن قسمت بزرگی از معده برداشته می‌شود و معده به اندازه ۱۵ درصد از اندازه اصلی خود کوچک‌تر می‌شود. در نتیجه معده فرد به ساختاری لوله مانند و به عبارت دیگر (sleeve) در انگلیسی و به معنای آستین تبدیل می‌شود. در واقع یکی از اهداف جراحی اسلیو معده کاهش حجم آن است. با برداشتن حدود ۷۵ تا ۸۰ درصد معده و خارج کردن آن از بدن، فرد دچار کاهش وزن دائمی می‌شود.

جراحی اسلیو معده یکی از جراحی‌های رایجی است که امروزه متقاضیان زیادی دارد؛ زیرا با انجام این عمل معده کوچک می‌شود و افراد با خوردن مقدار کمی غذا سیر می‌شوند. در نهایت این فرآیند برای افراد چق منجر به کاهش وزن دائمی می‌شود. برای انجام این عمل افراد باید به بهترین دکتر اسلیو معده مراجعه کنند تا به نتیجه مطلوب برسند.

تفاوت بین اسلیو معده و بای پس معده

افراد با وزن‌های بسیار سنگین می‌توانند گزینه‌های خوبی برای جراحی بای پس معده باشند؛ زیرا در این عمل جراحی ابتدا قسمت کوچک معده را با استفاده از پانچ می‌بندد و فقط به اندازه یک پیمانه از حجم معده باقی می‌ماند.

در مرحله بعد، دکتر اسلیو معده، معده منقبض شده را از بقیه معده جدا می‌کند سپس این کیسه را به قسمت تحتانی روده متصل می‌کند که به آن جراحی بای پس معده می‌گویند.

جراحی اسلیو معده در افرادی با BMI حداقل ۴۰ انجام می‌شود، اما عمل بای پس معده در افرادی که اضافه وزن دارند انجام می‌شود.

Gastric sleeve

مطالعه بیشتر: عمل مینی بای پس معده

چه کسانی کاندیدای مناسب برای جراحی توسط دکتر اسلیو معده هستند؟

افرادی که برای کاهش وزن، جراحی اسلیو معده انجام می‌دهند، باید باید شرایطی که دکتر اسلیو معده مشخص می‌کند باشند. برخی از این شرایط شامل موارد زیر می‌باشد:

  • افرادی که با استفاده از ورزش و رژیم غذایی شش ماهه نتوانسته اند وزن خود را کاهش دهند.
  • افرادی که BMIیا شاخص توده بدنی بالای ۴۰ دارند و چاق هستند نیز حدود ۴۵ کیلوگرم اضافه وزن دارند.
  • اگر فردی دارای شاخص توده بدنی بین ۳۵ تا ۴۰ باشد و همچنین به دلیل چاقی مبتلا به دیابت و فشار خون بالا باشد، گزینه مناسبی برای جراحی اسلیو معده است.
  • همچنین افرادی که توانایی تغییر رژیم غذایی را دارند، اعتیاد به مواد مخدر ندارند و از نظر روحی نیز آمادگی انجام این عمل را دارند می‌توانند برای این جراحی اقدام کنند.
  • برای انجام جراحی معده به جهت کاهش وزن، مراجعه به بهترین دکتر اسلیو معده افراد را نسبت به نتیجه و رسیدن به هدف کاهش وزن مطمئن می‌کند، زیرا جراحی که دارای تخصص و تجربه باشد، می‌تواند جراحی را راحت و سالم را به درستی انجام دهد و در نتیجه منجر به رضایت بیمار شود.

روش عمل توسط دکتر اسلیو معده

دکتر اسلیو معده حدود یک ساعت طول می‌کشد و جراح پس از بیهوشی بیمار چندین برش در شکم ایجاد می‌کند. سپس تجهیزات لاپاراسکوپی را از طریق سوراخ‌های ایجاد شده، وارد شکم بیمار می‌کند. این دستگاه تصاویر داخلی را به مانیتور منتقل می‌کند که جراح با استفاده از این تجهیزات جراحی را با دقت انجام دهد. برای انجام جراحی، پزشک با استفاده از تجهیزات لازم، برش ۷۰ درصد معده را بر می‌دارد. پس از آن بقیه قسمت‌های معده به شکل آستین بخیه زده می‌شود و پس از جراحی با برداشتن مقداری از معده و خارج کردن آن شکم را بخیه می‌زند.

کاهش حجم معده با عمل اسلیو معده

مهم‌ترین ویژگی دکتر اسلیو معده چیست؟

جراحی اسلیو معده یکی از مهم‌ترین و بهترین درمان‌ها برای کاهش وزن است؛ اما آیا تمام بیمارانی که این جراحی را انجام می‌دهند به نتیجه دلخواه خود می‌رسند؟ باید بگوییم فقط افرادی که تحت نظر بهترین دکتر اسلیو معده و مراقبت‌های قبل و بعد از عمل جراحی باشند؛ نتیجه خوب می‌گیرند.

دکتر اسلیو معده کسی است که تجربه، تخصص، تحصیلات و مهارت بالایی در زمینه لاغری داشته باشد. بسیاری از پزشکان سال‌ها درس می‌خوانند و سخت تلاش می‌کنند تا دکترا بگیرند. این پزشکان در طول تحصیل و کار خود یاد می‌گیرند که چگونه به روح و کرامت انسان احترام بگذارند؛ اما با تمام این تفاسیر تنها برخی از جراحان چاقی می‌توانند بهترین پزشک اسلیو معده کشور شوند.

بهترین پزشک اسلیو معده باید بتواند اطلاعات لازم و کافی را در مورد فرآیند جراحی در اختیار بیمار قرار دهد. لازم است بیمار قبل از انجام عمل جراحی اطلاعات لازم در مورد عوارض، خطرات، دوران نقاهت پس از جراحی، هزینه جراحی و سایر موارد را بداند. از سوی دیگر، پزشک باید به بیمار خود نحوه عمل صحیح را توضیح دهد. تا بیمار با آگاهی کافی عمل لاغری را انجام دهد.

بهترین دکتر اسلیو معده تهران

نام دکتر

خدمات

آدرس

شماره تماس

دکتر محمدرضا پاکروان

تهران، خیابان دولت، تقاطع خیابان کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، ضلع شمال غربی، ورودی یک، واحد ۴

۲۲۷۶۰۲۲۲-۵

دکتر کرم اله طولابی

تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، جنب اورژانس بیمارستان عرفان، کوچه ۱۷، پلاک ۵۴، طبقه ۴، واحد ۴۰۹

۲۲۰۶۰۶۶۱

دکتر محمد تقی رضائی

تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان ۲۳، جنب پارک شفق، بیمارستان محب کوثر

۰۹۳۰۱۰۰۷۲۳۳

دکتر مجتبی هاشم زاده

تهران، خیابان یوسف آباد، نبش خیابان ۴۷، ساختمان نادر، شماره ۲۰۴

۸۸۰۴۷۴۲۷

دکتر داود نریمان زاده

تهران، ضلع جنوب شرقی میدان فاطمی، روبروی بیمارستان سجاد، پلاک ۴۰، ساختمان پزشکان ۲۸، طبقه دوم، واحد ۷

۸۸۹۰۱۳۸۴

دکتر مهدی سلیمی

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی، ساختمان پزشکان پرشین، پلاک ۵، طبقه ۳، واحد ۶

۰۹۱۲۰۱۷۴۵۱۰

دکتر عبدالرضا پازوکی

تهران، خیابان توانیر، تقاطع همت، کوچه گیتا، کوی آرمان، پلاک ۲/۱

۸۸۶۵۰۵۶۶

دکتر محمدرضا عبدالحسینی

تهران، انتهای بزرگراه امام علی (ع) شمال ، بلوار ارتش شرق، کنارگذر بلوار، روبروی مرکز خرید شمیران سنتر، نبش کوچه هاشم ازگلی، پلاک ۲۳، طبقه چهارم، واحد ۱۱

۲۲۴۴۶۰۷۰

دکتر علیرضا خلج

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه منظرنژاد، پلاک ۴۹، طبقه ۲

۸۸۷۷۹۱۱۰

دکتر طاها عنبرا

تهران، شهرک غرب، تقاطع دادمان و فلامک ( ضلع جنوب شرقى)

۸۸۵۸۰۲۰۶

نتیجه گیری برای اقدام به عمل اسلیو معده 

جراحی اسلیو معده یکی از روش‌های رایجی است که امروزه متقاضیان زیادی دارد زیرا با انجام این جراحی حجم معده کاهش می‌یابد و افراد با خوردن مقدار کمی غذا سیر می‌شوند که همین اتفاق منجر به کاهش وزن می‌شود. برای انجام این عمل افراد باید به دکتر اسلیو معده که دارای مدرک فوق تخصص فلوشیپ است مراجعه کنند.

۱.۵/۵ - (۴۱ امتیاز)

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید