banner

لیست بهترین مراکز لیزر مو پرند (آدرس و تلفن)

کلینیک زیبایی ...

لیزر مو زائد و خدمات زیبایی

پرند،…

…۰۲۱  |  ..۰۹۱۲

کلینیک زیبایی ...

لیزر مو زائد و خدمات زیبایی

پرند،..

…۰۲۱|  …۰۹۱۲

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

اگر ساکن پرند هستید به لیست مراکز لیزر مو پرند فوق تهیه شده توسط ویکی درمان توجه فرمایید. لیست فوق از بهترین مراکز لیزر مو پرند بر اساس میزان رضایت مراجعین می باشد.

لیزر موهای زائد مدت هاست که در نقاط مختلف دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و در اصل بهترین و موثرترین روش جهت حذف موهای زائد برای طولانی مدت، لیزر موهای زائد می باشد. در واقع منشاء استفاده از این روش به اواسط دهه ۹۰ میلادی باز می گردد. از زمان تاکنون، محبوبیت لیزر درمانی به طور روزانه در حال افزایش بوده هر روزه افراد بیشتری خواهان حذف موهای زائد خود به کمک لیزر هستند.

مطلب پیشنهادی : بهترین مراکز لیزر مو جنوب تهران

از این رو اگر ساکن پرند هستید و مدت طولانی است که از دست موهای زائد خود خسته شده اید، با مراجعه به بهترین مراکز لیزر مو پرند در کوتاه ترین زمان ممکن با موهای زائد خود خداحافظی کنید. جالب است بدانید که هر مویی در بدن، موهای زائد به شمار نمی روند. بعضی از افراد به طور طبیعی بدن شان پر مو است و این مساله به صورت ژنتیکی بوده و در برخی از افراد میزان پرپشتی موهای زائد متفاوت است.

 به طور کلی موهای زائد، به موهایی گفته می شوند که تیره و ضخیم بوده و معمولا در خط میانی بدن مثل صورت، چانه، گلو، سینه و دور ناف دیده می شوند.

دقت داشته باشید که با پیشرفته تکنولوژی و تکامل یافتن علم پزشکی، لیزر موهای زائد بهترین روش بدون درد برای حذف موهای زائد می باشد. بنابراین ممکن است به اشتباه شنیده باشید که لیزر موهای زائد همراه با درد است؛ اما در واقع مراکز لیزر مو پرند با به کارگیری بهترین و به روز ترین دستگاه های لیزر موثرترین نتیجه ممکن را برای شما عزیزان به ارمغان می آورند.

بهترین لیزر موهای زائد چیست ؟

لیزر مو پرند

از آنجایی که اکثر ایرانیان پوست نسبتا روشن و موهای تیره و ضخیمی دارند، دستگاه لیزر الکساندرایت بهترین دستگاه لیزر مو برای ایرانیان می باشد. لیزر الکساندرایت توسط متخصصین بسیاری در زمینه ی حذف موی زائد بررسی شده تا تبدیل به لیزر استاندارد طلایی شود. البته این در مواقعی است که پوست روشن تری داشته باشید. این دستگاه لیزر از طول موج بلندتری برای نفوذ به فولیکول مو استفاده می کند و هر چه تفاوت رنگ مو و رنگ پوست بیشتر باشد نتیجه بهتری را کسب خواهید کرد.

از مزایا دستگاه الکساندرایت می توان به مواردی همچون : سرعت بالا پالس (به معنای زمان کمتر برای درمان)، موثر بر روی انواع پوست ها با درجات روشنایی سفید تا سبزه و پوشش بخش ها و نواحی بزرگ بدن با میزان قدرت نفوذ بالا اشاره داشت.

تنها معایب این دستگاه فقط این است که برای لیزر کردن افرادی که پوست های تیره و یا برنزه دارند، توصیه نمی شود. بنابراین رایج ترین دستگاه لیزر موجود در مراکز لیزر مو پرند، دستگاه الکساندرایت می باشد.

مراکز لیزر مو پرند چگونه باعث رفع موهای زائد می شود ؟

لیزر مو پرند

لیزر موهای زائد با استفاده از نورهای مرئی و نامرئی برای حذف موهای زائد و هدف قرار دادن رنگ دانه های مو استفاده می شود. این رنگدانه ها که ملانین نام دارند، در پوست و مو موجود می باشند. ملانین در داخل ساقه مو به مقدار زیادی در اطراف فولیکول های مو یافت می شود.

ملانین قابلیت جذب نور لیزر به خود را دارد و جذب نور لیزر و انرژی آن باعث افزایش دما شده و در نهایت فولیکول های مو از بین می روند. به عبارتی دیگر افزایش دما در ریشه مو همان چیزی است که باعث از بین رفتن فولیکول می گردد.

در این روش درمانی، طول موج نور مورد استفاده و همچنین طول مدت پالس ها بسته به نوع و رنگ پوست و مو تعیین می شود. هدف اصلی و نهایی از این کار آسیب رساندن به فولیکول مو و از بین بردن آن بدون اثر گذاری بر روی بافت پوست می باشد. بنابراین درنهایت اگر از شر موهای زائد خلاص شدید، هم اکنون با مراجعه به بهترین مراکز لیزر مو پرند، با تمامیه موهای زائد خود برای طولانی مدت خداحافظی کنید.

مطلب پیشنهادی : بهترین مراکز لیزر مو قیطریه 

لیزر موهای زائد برای چه افرادی ممنوع است ؟

لیزر مو پرند

قبل از اینکه به مراکز لیزر مو پرند مراجعه کنید، بهتر است بدانید که لیزر موهای زائد برای چه افرادی توصیه نمی شود :

  • افرادی که برنزه کرده و آفتاب گرفته اند
  • بیماران پوستی
  • بیماری های خاص
  • زنان باردار و شیرده
  • کودکان

سوالات متداول

آیا اشعه لیزر مو برای بدن ضرر دارد ؟

اشعه لیزر مو دستگاه الکساندرایت با طول ۷۵۵ نانومتری هیچ ضرری برای بدن انسان ندارد و هیچگونه آسیبی به ارگانهای بدن وارد نمی کند.

آیا لیزر برای همیشه موهای زائد را از بین می برد ؟

دقت داشته باشید با از سپری کردن جلسات متعدد لیزر موهای زائد شما به طور ۸۰ درصد کاهش می یابد و موها بسیار نازک تر و نرمتر رشد می کنند. اما تاکنون دستگاه لیزری که بتواند رشد کل موهای بدن را در تمام عمرتان متوقف کند، ابداع نشده است. اما بهترین روش برای حذف موهای زائد برای طولانی مدت است.

۴/۵ - (۳ امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *