بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج ❤️

۵
(۱)

هر فردی در طول زندگی خود، با مشکلاتی در دهان و دندان دست و پنجه نرم خواهد کرد. همین امر مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج را پر رنگ میکند. دندان‌ها عضو مهمی در بدن انسان هستند و بروز مشکل در سلامتی دهان و دندان ممکن است روی سلامت کلی بدن و دستگاه گوارش تاثیر بگذارد.

از اولین علائم وجود مشکل در دندان با درد قابل تشخیص است، اما بیماری تنها در درد خلاصه نمی‌شود و عصب، ریشه‌ها و لثه‌ها را نیز درگیر می‌کند. برای درمان هر کدام از این مشکلات و برطرف کردن آنها مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج لازم است. در ادامه با ویکی درمان همراه باشید تا با بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج و ویژگی های آن آشنا شوید.

لیست بهترین کلینیک دندانپزشکی کرج

دکتر بهاره حسینی محور

دندانپزشکی تخصصی و ایمپلنت در کرج

کرج – چهارراه طالقانی جنب برج طالقانی کنارگذر پل به سمت میدان شهدا ساختمان ایرانیان ۳

جراحی، ایمپلنت، پروتز های دندانی، زیبایی، درمان ریشه، لمینیت و ارتودنسی و لیزر در دندانپزشکی

۰۲۶۳۲۲۶۳۵۷۳ | ۰۹۳۹۷۷۶۷۹۰۳

 

کلینیک دندانپزشکی رجایی شهر

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی در کرج

کرج، رجایی شهر، خیابان ۱۰ شرقی

۰۲۶۳۴۴۱۶۷۹۷

 

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

مزایای بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج باید دارای ویژگی‌های مختص به خود باشد. این ویژگی‌ها این کلینیک را از سایر رقبای خود متمایز خواهد ساخت. در زیر ویژگی‌های بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج را به صورت کلی بررسی خواهیم کرد:

نوبت دهی بسیار آسان

 نوبت دهی سازمان یافته توسط کلینیک به مراجعه کننده کمک می‌کند به راحتی با کلینیک ارتباط برقرار کند. همچنین در افزایش رضایت او بسیار موثر خواهد بود. اگر نوبت گرفتن از کلینیک دشوار باشد، به طور قطعی رقبا را جایگزین خواهد کرد.

دارا بودن پرسنل مجرب و حرفه‌ای

بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج  حتما باید دارای گزینه‌ای باشد که رضایت مراجعه کننده خود را مهیا سازد. اگر هر فردی وارد کلینیک دندان پزشکی شود، اولین چیزی که با آن برخورد خواهد کرد کادر و پرسنل آن کلینیک است. اگر شما پرسنل خوبی را استخدام نکنید‏، قطعا رضایت مشتریان را از دست می‌دهید.

کامل بودن تیم‌های خدمت رسانی

هر مراجعه کننده‌ای برای گرفتن خدمات دهان و دندان به کلینیک‌های دندانپزشکی  مراجعه خواهد کرد. در بهترین کلینیک دندانپزشکی، باید تیمی متخصص از برترین پزشکان را جمع آوری کرده باشد. متخصصان ایمپلنت، ارتودنسی، ترمیمی و زیبایی از جمله این پزشکان هستند.

محیط پاکیزه و استرلیزه

داشتن محیطی استرلیزه و پاک در بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بیماری‌های عفونی، واگیردار و مسری از طریق دندان و دهان نیز منتقل می‌شوند. حتما باید محیط بهترین دندانپزشکی کاملا استریل باشد. اگر این محیط دچار آلودگی شود، به راحتی مراجعه کننده با انواع بیماری‌‎ها مواجه خواهد شد.

خدمات همیشگی به مراجعه کننده

ارائه دادن خدمات ۲۴ ساعته یکی دیگر از مزیت‌های بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج است. در حالتی که کلینیک دندان پزشکی به این ویژگی مجهز باشد، قادر است مقدار بیشتری مراجعه کننده را به سمت خود هدایت کند. این پشتیبانی ۲۴ ساعته به این دلیل است که نوع بیماری و درد غیرقابل پیشبینی خواهد بود.

فضایی مناسب در جهت فعالیت

داشتن یک موقعیت مکانی خوب و مناسب از جمله مزیت‌های عالی بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج محسوب می‌شود. در حالتی که کلینیک در فضایی باشد که شما به آن دسترسی سختی داشته باشید، حتما از انتخاب آن صرف نظر خواهید کرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

روش های انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

چند روش برای انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج وجود دارد. یکی از این روش‌ها مشاهده نمونه کارهای کلینیک می‌باشد. نمونه کارهای ارائه شده در زمینه‌های زیبایی دندان و درمان ریشه و عصب را به دقت مشاهده کنید تا دید بازتری نسبت به نوع درمان و نتیجه کار مرکز مورد نظر بدست آورید.

حتما قبل از درمان با مراجعه حضوری به کلینیک محیط و بهداشت آنجا را بررسی کنید و از پزشک مورد نظر مشاوره خصوصی بگیرید. همچنین تحقیق در فضای مجازی، بازدید از پیج اینستاگرام و مشاهده نمونه کارها و نظرات مراجعین سابق را فراموش نکنید. قطعا رضایتمندی بیماران و مراجعین سابق کمک بسیاری به انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج خواهد کرد.

خدمات بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

همانطور که بالاتر نیز اشاره کردیم، بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج باید دارای انواع خدمات درمانی باشد تا نیاز تمام بیماران را پوشش دهد. این خدمات شامل موارد زیر است:

به علاوه دندانپزشکی کودکان در بیشتر کلینیک‌ها تعریف شده است که خدمات مرتبط با این سنین را ارائه خواهند داد. این قسمت از کلینیک قادر است، نظر کودک را جلب کرده و برایش ایجاد جذابیت کند. همچنین استرس و نگرانی کودک از درمان دندان‌هایش به شدت کاهش پیدا خواهد کرد. پزشکان در این قسمت از کلینیک با ایجاد شرایط مناسب کودک، بهترین تجربه را برایش رقم خواهند زد.

هزینه های درمان در بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

هزینه درمان در بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

درمان بیماری‌های مربوط به دهان و دندان معمولا هزینه‌های بالایی دارد. این هزینه‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله مهمترین این عوامل مشکل دندان و دهان شماست. در صورتی که تعداد دندان های خراب شما بیشتر باشد یا با مشکل حاد‌‌تری مواجه شده باشید یا دندان‌های شما به عصب رسیده باشد، طبیعتا هزینه درمان آنها بیشتر می‌شود. (مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر مو در پرند)

از دیگر مواردی که روی هزینه‌های درمان شما تاثیر گذار است موقعیت جغرافیایی، سابقه کلینیک و خدماتی است که به شما ارائه می‌دهد. در صورتی که کلینیک در موقعیت مکانی خوبی باشد و از سابقه درخشانی برخوردار باشد هزینه بیشتری برای درمان پرداخت خواهید کرد.

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی در کرج

در ادامه به معرفی چند کلینیک‌ دندانپزشکی کرج می‌پردازیم که به صورت شبانه روزی به مراجعه کنندگان خدمات می‌دهند.

کلینیک دندانپزشکیآدرستلفن
طالقانیکرج، چهارراه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، روبروی بانک صادرات، بن بست اول، پلاک ۳۶۹۰۲۶۳۲۶۰۰

۰۲۶۳۲۲۰۲۱۲۰

۰۲۶۳۲۲۶۲۶۶۶

درمانگاه فردانکرج، مهرشهر، بلوار ارم، نبش ۳۰۹، روبروی ششم، پلاک ۸۹

۰۲۶۳۳۴۱۶۸۵۶

۰۲۶۳۳۴۱۶۸۵۷

۰۲۱۳۳۴۱۶۸۵۸

۰۲۱۳۳۴۱۶۸۵۹

درمانگاه شفاکرج، گوهردشت، ابتدای هشتم شرقی۰۲۶۳۴۰۱۹۹۰۱-۸
اکسینکرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، نیک نژادی جنوبی، عمارت سران

۰۲۶۳۴۰۰۳۸۰۰

۰۲۶۳۴۰۰۳۹۰۰

تاجکرج، ابتدای خرمدشت، خیابان ولیعصر، ساختمان کوثر، طبقه ۲۰۲۶۳۴۸۰۰۰۰۲
درمانگاه فرسامکرج، باغستان غربی، بلوار امام خمینی، خیابان باغستان غربی۰۲۶۳۴۳۵۳۵۰۰

چکیده مقاله

در این مقاله از ویکی درمان سعی شد تا در مورد نحوه انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج مطالب مفیدی را به شما ارائه دهیم. بهترین متخصص در کرج برای دندان همیشه دارای ویژگی‌های متمایز کننده با سایر رقبا هستند.

حتما قبل از استفاده از بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج با سایرین صحبت کنید و دقیقا بدانید که چه از آن چه خدماتی را می‌خواهید. کلینیک‌های دندان پزشکی طیف گسترده‌ای از خدمات را به شما ارائه خواهند داد. انتخاب یک کلینیک با امکانات بروز و مدرن، بهترین نتیجه را نیز برای شما به ارمغان خواهد آورد.

سالی چند بار باید به دندانپزشکی مراجعه کنیم؟

اغلب توصیه می‌شود برای معاینه دندان‌ها و اطمینان از سلامت آنها سالی دو بار به دندانپزشکی مراجعه شود.

آیا در زمان بارداری می توان درمان‌های دندانپزشکی دریافت کرد؟

کارهای دندانپزشکی ضروری مثل عصب کشی و پر کردن دندان را می‌توان انجام داد ولی بهتر است کارهای غیر اورژانس به بعد از دوران بارداری موکول شود.

عبارات پرسرچ کاربران مرتبط با کلینیک دندانپزشکی در کرج:

  • بهترین کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج
  • بهترین کلینیک دندانپزشکی در فردیس کرج
  • کلینیک دندانپزشکی در چهارراه طالقانی کرج
  • بهترین کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی در کرج
  • کلینیک دندانپزشکی در حکیم فردیس کرج

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۵ / ۵. تعداد رای: ۱

هنوز رای ثبت نشده است.

حمید حیدری

حمید حیدری هستم دانشجوی رشته دندانپزشکی. شما را با جدیدترین مقالات منتشر شده در زمینه بهداشت دهان و دندان، بیمارهای دندان و.. آشنا می کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *