بهترین مرکز فیزیوتراپی مرزداران (از نگاه مراجعه کنندگان – ۱۴۰۲) ❤️

۵
(۱)

شاید جالب باشد بدانید عبارت فیزیوتراپی از دو واژه فیزو (طبیعی) و تراپی (درمانی) تشکیل شده است؛ به این معنی که یک درمان طبیعی برای بازگرداندن قدرت تحرک و عملکرد بدنی بیمار به شمار می رود. می توان به کمک فیزیوتراپی، از آسیب دیدن اندام ها پیشگیری کرده و به قوای حرکتی بهبود بخشید. 

چنان چه در تهران زندگی می کنید؛ با توجه به تعدد مراکز فیزیوتراپی در غرب تهران، مهم است که بهترین مرکز فیزیوتراپی مرزداران را بشناسید. در این مقاله از ویکی درمان به معرفی بهترین فیزیوتراپی در مرزداران می پردازیم؛ با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

کلینیک فیزیوتراپی دکتر احمدی
فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال

مرزداران، غرب پل یادگار، روبروی ۳۵ متری لاله، ساختمان نگین آسمان، بلوک b، طبقه ۲، واحد ۷

۰۹۳۳۲۶۷۸۷۲۲ – ۴۴۲۷۳۷۲۱

دکتر احمدی فیزیوتراپیست فوتبال

پیشگیری و توانبخشی در فیزیوتراپی مرزداران

متخصصین فیزیوتراپی در مرکز فیزیوتراپی در محله مرزداران از طریق توانبخشی می توانند به درمان انواع مشکلات بیمار مانند درد در گردن و کمر، مشکلات مربوط به آرتروز، ناتوانی ناشی از مشکلات قلبی، ناتوانی های حرکتی به دلیل مشکلات مغزی، خستگی و درد ناشی از انواع بیماری ها و… بپردازند و به بازیابی عملکرد بیمار کمک شایانی کنند.

پیشگیری و توانبخشی در فیزیوتراپی مرزداران

مطالعه بیشتر: فیزیوتراپی در منزل

انعطاف ساعات کاری در فیزیوتراپی مرزداران

ساعات کاری یک مرکز فیزیوتراپی خوب بازه های زمانی مختلف را در بر می گیرد تا بیمار بتواند در ملاقات های صبح یا بعدازظهر و یا هر دو، به فیزیوتراپی در مرزداران مراجعه کند. این امر موجب می شود افراد بعد از ساعات کاری خود نیز امکان بهره گرفتن از خدمات درمانی را داشته باشند. ساعات کاری منعطف و متنوع، یک مزیت بزرگ در مرکز فیزیوتراپی مرزداران است.

امکان فیزیوتراپی در منزل

برخی از بیماران به دلیل وخامت بیماری، امکان حضور در فیزیوتراپی مرزداران را ندارند؛ یک مرکز فیزیوتراپی خوب امکان ارائه خدمات در منزل را نیز برای این نوع بیماران فراهم می کند، تا همه افراد بتوانند از خدمات توانبخشی برخوردار شوند.

اتاق‌ درمانی اختصاصی در فیزیوتراپی مرزداران

برای اینکه بیمار بتواند در هنگام درمان با فیزیوتراپیست راحت باشد و تمام سوالات خود را مطرح کرده و واهمه ای نداشته باشد؛ لازم است که اتاق های خصوصی برای درمان وجود داشته باشد. مرکز فیزیوتراپی در مرزداران با داشتن اتاق اختصاصی برای درمان در یک محیط خلوت و خصوصی برای آرامش بیمار و افزایش دقت فیزیوتراپیست در درمان، فراهم کرده است. 

بهره مندی از تکنیک‌های درمانی به روز و پیشرفته

بهترین فیزیوتراپی مرزداران دارای دستگاه های پیشرفته و روش های درمانی نوین برای توانبخشی به بیماران می باشد. با توجه به اینکه علم فیزیوتراپی روز به روز پیشرفت می کند؛ لازم است کلینیک ها به دانش روز مسلط باشند و در به روز کردن دستگاه ها و متدهای درمانی خود کوتاهی نکنند. این امر موجب درمان آسان تر وسریع تر خواهد شد. 

فیزیوتراپیست ‌های حرفه ای در فیزیوتراپی مرزداران

هنگامی که بهترین فیزیوتراپی مرزداران مراجعه می کنید؛ تمامی خدمات در این مرکز توسط فیزیوتراپیست‌ های متخصص و کاربلد انجام می شود. بنابراین به یاد داشته باشید، قبل از شروع درمان در مورد این موضوع ارزیابی دقیقی انجام دهید. این امر از آسیب دیدن شما جلوگیری کرده و به روند درمان سرعت می بخشد. 

داشتن اخلاق حرفه ای

پرسنل بهترین فیزیوتراپی مرزداران دارای اخلاق حرفه ای هستند و با پاسخگویی محترمانه و به موقع از بیماران حمایت کرده و در روند بهبود کنار آن ها هستند.

تکنیک های درمانی متنوع در فیزیوتراپی مرزداران

در یک مرکز فیزیوتراپی خوب، متخصصین فیزیوتراپی با انواع تکنیک های درمانی مدرن آشنا بوده و با توجه به مشکل بیمار از این تکنیک ها نظیر درای نیدلینگ، دیپ اوسیلیشن، تکارتراپی، شاک ویو تراپی، مغناطیس تراپی و… استفاده می کنند. کامل بودن تکنیک های درمانی باعث می شود که بیمار بتواند تمامی مراحل درمان را در فیزیوتراپی مرزداران انجام دهد و از مراجعه به سایر مراکز فیزیوتراپی بی نیاز باشد.

تکنیک های درمانی متنوع در فیزیوتراپی مرزداران

مطالعه آزاد: فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل

طراحی آرامش بخش و محیط تمیز

با توجه به اینکه درمان های توانبخشی باید در آرامش و محیط پاکیزه و بهداشتی انجام شوند؛ مرکز فیزیوتراپی مرزداران از طراحی آرامش بخش و همچنین محیط بهداشتی و عاری از هرگونه آلودگی برخوردار است. 

جمع بندی

با توجه به اینکه ممکن است شما یا یکی از عزیزانتان، دچار مشکلات عملکردی، حرکتی، درد و… باشید؛ به ناچار به فیزیوتراپی نیاز پیدا خواهید کرد. در شهری مانند تهران که مراکز فیزیوتراپی بسیاری وجود دارند؛ شناخت بهترین فیزیوتراپی مرزداران به شما کمک خواهد کرد که مرکز درمانی خود را آسان تر انتخاب کرده و بتوانید از اثربخشی درمان خود مطمئن باشید. در این مقاله با ویژگی های یک مرکز فیزیوتراپی خوب در مرزداران آشنا شدیم؛ به یاد داشته باشید پس از دقت به تمام موارد ذکر شده در این مقاله می توانید از بیماران قبلی این مرکز در مورد رضایت آن ها از روند درمان بپرسید، تا شکی در انتخاب خود نداشته باشید.

سوالات متداول 

بهترین فیزیوتراپی مرزداران کدام است؟

یک مرکز فیزیوتراپی خوب در مرزداران از پرسنل کاربلد و متخصص برخوردار است. محیط مرکز فیزیوتراپی مرزداران بهداشتی و عاری از هرگونه آلودگی می باشد. در این مرکز اتاق های خصوصی برای ارتباط راحت تر بیمار با فیزیوتراپ وجود دارد. بهره بردن از تکنیک های درمانی متنوع و به روز، همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته از دیگر ویژگی های این مرکز است.

آیا می توان تمام مراحل فیزیوتراپی را در یک مرکز فیزیوتراپی انجام داد؟

چنان مرکز فیزیوتراپی از تکنیک های متنوع و به روز درمانی برخوردار باشد و انواع روش های درمان را شامل شود؛ می توان تمام مراحل را در یک مرکز فیزیوتراپی انجام داد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۵ / ۵. تعداد رای: ۱

هنوز رای ثبت نشده است.

ویدا جامی

ویدا جامی هستم. علاقه مند به حوزه تولید محتوا. سالها در زمینه ترجمه و تولید محتوا اطلاعات عمومی مشغول به فعالیت هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *