معرفی بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان (لیست ۱۰ تایی) 

۵
(۱)

دندان‌ها تاثیر بسیار زیادی در چهره دارند و افراد باید اهمیت زیادی برای آن‌ها قائل شوند. امروزه کلینیک‌های پیشرفته زیادی در سطح کشور وجود دارند که هدف آن‌ها، ارائه کلیه خدمات زیبایی، ترمیمی و درمانی به افراد است. در این نوشته از ویکی درمان همراه ما باشید تا به معرفی بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان بپردازیم. 

فهرست محتوا: نمایش

بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان کجاست؟

کلینیک دندانپزشکی به منظور رسیدگی به امور دندان‌ها تاسیس شده‌ است و در این مرکز متخصص دندانپزشکی، دندانپزشک عمومی، جراح دندانپزشک و دستیار دندانپزشک حضور دارند تا خدمات ویژه‌ای را به افراد ارائه دهند. در ادامه به بررسی بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان خواهیم پرداخت. همچنین برای اطلاع از بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران، می‌توانید به این صفحه از ویکی درمان مراجعه کنید. 

کلینیک دندانپزشکی افضل

کلینیک دندانپزشکی اصفهان

اصفهان، میدان احمد آباد، خیابان سروش، نبش فرعی اول

کلینیک دندانپزشکی شیخ صدوق

کلینیک دندانپزشکی اصفهان

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، بین سه راه شیخ مفید و چهارراه نیکبخت، کوچه ۴۱

کلینیک دندانپزشکی آزادگان

کلینیک دندانپزشکی اصفهان

اصفهان، خیابان مرداویج، خیابان فرایبورگ، نبش کوچه دوازدهم

کلینیک دندانپزشکی بهارا

کلینیک دندانپزشکی اصفهان

اصفهان، کاوه، سه راه ملک شهر، ابتدای خیابان بهارستان شرقی

کلینیک دندانپزشکی فردوسی

کلینیک دندانپزشکی اصفهان

اصفهان، شاهین شهر، خیابان رازی، فرعی یک شرقی

کلینیک دندانپزشکی نور

کلینیک دندانپزشکی اصفهان

اصفهان، خیابان رباط اول، چهارراه رزمندگان، ابتدای خیابان رزمندگان، جنب ایستگاه اتوبوس

کلینیک دندانپزشکی سینا

کلینیک دندانپزشکی اصفهان

اصفهان، خیابان کاوه، خیابان گلستان، حد فاصل ابن سینا و صفا

کلینیک دندانپزشکی سروش

کلینیک دندانپزشکی اصفهان

اصفهان، خیابان سروش، حد فاصل آل خجند و حکیم شفایی، جنب اداره برق 

کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان

کلینیک دندانپزشکی اصفهان

اصفهان، خیابان آمادگاه، خیابان باغ گلدسته، بلوار هشت بهشت، روبروی اداره آموزش و پرورش 

کلینیک دندانپزشکی رازی

کلینیک دندانپزشکی اصفهان

اصفهان، خیابان چهارباغ پایین، نبش میدان شهدا 

بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟ 

از آن جایی که خدمات مربوط به زیبایی و درمانی دندان‌ها یک امر بسیار حساس است، باید در انتخاب کلینیک دندانپزشکی بسیار با دقت عمل کرد. از این رو، قصد داریم مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان را بیان نماییم. 

محیط استریلیزه 

یکی از مهم‌ترین مسائل در کلینیک‌های دندانپزشکی، داشتن یک محیط تمیز و استریلیزه است تا از انتقال هرگونه بیماری و عفونت جلوگیری شود. 

استفاده از تکنولوژی‌های مدرن 

استفاده از دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های مدرن، یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان است و استفاده از آن‌ها اهمیت زیادی دارد. 

متخصصین با تجربه 

از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان، داشتن متخصصین با تجربه، با مهارت و دانش کافی است. همچنین، برخورد صحیح پرسنل درمان با مراجعه‌ کنندگان از اهمیت زیادی برخوردار است. 

ارائه خدمات شبانه روزی 

یکی از ویژگی‌هایی که می‌تواند باعث تمایز یک کلینیک دندانپزشکی از دیگر کلینیک‌ها شود، ارائه خدمات شبانه روزی است تا افراد بتوانند در هر ساعتی از شبانه روز، به آن مراجعه نمایند. 

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان

انواع خدمات کلینیک دندانپزشکی در اصفهان چیست؟ 

کلینیک‌های دندانپزشکی برای موفقیت در کار خود، لازم است خدماتی را ارائه دهند که عبارتند از:

عصب کشی دندان 

از مهم‌ترین خدمات یک کلینیک دندانپزشکی، عصب کشی دندان است که در این فرایند، پالپ یا ریشه عفونی شده دندان را خارج کرده و همین امر باعث از بین رفتن درد در ریشه دندان می‌شود. پس از خالی کردن ریشه دندان، درون آن را تمیز می‌کنند و با استفاده از مواد پر کننده مخصوص، داخل آن را پر می‌نمایند و در آخرین مرحله، روی دندان، روکش قرار می‌دهند. 

جرم گیری دندان 

دندان‌ها با گذشت زمان و عدم استفاده صحیح از مسواک، جرم می‌گیرند و این جرم‌ها از باکتری و ذره‌های به جا مانده غذا، تشکیل شده‌اند. از این رو، یکی از خدمات مهم بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان، جرم گیری دندان است. 

ارتودنسی دندان 

ارتودنسی دندان دارای انواع گوناگونی بوده و افراد در سنین مختلف از آن استفاده می‌‌کنند. با کمک ارتودنسی، روابط فکی اصلاح شده و دندان‌ها در جای صحیح خود قرار می‌گیرند. 

ایمپلنت دندان 

یکی دیگر از مهم‌ترین خدمات بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان، ایمپلنت دندان است که با استفاده از آن می‌توانید یک جایگزین ثابت برای دندان‌‌های خود قرار دهید. لازم به ذکر است که طول عمر ایمپلنت دندان بسیار بالا بوده و از بهترین روش‌های جایگزین برای دندان‌های از دست رفته می‌باشد. 

  • جراحی فک و صورت 

جراحی فک و صورت از دیگر فعالیت‌هایی است که باید توسط بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان ارائه شود. از این جراحی به منظور رفع مشکلات فکی مانند کراس بایت، اپن بایت و غیره استفاده می‌‌شود.

انواع خدمات بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان

هزینه درمان بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان چقدر است؟ 

روش‌های دندانپزشکی طیف وسیعی از درمان‌ها را در بر می‌گیرند و هر کدام هزینه‌های مربوط به خود را دارند به عنوان مثال هزینه‌های متخصص ایمپلنت تهران و یک متخصص ایمپلنت در اصفهان کاملا متفاوت است. عوامل مختلفی برهزینه درمان بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان تاثیر می‌‌گذارند که می‌توان به مواردی مانند نوع پیچیدگی درمان، پوشش بیمه، نوع مواد و تجهیزات، موقعیت جغرافیایی و غیره اشاره کرد. 

چه زمانی باید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه نماییم؟ 

مراجعه مرتب به کلینیک دندانپزشکی، برای تست سلامتی دندان‌ها بسیار ضروری است و باید هر ۶ ماه یکبار انجام شود. حتی اگر شما احساس درد ندارید هم، مراجعه به کلینیک دندانپزشکی حائز اهمیت است؛ زیرا هرگونه عفونت در دندان‌ها موجب ایجاد پوسیدگی و از بین رفتن دندان‌های سالم شما خواهد شد. شایان ذکر است که علاوه بر معاینه ۶ ماه یکبار، استفاده صحیح و مداوم از مسواک و نخ دندان فراموش نشود. همچنین اگر می‌خواهید دندان‌های خود را زیبا کنید و یا فعالیت‌های ترمیمی مانند ایمپلنت دندان انجام دهید، می‌توانید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید.  

سوالات متداول

مجهزترین کلینیک دندانپزشکی اصفهان کدام است؟

از مجهزترین و بهترین کلینیک‌ دندانپزشکی در اصفهان، می‌توان به کلینیک دندانپزشکی افضل و آزادگان اشاره کرد. این کیلینیک‌ها تمامی خدمات مربوط به دندان را با استفاده از بهترین مواد ارائه می‌دهند.

بهترین دندانپزشکی شبانه روزی اصفهان کدام است؟

کلینیک دندانپزشکی بهارا، یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی در اصفهان است که از تجهیزات و فناوری‌های جدیدی برخوردار می‌باشد و به صورت شبانه روزی به فعالیت می‌پردازد.

آنچه در مقاله بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان خواندید

همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم، دندان‌ها تاثیر زیادی در چهره افراد دارند و باید به طور مرتب از آن‌ها مراقبت کرد؛ از این رو، مراجعه به کلینیک‌های دندانپزشکی معتبر اهمیت زیادی دارد. در این نوشته سعی کردیم به معرفی بهترین کلینیک دندانپزشکی در اصفهان بپردازیم. اگر قصد دارید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه نمایید، حتما به مطالعه و بررسی کلینیک‌‌های مختلف پرداخته و تا بهترین گزینه را با توجه نیاز و بودجه خود انتخاب نمایید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۵ / ۵. تعداد رای: ۱

هنوز رای ثبت نشده است.

حمید حیدری

حمید حیدری هستم دانشجوی رشته دندانپزشکی. شما را با جدیدترین مقالات منتشر شده در زمینه بهداشت دهان و دندان، بیمارهای دندان و.. آشنا می کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *