لیست ۱۰تایی بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد【سال ۱۴۰۳】

۰
(۰)

سلامت دهان و دندان از ضروری‌ترین مواردی است که همه انسان‌ها باید از آن بهره‌مند باشند؛ به همین منظور کلینیک‌‌های دندانپزشکی خدماتی را در راستای سلامتی دندان‌های افراد ارائه می‌کنند. اگر شما به دنبال بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد هستید، در این مقاله از ویکی درمان یک لیست ۶ تایی از بهترین کلینیک دندانپزشکی واقع در این شهر را برای شما گردآوری کرده‌ایم که اگر ساکن شهر مشهد هستید، بتوانید به راحتی بهترین کلینیک‌های دندانپزشکی مشهد را پیدا کنید.

لیست بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

اگر به دنبال بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران هستید، می‌توانید به این صفحه از ویکی درمان مراجعه کنید. در اینجا لیست بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد را با ذکر آدرس برایتان آورده‌ایم:

کلینیک دنداپزشکی اطلس

کلینیک دندانپزشکی مشهد

مشهد، محله کوی المهدی، مهدی – بین مهدی ۴ و ۶

کلینیک دندانپزشکی بهار

کلینیک دندانپزشکی مشهد

مشهد-خیابان چمران، نبش پاسداران ۸، پلاک ۱۲۸، طبقه ۲

کلینیک دندانپزشکی ایرانمهر

کلینیک دندانپزشکی مشهد

مشهد ، بلوار کلاهدوز ، نبش خیابان آبکوه ، نرسیده به خیابان شهریار

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر بیگی

کلینیک دندانپزشکی مشهد

یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، نبش شصتم، ساختمان تابان، طبقه چهارم، واحد۴۰۳

کلینیک دندانپزشکی فارابی

کلینیک دندانپزشکی مشهد

مشهد، بلوار احمد آباد، ملاصدرا ۳

کلینیک دندانپزشکی دکتر فرید

کلینیک دندانپزشکی مشهد

مشهد، سجاد، نبش بهارستان ۱۶ کلینیک دکتر فرید فاضلی

بهترین کلینیک دندانپزشکی کودکان در مشهد

کلینیک دندانپزشکی پارمیس

کلینیک دندانپزشکی مشهد

مشهد ، قاسم آباد ( شهرک غرب ) ، بیین شریعتی ۱۱ و ۱۳

کلینیک دندانپزشکی بزرگمهر

کلینیک دندانپزشکی مشهد

مشهد، نبش بزرگمهر جنوبی ۱۲

کلینیک دندانپزشکی آریان

کلینیک دندانپزشکی مشهد

یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، نبش شصتم، ساختمان تابان، طبقه چهارم، واحد۴۰۳

کلینیک دندانپزشکی بارانا مشهد

کلینیک دندانپزشکی مشهد

یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، نبش شصتم، ساختمان تابان، طبقه چهارم، واحد۴۰۳

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد

یک کلینیک دندانپزشکی به منظور متمایز شدن از سایر کلینیک‌ها، باید ویژگی‌هایی را داشته و استانداردهایی را رعایت کند که در ادامه با مهم‌ترین آن‌ها آشنا خواهیم شد:

استفاده از تجهیزات پیشرفته

بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد حتما باید از به‌روزترین دستگاه‌ها و تجهیزات علم دندانپزشکی استفاده نماید. کامل بودن تجهیزات نیز دارای اهمیت بالایی است. در صورت کامل نبودن آن ممکن است در درمان بیماران به مشکل بر بخورند و مراجعه کنندگان از بهترین تجربه ویزیت بهره‌مند نشوند.

کادر پزشکی با تجربه و ماهر

کادر پزشکی یک کلینیک، ستون‌های محکم آن را تشکیل می‌دهد و باعث می‌شود بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد و حتی سایر شهرها، مراجعه کنندگان بیشتری نسب به بقیه کلینیک‌ها به خود جذب کند.

دامنه خدمات گسترده

یک کلینیک پیشرفته باید تمامی خدمات مربوط به دندان را به مراجعه کنندگان خود عرضه کند. به عنوان مثال یک کلینیک دندانپزشکی در تهران باید تمامی خدمات مربوط به سلامت و زیبایی دهان و دندان مانند داشتن متخصص ایمپلنت تهران و جراح متخصص در تهران را در مجموعه خود داشته و این نوع خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه کند تا بتواند به تمام نیازهای بیماران خود پاسخ دهد.

رعایت بهداشت و سلامت

رعایت استانداردهای بهداشتی از ضروری‌ترین ویژگی‌های بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد است. همواره سلامت و بهداشت بیماران و مراجعه کنندگان باید در صدر جدول اولویت‌ها باشد.

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد

داشتن روابط عمومی خوب

نحوه برخورد کادر درمانی بهترین کلینیک دندان پزشکی، آخرین چیزی است که در ذهن مراجعه کنندگان می‌ماند. در صورت عدم برقراری ارتباط درست با بیماران ممکن است آن‌ها این مرکز را به دوستان و آشنایان خود پیشنهاد نکنند.

بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد چه خدماتی باید ارائه کند؟

بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد باید خدمات گوناگونی را ارائه دهند که مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر است:

  • ترمیم دندان: خدماتی همچون ترمیم دندان‌های خراب، پر کردن دندان‌های تخریب شده و همچنین بازسازی و تعویض ترمیم‌های قدیمی از جمله خدماتی است که بهترین کلینیک دندانپزشکی باید ارائه کند.
  • ایمپلنت دندان: کاشت یا ایمپلنت دندان به منظور جایگزینی دندان‌های از دست رفته جز خدمات ارائه شده توسط کلینیک های دندانپزشکی است. (آشنایی با بهترین متخصص ایمپلنت در مشهد)
  • جراحی دندان: جراحی دندان‌های عقل، جراحی زیبایی و جراحی لثه از جمله اقدامات و فعالیت‌هایی است که دندان‌پزشک‌ها انجام می‌دهند.
  • ارتودنسی دندان: این دسته از خدمات برای ترمیم نظم دندان‌ها انجام می‌شود.
  • اندودانتیکس: اندودانتیکس یا درون‌دندانیک فرایند ترمیم عصب دندان یا آسیب شناسی مغز دندان در علم دندانپزشکی است.
  • پروتز دندان: این خدمت شامل پروتز دندان یا تعویض دندان‌های از دست رفته است که به صورت جزئی و کلی توسط دکتر دندانپزشک پروتزهای دندانی قابل انجام است.
  • پاکسازی دندان: پولیش دندان، پاکسازی رسوبات و پلاکت‌ها و همچنین پاکسازی و سفید کردن سطح دندان جزو این دسته از خدمات هستند.
  • اصلاح طرح لبخند: اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند مجموعه ای از فرایندهای زیبایی را شامل می‌شود تا به ایجاد لبخندی زیبا منجر گردد که شامل بلیچینگ و کامپوزیت و لمینت می‌شود.
  • کامپوزیت: کامپوزیت دندان یک روکش عالی، مقرون‌به‌صرفه، با دوام و کارآمد است که به منظور ترمیم مشکلات جزئی دندان و پیاده‌سازی طرح لبخند انجام می‌شود.
  • لمینت برلیانس: لمینت برلیانس طبیعی‌ترین نوع لمینت دندان است و از آن‌جایی که برجستگی بسیار کمتری روی سطح ایجاد می‌نماید، با شفافیت و زیبایی بیشتری همراه است.
خدمات بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد

هزینه استفاده از خدمات بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد

بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد با توجه به موقعیت جغرافیایی و سطح خدمات ارائه شده توسط آن، تعرفه‌های متفاوتی دارد.

هرچه موقعیت جغرافیایی بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد بهتر باشد، به نسبت هزینه‌هایی که باید بپردازید بیشتر خواهد بود. خدمات ارائه شده نیز از همین فرمول پیروی می‌کنند؛ به عبارت دیگر کیفیت و دامنه خدمات ارائه شده، هرچه بیشتر باشد، قیمت و تعرفه این کلینیک‌ها نیز بیشتر خواهد شد.

سوالات متداول 

آیا ایمپلنت شامل بیمه می‌شود؟

بله اما فقط در صورتی که شرکت بیمه تکمیلی شما ایمپلنت دندان را تحت پوشش قرار دهد و بیمه تکمیلی شما از نوع گروهی باشد.

بهترین نوع لمینت دندان کدام است؟

انتخاب بهترین نوع لمینت به میزان بودجه، مشکل دندان‌ها و شکل ظاهری آن‌ها بستگی دارد. پیشنهاد می‌شود برای انتخاب نوع لمینت خود ابتدا با دندانپزشک خود مشورت نمایید.

نتیجه گیری

در این مطلب از ویکی درمان به معرفی بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد به شما عزیزان پرداختیم که با توجه به خدمات و ویژگی‌های نام برده، بیشترین میزان رضایت را در صورت مراجعه به آنها خواهید داشت. داشتن لبخندی زیبا و سلامت دهان و دندان به دغدغه بسیاری از مردم کشورمان تبدیل شده است که در صورت مراجعه به کلینیک های دندانپزشکی و مشورت با پزشک مربوطه، شما نیز از لبخندی دلنشین بهره‌مند خواهید شد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۰ / ۵. تعداد رای: ۰

هنوز رای ثبت نشده است.

حمید حیدری

حمید حیدری هستم دانشجوی رشته دندانپزشکی. شما را با جدیدترین مقالات منتشر شده در زمینه بهداشت دهان و دندان، بیمارهای دندان و.. آشنا می کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *