بهترین مرکز لیزر مو در شرق تهران (لیست ۱۰تایی ۱۴۰۲)

اگر شما هم از ساکنان منطقه شرق در تهران هستید و در جستجوی بهترین مراکز لیزر در این منطقه هستید، پس تا پایان این مطلب از ویکی درمان همراه ما باشید چرا که در این مقاله به بررسی بهترین مرکز لیزر مو شرق تهران خواهیم پرداخت.

لیزر موهای زائد پدیده ای است که بسیاری از افراد از آن به عنوان یک معجزه یاد می‌کنند و عده ای دیگر اما این روش را در حذف موهای زائد کاملا بی فایده می‌دانند چرا که معتقدند موهای زائد دوباره مانند سابق رشد خواهند کرد و بعضی دیگر نیز از عوارض جانبی لیزر موهای زائد هراس دارند.

در حقیقت لیزر یک پرتو نور محسوب می‌شود که انرژی و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که برای حذف لیزر موهای زائد از آن استفاده می‌شود. لیزر مو شرق تهران، بدون تاثیرگذاری بر سایر بافت‌های بدن، موهای زائد را از بین می‌برد.

عموما لیزر مو شرق تهران برای حذف موهای زائد از فناوری الکساندرایت، دایود و Nd:yag استفاده می‌کند چرا که این فناوری‌های لیزری، از پرکاربرد ترین آنها به شمار می‌رود. برای مثال: از لیزر الکساندرایت برای پوست‌های روشن استفاده شده و Nd:yag بیشتر برای پوست‌های تیره کاربرد دارد.

لیست بهترین مرکز لیزر در شرق تهران

مرکز لیزر رامونا

مدرن ترین دستگاه لیزر تیتانیوم

آدرس: آدرس فلکه اول تهرانپارس خیابان حسینی (بهار) بین ۱۰۷ و ۱۰۹ ساختمان نگین بهار طبقه دوم واحد ۸

مدیریت: خانم تاجیک

اینستاگرام: https://www.instagram.com/beauty__ramona

تلفن: ۰۹۱۰۸۶۶۸۶۰۰ – ۷۷۹۰۷۱۲۷

لیزر مو شرق تهران چیست؟

لیزر مو شرق تهران، روشی برای حذف طولانی مدت موهای زائد به شمار می‌رود که بر اثر تاباندن اشعه‌های مخصوصی بر روی فولیکول‌های مو تاثیر مستقیم گذاشته و در طی داغ شدن پیاز مو، فولیکول‌ها آسیب دیده و از بین می‌روند. لازم به ذکر است که در این فرآیند به پوست و سایر اعضای بدن آسیبی وارد نشده و اشعه لیزر تنها بر روی فولیکول مو تاثیر می‌گذارد. البته اگر در یک مرکز معتبر لیزر مو شرق تهران این کار را انجام ندهید ممکن است دچار عوارض لیزر موهای زائد شوید.

لیزر مو شرق تهران باعث حذف دائمی موهای زائد نمی‌شود بلکه باعث کاهش دائمی آنها می‌شود چرا که در یک دوره درمان لیزر، تمامی موهای زائد توسط لیزر حذف نمی‌شوند. اما آن تعدادی که حذف شده اند دیگر توانایی رشد مجدد ندارند.

لیزر مو شرق تهران چیست

کاربرد لیزر مو شرق تهران

لیزر موهای زائد در شرق تهران با جدیدترین و بهترین دستگاه لیزر در تمامی نقاط بدن قابل استفاده است؛ اما اکثر مردم برای لیزر قسمت‌های مشخصی از بدن مانند بیکینی و موهای نواحی صورت بیشتر به لیزر مو شرق تهران مراجعه می‌کنند. آقایان نیز عموما برای موهای پا، پشت بدن و خط ریش به مراکز لیزر مو شرق تهران می‌روند.

لیزر مو شرق تهران، میتواند تنها در یک ساعت، یک جلسه لیزر را بر روی کل بدن شما اعمال کند. بسته به میزان وسعت ناحیه موردنظر برای کاهش یا حذف دائمی موهای زائد، و همچنین نوع پوست و موی خود، باید جلسات درمانی خود را تکمیل کنید تا به نتیجه‌ی مدنظر خود برسید. این دوره درمانی عموما ۵ تا ۶ جلسه‌ی لیزر موهای زائد را شامل می‌شود که فاصله‌ی زمانی بین آن عموما ۵ تا ۶ هفته است.

همچنین بخوانید: لیزر مو نارمک

 

در لیزر موهای زائد چرا نمیتوان همه موها را از بین برد؟

برای اینکه فولیکول‌های یک تار مو ساخته شوند، باید از ۳ فاز رشد خود رد شوند. فولیکول‌های مو، در طول این دوره، یک تار موی سالم را می‌سازند که هر فولیکول مو، در طی عمر خود، چندین بار این روند را طی می‌کند.

در مرحله‌ی اول، موها در فاز آناژن یا رشد قرار می‌گیرند که عموما اکثر موهای زائد در این فاز قرار دارند. یک فولیکول مو که در فاز رشد قرار دارد، تار مو را ساخته و این تار مو به رشد خود ادامه می‌دهد.

در مرحله‌ی بعدی فاز کاتاژن یا توقف است که عملیات رشد مو متوقف شده و تماس آن با پیاز مو تمام می‌شود. سپس تار مو وارد فاز تلوژن یا همان فاز استراحت می‌شود که کمترین میزان موی زائد در این مرحله بوده و فولیکول دیگر موی جدیدی نمی‌سازد.

لیزر مو شرق تهران، تنها بر فولیکول‌هایی ک در مرحله آناژن قرار دارند تاثیر مستقیم می‌گذارد و چون همه‌ی موها در این فاز قرار ندارند پس در نتیجه تعدادی از آنها بر سطح پوست باقی مانده و مجددا رشد می‌کنند.

عوامل دیگری که مانع حذف تمامی موهای زائد می‌شوند شامل: مشکلات هورمونی، بارداری و یائسگی است که گاهی این شرایط می‌توانند حتی فولیکول‌های حذف شده را نیز به چرخه رشد بازگردانند.

پس با این تفاسیر، در بهترین حالت لیزر مو شرق تهران می‌تواند از ۵۰ تا ۸۰ درصد موهای زائد شما را به طور کلی از بین ببرد.

مزایای لیزر موهای زائد

و در پایان

در این مطلب از ویکی درمان به معرفی بهترین مراکز لیزر مو شرق تهران و همچنین بررسی این روش درمانی برای حذف موهای زائد نیز پرداختیم. امید است با انتخاب بهترین‌ها، به بهترین نتایج نیز دست پیدا کنید.

سوالات متداول شما عزیزان

آیا لیزر موهای زائد برای همه سنین تاثیر یکسانی دارد؟

خیر، شرایط پوست و مو در هر سنی متفاوت است و پیشنهاد می‌شود لیزر موهای زائد حتما بعد از سنین بلوغ انجام شود.

لیزر موهای زائد تا چند درصد از موهای زائد را از بین میبرد؟

عموما با ۶ جلسه انجام لیزر موهای زائد حدود ۶۰ تا ۹۰ درصد موهای زائد از بین می‌روند.

۳.۵/۵ - (۲ امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *