banner

بهترین دکتر اسلیو معده در تهران ❤ 【لیست ۱۰ تایی سال ۱۴۰۲】

روش های درمان چاقی، مانند عمل اسلیو معده و بای پس معده امروز طرافداران زیادی پیدا کرده است. اما انتخاب بهترین جراح اسلیو معده  به شما کمک میکند تا روند درمان بهتری در مورد کاهش وزن و درمان چاقی خود داشته باشید. 

در این مقاله نکات مفیدی برای انتخاب بهترین دکتر اسلیو معده گفته ایم و لیستی از بهترین جراحان اسلیو معده که دارای فلوشیپ لاپاراسکوپی هستند را برای راحتی شما در اختیارتان گذاشته ایم. با ویکی درمان برای انتخاب بهترین دکتر اسلیو معده همراه باشید.

نام پزشک/ مرکز جراحی

تخصص

آدرس

تلفن

دکتر امیر مخدوم

بورد تخصص جراحی لاپاراسکوپی

خیابان نیاوران، چهارراه مژده، خ مقدسی، جنب خ احمدی زمانی پ۳۴

۰۹۲۰۵۳۷۰۷۹۵

دکتر پدرام طالبیان

فلوشیپ فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی

بین میرداماد و ظفر، مقابل بیمارستان ناجا، برج پیروز، واحد ۲۰۶

۲۲۲۲۱۱۰۵

۰۹۱۲۹۲۶۵۳۶۴

کلینیک جراحی لاغری اسلیم بیوتی

فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی

کرج، بین چهار راه طالقانی و میدان شهدا، برج قائم، طبقه ۴، واحد ۱۲

۰۲۶۳۲۲۳۷۰۴۶

۰۹۳۵۳۳۸۳۳۱۶

دکتر محمد گنجه

متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی پیشرفته

یوسف آباد،نبش خ۴۷، پلاک۴۱۷ ساختمان نادرط۲، واحد۲۰۴

۸۸۰۴۷۴۲۷

 ۰۹۱۲۱۷۷۵۶۲۸

دکتر هاشم آقایی

متخصص جراحی چاقی

آیت اله کاشانی، نبش گلستان شمالی (ساختمان پزشکان ۱)، بلوک ۳

 ۰۹۳۳۱۵۶۳۰۰۳

چگونه یک جراح اسلیو معده خوب پیدا کنیم؟

به خوبی تحقیق کنید: یکی از روش های انتخاب بهترین دکتر اسیو معده، این است که از افرادی که این کار را انجام داده اند، تحقیق کنید. دوستان، خانواده و آشنایانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند را شناسایی کنید، در مورد پزشک شان سوال و نقاط ضعف و قوت پزشک را بررسی کنید. برای تحقیق در مورد دکتر اسلیو معده، می توانید از اینترنت، مراجع معرفی کننده جراحان اسلیو معده، مجلات و سایت های پزشکی استفاده کنید و نظرات کاربران را بخوانید.

تجربه، مجوز و تخصص پزشک مربوطه را بررسی کنید: دکتر اسلیو معده ای که انتخاب میکنید باید تخصص لاپاراسکوپی داشته و از تجربه مهارت کافی برخوردار باشد.

نظرات بیماران قبلی پزشک: یکی از بهترین روش ها برای انتخاب بهترین دکتر اسلیو معده، صحبت کردن با بیماران قبلی پزشک است. شما می توانید از این روش به نمونه کارهای واقعی دکتر اسلیو معده دست پیدا خواهید کرد.

توصیه ها و مراقبت های بعد از عمل از زبان بهترین دکتر اسلیو معده

❤️ صحیح سرفه کنید

برای اینکار ابتدا عمل دم را انجام دهید و بعد از طریق شکم سرفه کنید

❤️ صحیح نفس عمیق بکشید

یک نفس عمق بکشید ۳ ثانیه نفستان را حبس کنید سپس عمل بازدم  را انجام دهید

❤️ ورزش به صورت روزانه

روزهای اول بعد از عمل اسلیو بهتر است که پیاده روی را شروع کنید

❤️ تمرینات پا برای ایجاد گردش خون

انگشتان پای خود را خم کنید، بعد از آزاد کردن به سمت جلو بکشید و مچ پا را از راست به سمت چپ بچرخانید

در این راستا دکتر اسلیو معده با توجه به تجربه خود باید مشخص کند که کدام جراحی می‌تواند بهترین پاسخ برای مراجعه کننده باشد. در واقع بهترین دکتر اسلیو معده ابتدا BMI بیماران را محاسبه می‌کند که با محاسبه BMI به راحتی می‌توان روش جراحی مناسب را تشخیص داد. بای پس معده و اسلیو معده دو جراحی محبوب لاغری هستند. این جراحی‌ها اگر توسط پزشک ماهر انجام شود می‌تواند نتیجه خوبی برای کاهش وزن افراد ایجاد کند. برای شناخت بهتر دکتر اسلیو معده با این مقاله از ویکی درمان همراه باشید.

آیا تنها راه درمان چاقی مفرط، اسلیو معده است؟

اگر از چاقی مفرط رنج می‌برید و تمام راه‌های رایج از جمله رعایت رژیم‌های غذایی متنوع و ورزش منظم را امتحان کرده اید، اما به کاهش وزن مطلوب نرسیده اید، تنها راه باقی مانده انجام جراحی‌های لاغری متابولیک از جمله بای پس معده و اسلیو معده توسط بهترین دکتر اسلیو معده است؛ زیرا  اگر این جراحی توسط بهترین دکتر اسلیو معده انجام شود، خطرات و عوارض جانبی آن به حداقل می‌رسد.

اسلیو معده

لیست ۱۰تایی از بهترین جراح اسلیو معده در تهران

دکتر مخدوم - جراح اسلیو معده و بای پس
دکتر امیر مخدوم

بورد تخصصی جراحی لاپاروسکوپی پیشرفته از دانشگاه تهران، جراحی اسلیو / بای پس معده.

امتیاز
۵/۵
اطلاعات تماس با دکتر امیر مخدوم

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

خیابان نیاوران، چهارراه مژده، خ مقدسی، جنب خ احمدی زمانی پ۳۴ طبقه دوم

شبکه‌های اجتماعی :

دکتر امیر مخدوم، بورد تخصصی جراحی، لاپاروسکوپی پیشرفته از دانشگاه تهران، درمان چاقی، جراحی اسلیو معده، عمل بای پس معده، جراحی زیبایی شکم و سینه. با بیش از ۷ سال تجربه موفق در جراحی چاقی.

دکتر پدرام طالبیان
دکتر پدرام طالبیان
فلوشیپ فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک
امتیاز
۵/۵
اطلاعات تماس با دکتر پدرام طالبیان

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

خیابان ولیعصر (عج)، بین میرداماد و ظفر، مقابل بیمارستان ناجا، برج پیروز، واحد ۲۰۶

شبکه‌های اجتماعی :

دکتر پدرام طالبیان، بورد تخصصی جراحی عمومی، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک هستند، و تخصص اصلی ایشان انواع عمل های جراحی چاقی اعم از اسلیو معده، بای پس کلاسیک معده و مینی بای پس معده می باشد. ایشان همچنین عضو فدراسیون بین المللی جراحی چاقی و متابولیک و عضو انجمن جراحان درون بین ایران هستند.

دکتر آقایی
دکتر هاشم آقایی

متخصص جراحی چاقی (اسلیو)، بای پس و مینی بای پس معده

امتیاز
۵/۵
اطلاعات تماس با دکتر آقایی

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

تهران، آیت اله کاشانی، نبش گلستان شمالی (ساختمان پزشکان ۱)، بلوک ۳.

شبکه‌های اجتماعی :

دکتر هاشم آقایی متخصص جراحی چاقی (اسلیو) یکی از برترین و متبحرترین جراحان حوزه اسلیو میباشد. ایام تحصیلات بدوی را در مدارس تیز هوشان با نمره عالی سپری نمودند و با رتبه دو رقمی کنکور در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدند. دکتر هاشم آقایی پس از سپری کردن دوره پزشکی عمومی با رتبه برتر آزمون دستیاری به مقطع تخصص دانشگاه علوم پزشکی ایران ارتقا یافتند و به عنوان دانشجوی برتر و نیز با رتبه برتر آزمون برد تخصصی جراحی فارغ التحصیل گردیدند. ایشان در حین تحصیل چندین مقاله در سایتها و مجلات معتبر نظیر آی اس آی ثبت نموده و تحسین بسیاری از اساتید خود را نیز برانگیخته اند .

دکتر هاشم آقایی یکی از ۱۰ جراح برتر حوزه جراحی اسلیو یا همان کوچک کردن معده در بسیاری از سایتهای معتبر به شمار میروند.وجه تمایز جراحیهای دکتر هاشم آقایی با بسیاری از جراحان دیگر کمترین عارضه و نیز بدون اسکار یا جای برش و کمترین درد و با بالاترین کیفیت میباشد. جراحیهای دکتر در یکی از بهترین بیمارستانهای تهران انجام می گردد. دکتر هاشم آقایی با بیش از ۷ هزار جراحی موفق از جمله رکورد داران انجام جراحی های با کیفیت بالا به حساب می آید. فارغ از کیفیت هزینه جراحی های ایشان نیز بسیار مناسب می باشد چرا که ایشان با خدای خود عهد نموده که دقدغه معیشت مراجعین خود را داشته باشد.

خدمات:

  • جراحی اسلیو یا چاقی یا کوچک کردن معده
  • بای پس معده و مینی بای پس
  • از بین بردن شلی پوست پس از جراحی لاغری (ابدومینو پلاستی) و لیپوماتیک

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

Gastric sleeve

مطالعه بیشتر: عمل مینی بای پس معده

چه کسانی کاندیدای مناسب برای جراحی توسط دکتر اسلیو معده هستند؟

افرادی که برای کاهش وزن، جراحی اسلیو معده انجام می‌دهند، باید باید شرایطی که دکتر اسلیو معده مشخص می‌کند باشند. برخی از این شرایط شامل موارد زیر می‌باشد:

  • افرادی که با استفاده از ورزش و رژیم غذایی شش ماهه نتوانسته اند وزن خود را کاهش دهند.
  • افرادی که BMIیا شاخص توده بدنی بالای ۴۰ دارند و چاق هستند نیز حدود ۴۵ کیلوگرم اضافه وزن دارند.
  • اگر فردی دارای شاخص توده بدنی بین ۳۵ تا ۴۰ باشد و همچنین به دلیل چاقی مبتلا به دیابت و فشار خون بالا باشد، گزینه مناسبی برای جراحی اسلیو معده است.
  • همچنین افرادی که توانایی تغییر رژیم غذایی را دارند، اعتیاد به مواد مخدر ندارند و از نظر روحی نیز آمادگی انجام این عمل را دارند می‌توانند برای این جراحی اقدام کنند.
  • برای انجام جراحی معده به جهت کاهش وزن، مراجعه به بهترین دکتر اسلیو معده افراد را نسبت به نتیجه و رسیدن به هدف کاهش وزن مطمئن می‌کند، زیرا جراحی که دارای تخصص و تجربه باشد، می‌تواند جراحی را راحت و سالم را به درستی انجام دهد و در نتیجه منجر به رضایت بیمار شود.

روش عمل توسط دکتر اسلیو معده

دکتر اسلیو معده حدود یک ساعت طول می‌کشد و جراح پس از بیهوشی بیمار چندین برش در شکم ایجاد می‌کند. سپس تجهیزات لاپاراسکوپی را از طریق سوراخ‌های ایجاد شده، وارد شکم بیمار می‌کند. این دستگاه تصاویر داخلی را به مانیتور منتقل می‌کند که جراح با استفاده از این تجهیزات جراحی را با دقت انجام دهد. برای انجام جراحی، پزشک با استفاده از تجهیزات لازم، برش ۷۰ درصد معده را بر می‌دارد. پس از آن بقیه قسمت‌های معده به شکل آستین بخیه زده می‌شود و پس از جراحی با برداشتن مقداری از معده و خارج کردن آن شکم را بخیه می‌زند.

کاهش حجم معده با عمل اسلیو معده

معیارهای مهم در انتخاب دکتر اسلیو معده:

تجهیزات و امکانات مورد استفاده توسط پزشک: استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز یکی از نکات مهم در انتخاب دکتر اسلیو معده است. تکنولوژی جدید می تواند فرایند لاغری شما را ساده تر و آسان تر می کند.

فیدبک مثبت بیماران: نظرات بیماران را بپرسید. نظر بیماران و بازخوردهایی که از رفتار پزشک، نحوه جراحی، دوره نقاهت و.. می دهند می تواند به شما در انتخاب جراح اسلیو معده کمک کند.

تجربه: میزان تجربه پزشکان مختلف را بررسی کنید. هر چه تجربه پزشک مورد انتخابی شما بیشتر باشد می توانید به نتیجه جراحی امیدوارتر باشید.

سوالات متداول بهترین جراح اسلیو معده

چه افرادی می توانند برای جراحی اسلیو معده اقدام کنند ؟

کسانی که شاخص توده بدنی یا BMI بالای ۴۰ دارند و چاق می باشند یا حدود ۴۵ کیلوگرم اضافه وزن دارند، می توانند با نظر پزشک جراحی اسلیو معده انجام دهند.

هدف اصلی اسلیو معده چیست ؟

هدف اصلی کاهش حجم است و پزشک با برداشتن ۷۵ تا ۸۰ درصد از معده و خارج کردن آن از بدن بیمار، دچار لاغری دائمی خواهد شد.

۴.۴/۵ - (۲۰ امتیاز)

نوشته های مشابه

۱۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *