بهترین دکتر نازایی در تهران کیست؟

لیست ۱۰ تایی بهترین دکتر نازایی در تهران

sign

آقای/خانم دکتر...

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس...

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

تهران، …

شبکه‌های اجتماعی :

بهترین دکتر نازایی در تهران کسی است که بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی، ۴ سال با بیماری‌های زنان آشنا می‌شوند و سپس برای گرفتن فوق تخصص وارد یکی از حوزه‌های زنان و زایمان می‌شود که نازایی و باروری یکی از شاخه‌های آن می‌باشد. در واقع بهترین دکتر نازایی در تهران در رابطه با بیماری‌های مربوط به رحم لوله‌های فالوپ، تخمدان و دهانه رحم فعالیت میکند؛ در نتیجه اگر در این زمینه‌ها مشکلی داشتید و یا مشکل عدم باروری داشتید باید به بهترین دکتر نازایی در تهران و یا بهترین دکتر زنان مراجعه کنید. متخصص نازایی برای مشکلات بارداری به انجام غربالگری برای بیماری‌های مختلف و همچنین بررسی و حل مشکلات ناحیه تناسلی و دستگاه تولید مثل می‌پردازد.

ناباروری چیست؟

ناباروری به این معنی نیست که هیچ وقت نتوانید بچه دار شوید. ناباروری یعنی زنی با وجود رابطه جنسی منظم و بدون پیشگیری بارور نشود و علت ناباروری مردان به این شکل است که تعداد اسپرم‌های مرد کم و یا ناسالم باشد که در این صورت با تخمک زن نمیتواند ترکیب شود.

مواردی که برای بارداری مهم است

متخصص نازایی در تهران
  • تخمک گذاری خانم: برای باردار شدن نیاز است که تخمدان‌های خانم تخمک تولید و آزاد کند که بهترین دکتر نازایی در تهران باید سیکل پریود و تخمک گذاری فرد را بررسی و تایید کند.
  • اسپرم آقا: برای بارداری باید اسپرم آقا نیز نزد دکتر اورولوژی بررسی شود که تعداد اسپرم کافی باشد و همچنین سالم باشد و یا فرد به بیماری خاصی مبتلا نباشد.
  • رابطه جنسی منظم: برای باردار شدن نیاز به رابطه جنسی منظم و مکرر است و در زمان‌هایی که احتمال بارداری زیاد است رابطه جنسی داشته باشند. در این راستا متخصص نازایی می‌تواند زمان مناسب برای بارداری که در واقع همان زمان تخمک گذاری است، را تشخیص دهد.
  • بررسی لوله‎‌های فالوپ و وضعیت رحم خانم: برای بارداری تخمک و اسپرم در لوله‌های فالوپ به هم می‌رسند، بنابراین باید لوله‌های فالوپ باز باشد و همچنین رحم نیز برای رشد نطفه سالم باشد.

ویژگی های بهترین دکتر نازایی در تهران

ویژگی بهترین دکتر نازایی در تهران بهترین دکتر نازایی در تهران باید ویژگی‌هایی داشته باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:
  1. دانش و تخصص: بدیهی است که داشتن دانش و تخصص از ابتدایی‎‌ترین ویژگی‌هایی است یک دکتر در هر زمینه تخصصی باید داشته باشد. یک متخصص نازایی خوب باید از همه نشانه‌های ناباروری اطلاعات داشته باشد تا بتواند درمان صحیحی به کار گیرد.
  2. تجربه کافی: درست است که دانش لازمه هر تخصصی است ولی کافی نیست داشتن تجربه عامل بسیار مهمی در درمان است.
  3. تشخیص صحیح: بهترین دکتر نازایی در تهران باید بتواند به صورت درست و دقیق مشکل فرد را شناسایی کند و موثرترین روش درمان را به کار گیرد.
  4. انتخاب بهترین روش درمان: دکتر نازایی باید به تمام روش‌های درمان آگاهی داشته باشد که بعد از تشخیص دقیق بتواند با توجه به آناتومی بدن بیمار و مشکل او بهترین روش درمان را پیش بگیرد.
  5. ارتباط موثر: از آنجایی که دکتر نازایی با خصوصی ترین بخش بدن در ارتباط است برای اینکه بیمار با پزشک خود راحت باشد و بتواند تمامی مشکلاتی که در ناباروری وی تاثیر دارد را بازگو کند، نیاز است که بهترین دکتر نازایی در تهران بتواند ارتباط موثر با بیمار برقرار کند و اعتماد بیمار را جلب کند.
  6. تمیز و استریل بودن: محل درمان نیز عامل مهمی محسوب می‌شود. بهترین دکتر نازایی در تهران محیطی تمیز و استریل برای مراجعین خود فراهم می کند؛ زیرا در غیر این صورت احتمال بیماری و عفونت وجود دارد که خود این مسئله از عوامل نازایی است و برای مشکل فرد را بیشتر می‌کند و عوارضی برای او در پی خواهد داشت.

کلام آخر 

با توجه به پیشرفت علم خوشبختانه امروزه تقریبا ناباروری وجود ندارد و با روش‌های مختلف با کمک یک متخصص نازایی می‌توان صاحب فرزند شد. در این مقاله از ویکی درمان به معرفی چند پزشک و ویژگی بهترین دکتر پرداختیم  امیدواریم مطالب فوق برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول

بهترین دکتز نازایی از چه روش های درمانی استفاده می کند؟

متخصص نازایی در تهران باید به تمام روش های درمان آگاهی داشته باشد و برای هر فرد با توجه به آناتومی بدن فرد یک روش را انتخاب کند

بهترین زمان بارداری چه زمانی است؟

بهترین زمان برای برای بارداری دوره تخمک گذاری خانم است که با کمک دکتر خود می توانید زمان تخمک گذاری را مشخص کنید.

 
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.