banner
معرفی بهترین پزشک ها

معرفی بهترین جراح بینی ترمیمی

اگر به دنبال بهترین جراح بینی ترمیمی هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در اولین گام برای عمل بینی ترمیمی، به وجود آمدن یک سری سوال در ذهن زیباجو است. سوالاتی نظیر: چرا به بهترین جراح بینی ترمیمی نیاز دارم؟ بهترین جراح بینی ترمیمی چه ویژگی‌هایی دارد؟ و سوالاتی از این قبیل. در ادامه به تمام این سوالات پاسخ داده‌ایم.

معمولا شما زمانی به ترمیم بینی (جراحی بینی ثانویه) نیاز دارید که، در اولین عمل بینی خود نتیجه نامطلوبی به دست آورده باشید. به عنوان مثال مشکلاتی از قبیل: افتادگی نوک بینی، انسداد مجاری بینی، تقارن نامناسب بینی، به وجود آمدن ظاهری مصنوعی از بینی و افتادگی غضروف و استخوان‌های بینی برای شما پیش آمده باشد.

در نتیجه، باید در انتخاب پزشک جراح برای بار دوم دقت کافی داشته باشید. جراحی بینی ترمیمی در میان تمام عمل‌های زیبایی از حساسیت بالایی برخوردار است؛ زیرا ساختار پیچیده‌تری روی بینی شکل گرفته و اعمال تغییرات جدید مشکل‌تر خواهد بود. در نتیجه، هر پزشکی قادر به انجام این کار نیست.

لیست ۱۰ تایی بهترین جراح بینی ترمیمی (ثانویه)

اکبر اعتمادی

دکتر اکبر اعتمادی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با دکتر اکبر اعتمادی

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

صادقیه ،فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر پایین تر از پردیس زندگی

شبکه‌های اجتماعی :

دکتر اکبر اعتمادی متولد ١٣۴۵در مشهد می باشد. دکتر اعتمادی تحصیلات بدوی را در مدارس استعدادهای درخشان سپری نموده و سپس تحصیلات تکمیلی را با نمرات شاخص از دانشگاه معتبر دراروپا کسب نموده و نیز دوره حرفه ای جراحی زیبایی بینی رادر یکی از برترین دانشگاه های اروپا کسب نموده ودرجراحی بینی های گوشتی وترمیمی تبهر بسیار زیادی دارند،ایشان تحصیلات تکمیلی رانیز دردانشگاه شهیدبهشتی سپری نموده است.

دکتر علی جاودانی

دکتر علی جاودانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با دکتر جاودانی

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

تهران، بلوار فرحزادی، روبروی اریکه ایرانیان، کوچه عباسی اناری، انتهای کوچه پلاک ۵۱، واحد ۲۱

شبکه‌های اجتماعی :

دکتر علی جاودانی دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

ایشان دوره پزشکی عمومی (دوره ۷ساله)، بورد تخصصی جراحی (دوره ۴ساله) و بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی (دوره ۳ساله) خود را در دانشگاههای علوم پزشکی شیراز و دانشگاه علوم پزشکی ایران با رتبه ممتاز پشت سرگذاشته اند و در حال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و انجمن راینولوژی آمریکا می باشند.
درصد بالای نمونه های موفق عمل های ایشان به علت در اولویت قرار داشتن سلامت بیمار، وضعیت تنفسی، مشاوره صادقانه، تمرکز بالا در تناسب بینی با شاخص های آناتومیک صورت و همچنین سن و جنس بیمار می باشد.
تمامی مراحل پروسه جراحی اعم از مشاوره قبل از عمل و آنالیز ، عمل جراحی و ویزیتها و مراقبت های بعد از عمل و آموزشها مشخصا توسط خود ایشان انجام شده که طبعا این مسئله تاثیر مثبتی بر درصد رضایت مندی بالای نتجیه اعمال جراحی ایشان داشته‌است.

کریمیان

دکتر شاهین کریمیان

فوق تخصص جراحی پلاستیک ، مستر در بینی گوشتی. جراحی بینی، صورت ،سینه و شکم

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با دکتر شاهین کریمیان

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

‏تهران میدان ونک کوچه صانعی پلاک ۱۹

شبکه‌های اجتماعی :

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

لیست تکمیلی بهترین جراح بینی ترمیمی

نام جراح

خدمات

آدرس

شماره تماس

دکتر داوود محمدیان

فلکه ٢ صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، پایین تر از پردیس زندگی

دکتر مجتبی کلینی

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، جنب بانک شهر، کوچه نعمتی، مرکز جراحی افق، طبقه دوم

دکتر کمال هادی

تهران، ونک، کوچه شهید صانعی، خیابان صدف، طبقه چهارم شرقی

دکتر شاهین کریمیان

 تهران، میدان ونک، کوچه صانعی، پلاک ۱۹

انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی چه اهمیتی دارد؟

بهترین جراح بینی ترمیمی زبده و باتجربه بوده و تخصص‌های منحصر به فردی را دارا می‌باشد؛ در نتیجه قادر به انجام سخت‌ترین جراحی‌های ترمیمی خواهد بود. همانطور که در ابتدای عمل بینی، انتظارات و اهداف زیباجو مورد بررسی قرار می گیرد، در جراحی ثانویه نیز این امر وجود دارد. این بررسی‌ها به نوعی، نگرانی‌های بیمار را برطرف می‌کنند. لازم به ذکر است، عکس‌های اولیه زیباجو قبل از جراحی بینی اولیه، در مواردی از عمل بینی ترمیمی به پزشک کمک می‌کند.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی

همانطور که در قبل‌تر به آن اشاره شد، جراحی بینی ترمیمی از حساسیت بالایی برخوردار بوده و باید به دست یک پزشک متخصص و ماهر، رینوپلاستی مجدد انجام شود.

خطرات عمل ترمیمی بینی

برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از جراحی ثانویه بینی خود باید نکاتی را در انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی در نظر داشته باشید:

 • نمونه کاری های پزشک را در صفحات مجازی بررسی کنید.
 • قبل از انتخاب جراح، مشاوره شوید.
 • نظرات افرادی که قبلا توسط این پزشک جراحی بینی انجام داده‌اند را پرسیده و مطمئن شوید که از عمل بینی ترمیمی یا عمل‌های دیگر خود راضی بوده‌اند یا خیر.
 • لیستی از بهترین جراحان بینی ترمیمی تهیه کنید.
 • به کلینیک هر یک از پزشکانی که در لیست دارید، رفته و در آنجا پرس‌و‌جو انجام دهید.

ویژگی های بهترین جراح بینی ترمیمی

توجه داشته باشید، دانستن ویژگی‌های زیر در انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی به شما کمک فراوانی می‌کند:

 • بهترین جراح بینی ترمیمی باید قادر به تنظیم زمان جراحی بوده و آن را به نحو احسنت مدیریت کند تا بیمار در طولانی مدت در اتاق عمل نماند.
 • جراح رینوپلاستی باید قبل از شروع عمل بینی ترمیمی وضعیت زیباجو را به طور دقیق مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود هرگونه مشکلی که عمل ترمیمی را به خطر بیاندازد، آن را شناسایی کند. سپس تمام بررسی‌ها را تمام و کمال به بیمار گزارش داده و از او بخواهد که از انجام عمل ثانویه صرف نظر کند.
 • حضور در جلسه مشاوره یکی از اقدامات مهم قبل از جراحی است. در جلسه مشاوره می توانید تمام سوالات و ابهامات خود را برطرف کرده و اگر هدفتان از انجام جراحی ترمیمی عاقلانه نباشد، پزشک شما را از انجام این عمل منع می‌کند. در نتیجه، جلسه مشاوره به شما کمک می‌کند تا نتیجه قطعی جراحی را بررسی کرده و تا زمانی که از انتخاب خود اطمینان حاصل نکرده‌اید اقدام به انجام این عمل نکنید.

در این ادامه لیستی از اسامی بهترین جراح بینی ترمیمی را برای شما ذکر کرده‌ایم.

جراحی ترمیمی بینی

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح عمل بینی گوشتی

سوالات متداول

چرا جراحی بینی ترمیمی آسان نیست؟

زیرا بافت های بینی در جراحی اولیه دستکاری شده اند از حساسیت زیادی برخوردارند و در بعضی از مواقع بافت های غضروفی تضعیف می شوند . در این مواقع احتیاج است غضروف و استخوان پیوند بخورد.

از چه روشی برای جراحی ترمیم بینی استفاده کنیم؟

به طور کلی از دو روش برای جراحی ترمیم بینی استفاده می شود: روش باز و روش بسته که در روش باز برش هایی در خارج از بینی ایجاد می شود و معمولا برای بینی هایی که نیاز به تغییرات زیاد می باشد استفاده می شود. در جراحی به روش بسته برش ها در داخل بینی زده می شود و در مواردی که نیاز به تغییرات کمی در بینی می باشد از این روش استفاده می شود.

۵/۵ - (۵۲ امتیاز)

۲۶ دیدگاه

  1. با سلام, نیازی به تحت نظر بودن زیاد در بیمارستان نیست و معمولا پزشکان بعد از ۳ الی ۴ ساعت بیمار را ترخیص می کنند.

  1. سلام دوست عزیز, معمولا طبق توصیه ها بیشتر از ۳ سال از عمل بینی اول شما گذشته باشد شما مجاز به انجام عمل هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا