لیست بهترین مرکز لیزر مو یوسف آباد (آدرس و شماره تماس)

بهترین مراکز زیبایی و لیزر مو یوسف آباد

کلینیک زیبایی ...

لیزر مو زائد

یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، …

…۰۲۱ |  …۰۹۱۲

کلینیک زیبایی ...

لیزر مو زائد

یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، …

…۰۲۱ |  …۰۹۱۲

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

حذف موهای بدن همیشه کاری دشوار بوده است. لیزر یکی از پر طرفدار ترین راه های از بین بردن موهای ذائد است که بیشتر به حذف دائمی آن ها کمک می کند.

با دستگاه لیزر موهای زائد بدن را می توانید به صورت طولانی مدت و یا همیشگی حذف کنید. بسیاری از عوارض دستگاه لیزر ترس دارند و فکر می کنند باعث آسیب به بدن می شود.

در این مقاله اطلاعات تکمیلی از لیزر مو یوسف آباد را مطالعه می کنید.

لیست بهترین مرکز لیزر مو یوسف آباد (آدرس و شماره تماس)
مراکز لیزر مو یوسف آباد

مقاله پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر مو نیاوران کجاست؟

لیزر مو یوسف آباد به چه صورت است؟

لیزر مو یوسف آباد یک پرتو نوری است. اما نوری است که ویژگی های فیزیکی و پر انرژی خاصی دارد. ریشه مو رنگدانه هایی به نام ملانین دارد که برای رویش مو باید فعال باشند. لیزر مو یوسف آباد بر روی موهایی با رنگدانه تیره اثر می کند و به این صورت است که لیزر بر روی ریشه مو تمرکز می کند و باعث نابودی مو و ریشه ان می شود.

هرچه موهای افراد تیره و ضخیم باشد از لیزر مو یوسف آباد بیشتر نتیجه می گیرند. اغلب پیش آمده است که افراد با رنگ پوست روشن در اثر استفاده از لیزر دچار سوختگی شدند.

انواع لیزر مو یوسف آباد

انواع لیزر مو یوسف آباد برای جنس های مختلف مو و پوست مناسب است. انواع دستگاه های لیزر مو طول موج های متفاوتی نیز دارند که بر اساس آنها تقسیم بندی می شوند.

لیزر الکساندرایت: از این لیزر برای از بین بردن مو هایی با رنگ پوست زیتونی در نظر گرفته شده است. معمولا برای پوست های روشن و معمولی استفاده می شود. طول موج این دستگاه ۷۵۵ نانومتر است. این لیزر دارای موج کوتاه تری به نسبت سایر لیزرها است. این لیزر برای از بین بردن مو های در ناحیه پا بسیار مناسب است.

لیزر دایود: این لیزر مو برای افرادی که پوست های تیره تر و یا معمولی مورد استفاده است. این لیزر طول موج کمتری به نسبت الکساندرایت دارد. این لیزر دارای طول موج ۸۱۰ نانومتر است. این دستگاه قدرت نفوذ به پوست را دارد. لیزر دایود یکی از دستگاه های لیزر مو یوسف آباد است که می تواند سطح بزرگتری را برای لیزر پوشش دهد.

لیزر ND: YAG: برای پوست های افراد تیره تر و یا برنزه شده مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه طول موج ۱۰۶۴ نانومتر دارد و در بین لیزرها عمیق ترین نفوذ به پوست را دارد. این دستگاه برای افراد برنزه و تیره ایمن تر است و درصد ابتلا به سوختگی را کاهش می دهد.

علت تعداد جلسات متعدد لیزر مو یوسف آباد
انواع لیزر مو یوسف آباد

مقاله پیشنهادی: همه چیز در مورد لیزر مو زائد پوست تیره!!

علت تعداد جلسات متعدد لیزر مو یوسف آباد

تعداد جلسات لیزر مو یوسف آباد بین ۶ تا ۸ جلسه است. جلسه اول تا دوم فاصله زمانی ۳۱ روزه دارد و باقی جلسات فاصله زمانی ۴۲ روزه دارند. تعداد این جلسات به نواحی بستگی دارد مثلا ناحیه تناسلی به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارد برای جوابدهی به علت رطوبت زیادی که وجود دارد.

برای نتیجه گرفتن از لیزر باید تمام جلسات را به صورت کامل و منظم انجام دهید. برای تاثیرپذیری فولیکول مو نباید ریشه مو حارج بشود به همین علت است که باید در طول دوره لیزر نواحی بدن را با ژیلت شیو کنید.

مزایا استفاده از لیزر مو یوسف آباد

برای تسکین درد و کاهش سوختگی لیزر از سیستم خنک کننده ای به نام کولینگ استفاده می شود.

بعد از انجام تعداد جلسات کامل لیزر مو یوسف آباد شما تنها امکان دارد موهای کرکی و نازکی داشته باشید که آنها تا مدت های طولانی نیازی به شیو ندارند.

لیزر به دلیل تاثیر بسیار زیادی که بر روی موها دارد یکی از پر طرفدار ترین روش های از بین بردن مو است.

از دستگاه لیزر مو یوسف آباد برای تمامی نقاط بدن می توانید استفاده کنید.

سخن آخر

برای بهتر نتیجه گرفتن از لیزر مو یوسف آباد باید جلسات خود را با نظم و ترتیب بروید.

به توصیه های مشاوران در مراکز لیزر گوش کنید و مراقبت ها را انجام دهید.

سوالات متداول

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ممنوع است؟

کسانی که دچار بیماری های فعال پوستی مثل اگزما، کهیر، زگیل، هرپس(تبخال) و جوش فعال هستند نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند. همچنین لیزر موهای زائد برای خانم­ هایی که در دوران بارداری یا شیردهی هستند توصیه نمی ­شود.

آیا لیزر در رفع موهای زیرپوستی تاثیری دارد؟

لیزر موهای زائد به علت نابود کردن فولیکول مو تاثیر دائمی و چشمگیری در موهای زیرپوستی دارد.

۴/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.