معرفی لیست بهترین کلینیک چاقی در تهران [سال ۱۴۰۲]

۵
(۱)

جراحی چاقی برای درمان چاقی و برای کسانی که با چاقی دست و پنجه نرم می کنند، یک گزینه موثر است. اما با توجه به اینکه پزشکان و جراحان، متخصصان و کلینیک‌های زیادی در این زمینه وجود دارند، انتخاب این مراکز درمانی برای بیماران کمی سخت می‌شود. ما در این مقاله از ویکی درمان قصد داریم به معرفی تعدادی از بهترین کلینیک چاقی در تهران بپردازیم و پزشکان، جراحان و خدمات آنها را معرفی می‌کنیم.

ویژگی بهترین کلینیک چاقی در تهران

ویژگی بهترین کلینیک چاقی در تهران چیست؟

برای اینکه بتوانید به انتخاب بهترین کلینیک چاقی در تهران برای درمان خود بپردازید، لازم است معیارهای خاصی را برای انتخاب بهترین کلینیک داشته باشید. در ادامه به معرفی چند معیار لازم برای انتخاب بهترین کلینیک چاقی در ایران می‌پردازیم:

داشتن فضای زیبا و آرام:

ظاهر کلینیک که شامل تمیزی و آراسته بودن آن و داشتن دکوراسیون فوق‌العاده زیبا است، برای مراجعه‌کنندگان بسیار مهم است؛ زیرا در نگاه اول می‌تواند احساس آرامشی را به بیمار منتقل کند.

داشتن دستگاه‌های پیشرفته برای انجام عمل:

یکی دیگر از فاکتورهای انتخاب بهترین کلینیک چاقی، دارا بودن دستگاه‌های پیشرفته برای انجام جراحی‌های چاقی می‌باشد.

پرسنل آموزش دیده:

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که یک کلینیک باید داشته باشد، داشتن پرسنل آموزش دیده است که بتوانند وظایف خود را به نحو احسن انجام داده و مراقبت‌های قبل و بعد از عمل را برای بیمار انجام دهند.

برخورد محترمانه پرسنل با بیماران و مراجعین:

بهتر است که پرسنل کلینیک، رفتار خوبی با بیماران و مراجعین داشته باشند. پرسنل می‌بایست به پرسش‌های بیماران پاسخ داده و بتوانند آنها را به خوبی راهنمایی کنند.

۸ تا از بهترین کلینیک های چاقی در تهران

در این قسمت، لیست کلینیک های درمان چاقی را در شهر تهران معرفی می کنیم:

دکتر علی الماسی

دکتر علی الماسی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران حدود هشت سال سابقه جراحی عضو جامعه جراحان ایران دارای مدرک ATLS امریکا و عضو جامعه جراحان امریکا

دکتر علی الماسی

راه های ارتباطی با دکتر الماسی:

آدرس: میرداماد.خیابان کازرون شمالی کوچه نیک رای پلاک ۲ ساختمان ماریا طبقه ۳ واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۹۹۰۴۷۵۸۴

آدرس سایت: https://sleevetop.com

آدرس اینستاگرام: dr_alialmasi_org

تماس با دکتر الماسی

دکتر علیرضا آذر پیکان

 • کلینیک چاقی دکتر سید علیرضا آذرپیکان

دکتر سید علیرضا آذرپیکان دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سرطان و لاپاراسکوپی پیشرفته جراحی چاقی از دانشگاه تهران می‌باشند. ایشان همچنین رتبه برتر بورد تخصصی و نفر اول آزمون فلوشیپ جراحی سرطان می‌باشند. ایشان دوره رزیدنتی جراحی عمومی خود را طی سال های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ زیر نظر اساتید مجرب دانشگاه تهران و پس از کسب عنوان رزیدنت نمونه دانشگاه تهران در آن دوره به پایان رساندند.

بورد تخصصی خود را با کسب رتبه ۱۰% اول کشور دریافت نمودند. دوره دو ساله طرح وزارت بهداشت خود را در استان چهارمحال بختیاری و شهرستان لردگان سپری کردند و در طی این دو سال بیش از ۳۰۰۰ عمل جراحی موفق برای افراد حاضر در آن منطقه انجام دادند و با پیگیری های متعدد، مسبب این شدند که برای اولین بار سیستم جراحی لاپاراسکوپیک را در آن شهرستان راه اندازی شود و با انجام عمل های جراحی لاپاراسکوپیک آپاندیس، کیسه صفرا، فتق و… کمک فراوانی به مردم منطقه نمودند و از طرف سازمان نظام پزشکی شهرستان به عنوان متخصص نمونه معرفی شدند.

خدمات کلینیک: عمل اسلیو معده، عمل بای پس معده، عمل پلیسه معده، باندینگ معده، عمل لاپاراسکوپی، جراحی سرطان معده، جراحی سرطان مری، جراحی سرطان روده،  عمل ابدومینوپلاستی و عمل پیکرتراشی.

راه‌های ارتباطی با کلینیک

 • شماره تماس: ۰۲۱۲۸۴۲۱۹۴۲-۰۹۱۲۰۵۷۱۳۳۵
 • سایت: https://drazarpeikan.com/
 • اینستاگرام: drazarpeikan@
 • آدرس مطب: تهران. سعادت آباد، بین چهارراه سرو و بلوار شهرداری، خیابان ریاضی بخشایش، کلینیک بیمارستان عرفان

مطلب مرتبط: روش های درمان چاقی و اضافه وزن

کلینیک بیمارستان سینا

 • بیمارستان سینا

کلینیک چاقی بیمارستان سینا با برخورداری از پزشکان فوق تخصص و مجرب آماده ارائه انواع مختلف جراحی های چاقی و کاهش وزن است که از این میان می توان عمل جراحی بای پس و عمل جراحی اسلیو معده را عنوان کرد.

خدمات کلینیک بیمارستان: جراحی بای پس، جراحی اسلیو

راه‌های ارتباطی

 • شماره تلفن: ۰۲۱۶۶۳۴۸۵۰۰ تا ۰۲۱۶۶۳۴۸۵۱۰
 • سایت: sinahospital.tums.ac.ir
 • آدرس: خیابان امام خمینی، میدان حسن‌آباد، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سینا

کلینیک دکتر سید حامد قدسی خورسند

 • کلینیک دکتر سید حامد قدسی خورسند

دکتر سید حامد قدسی خورسند فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل رشته تخصصی جراحی عمومی در سال ۱۳۸۲ از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند. پس از پایان دوره تحصیلات جراحی، دوره های متعدد جراحی لاپاراسکوپی پایه و پیشرفته، چاقی و تیروئید را در داخل و خارج از کشور گذرانده و در حال حاضر در زمینه جراحی های لاپاراسکوپی پیشرفته چاقی و تیروئید و نیز جراحی پلاستیک سینه و شکم و لیزرلیپولیز فعالیت تخصصی می نمایند.

خدمات کلینیک دکتر سید حامد قدسی خورسند: جراحی اسلیو معده، جراحی بای پس معده، جراحی حلقه معده، جراحی پلیسه معده و عمل پیکرتراشی

راه‌های ارتباطی

 • شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۸۷۰۹۴۶-۰۲۱۸۸۸۷۰۹۴۵-۰۹۰۹۲۵۴۹۳۶
 • سایت: drhamedghodsi.com
 • اینستاگرام: drhamedghodsi
 • آدرس مطب: تهران، خیابان ولیعصر، سه راه توانیر، روبروی اورژانس بیمارستان دی، کوچه دوم گاندی، ساختمان پزشکان دی، پلاک ۱۲، طبقه سوم، واحد E

بیمارستان رسول اکرم

 • بیمارستان رسول اکرم

بیمارستان رسول اکرم از بزرگترین مرکز بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایران است که با هشتصد و شصت تخت مصوب و هفتصد تخت فعال، سی بخش بستری عادی و ویژه و بیش از شصت درمانگاه تخصصی خدمات مختلف درمانی به بیماران سراسر کشور ارائه می دهد.

خدمات کلینیک چاقی بیمارستان رسول اکرم: جراحی بای پس، جراحی اسلیو و غیره.

راه‌های ارتباطی

 • شماره تلفن: ۰۲۱-۶۴۳۵۱
 • سایت: hrmc.iums.ac.ir
 • اینستاگرام: _obesityclinic_hrmc
 • آدرس: تهران- ستارخان – خ.نیایش-نبش خیابان منصوری-بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)

کلینیک دکتر سعید شمس نصرتی

 • کلینیک دکتر سعید شمس نصرتی

دکتر سعید شمس از بهترین جراحان چاقی در تهران محسوب می‌شود. وی فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و فوق تخصص جراحی‌های چاقی و لاپاراسکوپی در تهران است. همچنین دکتر شمس عضو جامعه جراحان چاقی کشور و جامعه بین‌المللی جراحان چاقی و باریاتریک (ISFO) بوده و با بهره‌گیری از بورد تخصصی تاکنون بیش از ۴۰۰۰ عمل جراحی در بیمارستان‌های مختلف تهران مانند نیکان، نورافشار، لاله و فرهیختگان، چمران و … انجام داده است.

خدمات کلینیک دکتر سعید شمس: بای پس معده، اسلیو معده و جراحی چاقی

راه‌های ارتباطی

 • شماره تماس: ۰۹۳۸۱۴۴۳۹۱۷
 • سایت: drsaeedshams.com
 • اینستاگرام: dr.saeid_shams
 • آدرس مطب: خیابان دکتر شریعتی، پایین‌تر از دوراهی قلهک، کوچه صادقیان، پلاک ۱، طبقه سوم، واحد ۷

مقاله پیشنهادی: درمان چاقی خانگی با تعادل متابولیسم بدن

کلینیک بیمارستان لقمان حکیم

 • بیمارستان لقمان حکیم

در بیمارستان لقمان، جراحان چاقی که دارای گواهی هیئت مدیره هستند؛ به دلیل تخصص خود در جراحی اسلیو معده مشهور هستند. آنها با سال ها تجربه و هزاران روش موفقیت آمیز خود، مهارت های لازم را دارند تا مطمئن ترین و موثرترین گزینه های جراحی کاهش وزن را در اختیار بیماران قرار دهند.

همچنین امکانات این بیمارستان بسیار مدرن بوده و مجهز به آخرین فناوری‌های جراحی و ابزارهای تشخیصی پیشرفته است تا اطمینان حاصل شود که عمل اسلیو معده، کارآمد انجام می شود.

خدمات کلینیک چاقی بیمارستان لقمان حکیم: جراحی بای پس معده،  اسلیو معده و جراحی چاقی

راه‌های ارتباطی

 • شماره تماس: ۰۲۱۵۵۴۱۹۰۰۵ – ۰۲۱۵۵۴۴۹۰۰۹
 • سایت: hmc.sbmu.ac.ir
 • آدرس: تهران، چهار راه لشگر، خیابان مخصوص، بیمارستان لقمان

کلینیک دکتر محمد کرمانی ساروی

 • کلینیک دکتر محمد کرمان ساروی

دکتر محمد کرمان ساروی دارای مدرک فلوشیپ‌ فوق تخصصی جراحی درون‌ بین بوده و همچنین رتبه برتر بورد تخصصی جراحی عمومی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند. ایشان عضو فدراسیون جراحی چاقی و متابولیک(IFSO)، دبیر انجمن جراحی چاقی و متابولیک ایران – شاخه IFSO و عضو انجمن جراحان درون بین ایران می‌باشند.

خدمات کلینیک چاقی دکتر محمد کرمان ساروی: جراحی لاپاروسکوپی چاقی، جراحی لاپاروسکوپیک سرطان، جراحی لاپاروسکوپیک کبد و مجاری صفراوی، جراحی لاپاروسکوپی طحال و توده‌های داخل شکم.

راه‌های ارتباطی

 • شماره تماس: ۰۹۳۶۲۱۸۰۹۸۰
 • سایت: dr-kermansaravi.com
 • اینستاگرام: dr_kermansaravi
 • آدرس مطب: تهران، خ ستارخان، خ نیایش، کوچه شهید منصوری، مرکز جراحیهای کم تهاجمی بیمارستان رسول اکرم(ص)، کلینیک جراحی چاقی و جراحیهای لاپاروسکوپی پیشرفته

نکات مهم در انتخاب کلینیک درمان چاقی

نکات مهمی که در انتخاب بهترین کلینیک چاقی در تهران باید در نظر داشته باشید، شامل موارد زیر است:

 • از متخصصین و پزشکان مجرب استفاده کند.
 • تجهیزات مورد استفاده در کلینیک استاندارد و باکیفیت باشند.
 • دستگاه‌های کلینیک پیشرفته و مدرن باشند.
 • برای رفاه حال بیماران خود از قیمت مناسب استفاده کنند.

عوامل تاثیرگذار در هزینه درمان چاقی در کلینیک ها

عوامل تاثیرگذار در هزینه درمان چاقی در کلینیک ها

با توجه به اینکه این نوع عمل‌ها به یکی از پرطرفدارترین عمل‌های جراحی تبدیل شده است، به دلیل اهمیت قیمت آن، به عوامل موثر بر هزینه درمان چاقی می‌پردازیم:

نوع جراحی و پروسه انجام آن

در عمل چاقی به دلیل اینکه ممکن است بخشی از سیستم گوارش حذف می‌شود، عملی پیچیده و حساس به شمار می‌آید. به همین دلیل هزینه این عمل ممکن است نسبت به هزینه سایر عمل‌ها بالاتر باشد. همچنین برخی از بیماران به دلیل اینکه چاقی مفرط دارند، پزشک باید در هنگام عمل جراحی، عمل‌های مکمل دیگری نیز انجام دهد. تمامی این موارد بر هزینه نهایی عمل تاثیرگذار خواهند بود، بنابراین نمی‌توان قیمت مشخصی برای عمل جراحی اسلیو معده در نظر گرفت.

وسایل جراحی

در بخش‌های قبل ذکر شد که این عمل جزء عمل‌های حساس به شمار می‌آید. به همین جهت، تجهیزات و وسایل استفاده شده در این عمل باید درجه یک باشند. بهتر است این نکته را بدانید که وسایل و تجهیزات عمل جراحی هرچه مرغوب‌تر و باکیفیت‌تر باشند، به همان میزان از عوارض بعد از عمل جلوگیری می‌کنند.

نوع بیمارستان

به احتمال زیاد تفاوت میان بیمارستان‌های دولتی و خصوصی را می‌دانید. عمل‌های جراحی که در بیمارستان‌های خصوصی و نیمه دولتی انجام می‌گیرد، بالطبع هزینه‌ای بالاتر از عمل‌های جراحی که در بیمارستان‌های دولتی انجام می‌گیرد، دارند.

آنچه گفته شد

در این مطلب لیست ۷ تایی بهترین کلینیک چاقی در تهران را معرفی کردیم، همچنین به ویژگی های بهترین کلینیک چاقی و نحوه انتخاب آن اشاره کردیم. در نهایت به عوامل موثر بر هزینه درمان چاقی اشاره کردیم. امید است که با مطالب عنوان شده و کلینیک‌های معرفی شده، بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۵ / ۵. تعداد رای: ۱

هنوز رای ثبت نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *