معرفی بهترین پزشک ها

معرفی بهترین جراح بینی طبیعی در تهران ۱۴۰۱ (لیست ۱۰ تایی)


ad-banner


ad-banner

۱۰ تا از بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

دکتر علی جاودانی

دکتر علی جاودانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا

امتیاز
۵/۵

نمونه کارها

اطلاعات تماس با دکتر جاودانی

تلفن :

۸۸۶۹۰۹۰۹

شماره همراه :

۰۹۱۲۰۱۶۴۳۷۲

وبسایت :

javdanimd.com

آدرس :

تهران، بلوار فرحزادی، روبروی اریکه ایرانیان، کوچه عباسی اناری، انتهای کوچه پلاک ۵۱، واحد ۲۱

شبکه‌های اجتماعی :


Instagram

دکتر علی جاودانی دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

ایشان دوره پزشکی عمومی (دوره ۷ساله)، بورد تخصصی جراحی (دوره ۴ساله) و بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی (دوره ۳ساله) خود را در دانشگاههای علوم پزشکی شیراز و دانشگاه علوم پزشکی ایران با رتبه ممتاز پشت سرگذاشته اند و در حال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و انجمن راینولوژی آمریکا می باشند.
درصد بالای نمونه های موفق عمل های ایشان به علت در اولویت قرار داشتن سلامت بیمار، وضعیت تنفسی، مشاوره صادقانه، تمرکز بالا در تناسب بینی با شاخص های آناتومیک صورت و همچنین سن و جنس بیمار می باشد.
تمامی مراحل پروسه جراحی اعم از مشاوره قبل از عمل و آنالیز ، عمل جراحی و ویزیتها و مراقبت های بعد از عمل و آموزشها مشخصا توسط خود ایشان انجام شده که طبعا این مسئله تاثیر مثبتی بر درصد رضایت مندی بالای نتجیه اعمال جراحی ایشان داشته‌است.

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی بسیار سخت است و احتیاج به زمان و تحقیقات بسیار دارد. پیدا کردن بهترین جراح بینی طبیعی اتفاقی است که بیشتر سال های زندگی شما وابسته به آن است. امروزه بیشتر افراد سبک جراحی بینی طبیعی را می پسندند و به دنبال پزشک با تجربه و حرفه ای در جراحی های طبیعی هستند. در جراحی بینی باید نواقص ظاهری بینی بر طرف شود، پس برای از بین بردن نواقص بهتر است با صبر و حوصله بهترین جراح بینی طبیعی را پیدا کنید. برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران با کارشناسان ما در تماس باشید.

روش های جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی چست؟

جراحی بینی طبیعی به یکی از انواع جراحی می گویند که انجام آن باعث بهبود شکل، اندازه و میزان متقارن بودن بینی شود. اگر جراحی بینی توسط یک جراح بسیار ماهر و حرفه ای انجام شود باعث بهبود ظاهر و باطن بینی می‌شود. اگر جراحی بینی طبیعی باشد به مانند بینی می شود که هیچ مشکل ظاهری ندارد و انگار که از ابتدا اینگونه بوده است.

جراحی های همراه با جراحی بینی طبیعی

معمولا افراد همراه با تغییر بینی خود تغییرات در چانه و فک خود ایجاد می کنند. در این زمان همزمان با انحام اصلاحات مورد نظر در بینی، اصلاحات دیگری در فک و صورت انجام می شود. انجام این جراحی ها به صورت همزمان احتیاج به بررسی ها و صلاحدید پزشک دارد. در جلسه مشاوره خود با پزشک این موضوع را باید مطرح کنید.

محدودیت های جراحی بینی طبیعی

با اینکه امروزه روش های نوینی در صنعت جراحی های زیبایی به وجو آمده است اما جراحی های زیبایی محدودیت هایی دارند. به علت وجود این محدودیت ها جراحان نمی توانند تغییرات زیادی بر روی بینی انجام دهند. در بینی های گوشتی جراحان نمی توانند فرم هایی خاص را اجرا کنند. انجام جراحی و نتیجه به دست آمده آن بستگی به اندازه بینی، نوع پوست و سن بیمار دارد.

بعد از پیدا کردن بهترین جراح بینی طبیعی، نوبت مشاوره و صحبت با پزشک است. صحبت بسیار راحت و بیان درخواست های بیمار به جراح یکی از مهم ترین اتفاقات قبل از عمل است. در این گفتگو با توجه به درخواست های بیمار جراح می تواند محدودیت ها و ظاهری که مناسب صورت بیمار است را بیان کند و بیمار نتیجه تقریبی از جراحی را متوجه شود. حتی در این جلسه شاید شما متوجه شود که به بهترین جراح بینی گوشتی نیاز دارید.

معرفی بهترین جراح بینی طبیعی

چه مواردی در جراحی بینی طبیعی بر طرف می شود؟

با پیدا کردن بهترین جراح بینی طبیعی و انجام آن، ممکن است مواردی پیش بیاید که جای نگرانی ندارند و قابل حل است که عبارت است از:

  • نداشتن تقارن در بینی
  • پهن بودن بینی
  • داشتن قوز در بینی
  • افتادگی نوک بینی
  • بزرگ بودن مجرای بینی

دلایل جراحی بینی طبیعی

انجام جراحی بینی طبیعی را به دو نوع تقسیم می شود:

دلایل زیبایی جراحی بینی طبیعی

بیشتر افرادی که تمایل به انجام جراحی بینی طبیعی دارند. معمولا مشکل با ظاهر بینی خود دارند، خیلی از افراد با نوک بینی و خیلی از افراد دیگر قوز بینی خود را مشکل زیبایی بینی می بینند. در انجام این جراحی ها، انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی اهمیت زیادی دارد چرا که که جراحی های آن مطابق با میل شما خواهد بود.

دلایل درمانی جراحی بینی طبیعی

برخی از افراد به دلیل وجود آسیب در بینی خود مانند شکستگی در بینی و یا خم بودن بینی خواستار جراحی بینی طبیعی هستند. این نوع عیب ها اغلب به دلیل تصادف و یا ضربه های شدید اتفاق می افتد. بعضی دیگر از بیماران به دلیل داشتن مشکلات تنفسی به فکر جراحی بینی طبیعی هستند. این نوع عمل ها که به علت بازسازی داخلی بینی است را عمل بازسازی می نامند. برای این جراحی ها باید به دنبال بهترین جراح بینی طبیعی باشید. یا اگر بینی استخوانی دارید بهتر است به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی باشید.

روش های جراحی بینی طبیعی

بعد از پیدا کردن بهترین جراح بینی طبیعی و مشاوره گرفتن از آن باید به انواع روش های جراحی آگاه باشید و به خوبی ان ها را بشناسید. جراحی بینی طبیعی می تواند به دو صورت باز و بسته انجام شود. اگر جراحی در داخل مجاری بینی اتفاق بیافتد به آن جراحی بینی بسته می گویند.

جراحی بینی طبیعی با روش بسته و باز

انجام هر یک از این روش ها بستگی به صلاحدید و تشخیص جراح شما دارد. هر کدام از روش های عمل بینی مزایا و ویژگی های خود را دارند، پس جراح با توجه به شرایط هر فرد روش مناسب را انتخاب می کند.

اهمیت پیدا کردن بهترین جراح بینی طبیعی

روش جراحی بینی طبیعی باز

در این روش بر روی بینی بیمار برش هایی زده می شود که جراح به بخش های مختلف بینی دسترسی راحتی داشته باشد. در این حالت یک برش بر لبه های داخلی بینی است و برش دوم بر پوست میان دو بینی و یا کلوملا است. ایجاد این برش ها باعث جدا شدن پوست بینی از استخوان و غضروفی که در زیر خود قرار دارد می‌شود. شکل برش ها در جراحی بینی طبیعی باز به شکل V است. بهترین جراح بینی طبیعی با توجه به نوع فرم بینی و نوع پوست شما تصمیم به عمل باز و یا بسته می گیرد.

روش جراحی بینی طبیعی بسته

این روش برای جراحی بینی روشی قدیمی است. در این روش تمامی برش ها و بخیه ها در داخل بینی شما زده می شود و هیچ برش و یا بخیه ای در بیرون بینی مشاهده نمی کنید. میزان برش های داخل بینی به صورت محدود است. یکی از مزایای روش بسته جراحی بینی این است که در بیرون بینی هیچ برشی وجود ندارد و محل بخیه ای دیده نمی شود. شما برای آگاهی از هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۱ می توانید به لینک ذکر شده مراجعه نمایید.

سخن آخر

بعد از انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی یکی از حساس ترین زمان ها برای بینی شما سه هفته بعد از عمل است که نیاز به رعایت نکاتی دارد تا روند بهبودی به خوبی سپری شود. یک سری از نکات باید کاملا رعایت شود تا دوره نقاهت خوبی را پشت سر بگذارید. بعد از گذشت دوره ای برای فرم دهی بهتر بینی جراح ماساژ هایی را توصیه می کند که انجام درست آنها مهم ترین مراقبت های بعد از عمل است.

دلیل انجام جراحی بینی چیست؟

یکی به دلیل مشکلات تنفسی است و دیگری با هدف زیبایی و بالا رفتن اعتماد به نفس فرد.

جراحی بینی شامل چه مراحلی است و چقدر زمان م برد؟

بسته به نوع جراحی و تکنیک به کار گرفته شده مراحل عمل متفاوت است اما عمل جراحی بینی معمولا دو ساعت زمان می برد و با بیهوشی کامل انجام می شود.

در چه مواردی جراحی بینی انجام نمی شود؟

در مواردی که به دلیل وجود برخی مشکلات مانند دیابت، کم خونی و غیره پزشک تشخیص دهد که بهتر است فرد جراحی نکند.

۴/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.