قیمت کاشت مو در شیراز + هزینه انواع کاشت مو

۰
(۰)

سالانه افراد بسیاری برای انجام کاشت مو به شیراز سفر می‌کنند تا بتوانند از متخصصینی که در این شهر فعالیت می‌کنند، مشاوره گیرند. همین امر باعث می شود تا قیمت کاشت مو در شیراز یکی از مهم‌ترین موارد برای مشتریان باشد. عوامل مختلفی بر هزینه انواع کاشت موها تاثیر گذار است که سبب افزایش و یا کاهش قیمت‌ها می‌گردد. در ادامه قصد داریم شما را با این عوامل بیشتر آشنا کنیم، با مجموعه ویکی درمان همراه باشید.

قیمت کاشت مو در شیراز در سال 1402 چقدر است؟
قیمت کاشت مو در شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کاشت مو در شیراز

از عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاشت مو در شیراز عبارتند از:

قیمت دستمزد پزشک

قیمت دستمزد پزشک با توجه به تجربه و تخصصی که دارند، متغیر است. طبیعتا متخصصینی که از تجربه و سابقه بسیار بالایی برخوردار هستند، دستمزد بسیار بیشتری به نسبت پزشکان کم سابقه می‌گیرند.

قیمت کلینیک

قیمت کلینیک‌ها با توجه به تجهیزات و ابزارهای پیشرفته‌ای که برای خدمات مشتریان خود ارائه می‌دهند، متفاوت است. مراکزی که از تجهیزات بسیار پیشرفته برخوردار هستند، هزینه بالاتری به نسبت مراکز دیگر دارند.

میزان تاسی مو

میزان تاسی مو ارتباط مستقیمی با تعداد جلسات درمان و هزینه بیمار دارد. هرچقدر تاسی مو بیشتر باشد، بیمار باید جلسات بیشتری را برای انجام درمان خود صرف نماید.

تکنیک های موثر کاشت

تکنیک‌های بسیاری برای کاشت موی افراد وجود دارد که هر پزشک، تکنیک متفاوتی را برای جراحی، جهت برداشت گرافت دارد. هزینه آن نیز با توجه به دستی و یا اتومات بودن آن مشخص می‌گردد.

ارزان ترین هزینه کاشت مو در شیراز

بسیاری از افرادی که برای کاشت مو و تقویت موی سر به این شهر سفر می‌کنند، به دنبال کمترین هزینه کاشت مو در شیراز هستند، حالا سوال اینجاست که با کمترین هزینه به خدمات خوب می‌توان رسید؟

 برای انجام این گونه جراحی‌ها به هیچ عنوان به دنبال قیمت بسیار پایین نباشید، زیرا با توجه به تکنولوژی و ابزارهایی که برای اینگونه جراحی‌ها استفاده می‌شود به هیچ عنوان هزینه کمتر، امکان‌پذیر نمی‌باشد و با هزینه‌های کمتر فقط برای خود پشیمانی و نارضایتی را به همراه خواهید داشت.

موارد زیر باعث می‌گردد تا بتوانید یک جراحی بسیار ارزان را داشته باشید.

  • نداشتن تجربه کافی برای انجام کاشت مو
  • استفاده نکردن از تجهیزات و مواد باکیفیت حین جراحی
  • عدم داشتن تخصص کافی برای جراحی
ارزان ترین هزینه کاشت مو
به هیچ عنوان با هزینه کم، کاشت مو را انجام ندهید

قیمت کاشت مو در شیراز با هزینه پایین

برخی از روش‌ها وجود دارد که بتوانید، قیمت کاشت مو در شیراز با هزینه پایین را تجربه نمایید. این روش کاشت مو، fut نام دارد. در روش FUT به دلیل آنکه سرعت برداشت گرافت‌ها بسیار بالاست، زمان کمتری را برای جراحی صرف می‌کند، همین امر سبب هزینه پایین بیمار می‌گردد.

در این روش یک برش به صورت نواری از بانک مو که گرافت‌های بسیار مقاومی دارد، ایجاد می‌شود. این کاشت مو برای افرادی است که از طاسی سر بیشتری برخوردار هستند، تا بتوانند با هزینه پایین، تراکم موی خود را بدست آورند. برای مطالعه مقاله بیشتر کاشت مو پیشانی را مطالعه نمایید.

هزینه کاشت مو اقساطی در شیراز

برخی از کلینیک‌های مو در شیراز، هزینه کاشت مو اقساطی را برای افراد فراهم کرده‌اند. تا افرادی که نمی‌توانند هزینه کامل خود را برای انجام این گونه جراحی پرداخت نمایند، درمان خود را با قیمت کمتر آغاز کنند.

در هزینه کاشت مو اقساطی در شیراز کلینیک، مبالغی را به عنوان پیش پرداخت از فرد دریافت نموده و مابقی به صورت اقساطی در فواصل کوتاه از بیمار دریافت می‌شود.

 برخی از مراکز با توجه به شرایط و قواعد مشخصی از بیمار، چک و یا سفته‌ای به عنوان ضمانت نامه دریافت می‌کنند.

 کاشت مو اقساطی
برخی از کلینیک‌ها، کاشت مو به صورت اقساطی را برای بیماران خود قرار میدهند

انواع هزینه کاشت مو در شیراز

در مقاله ویکی درمان به صورت کامل، به انواع هزینه کاشت مو در شیراز اشاره نموده ایم که در ادامه به توضیحات آن‌ها می‌پردازیم.

قیمت کاشت مو به روش SUT در شیراز

یکی از جدیدترین و مدرن‌ترین روش‌هایی که برای جراحی کاشت مو در شیراز استفاده می‌گیرد، روش SUT است. این روش به وسیله دستگاه‌های بسیار پیشرفته انجام می‌شود و به میزان روش FIT، از دقت بالایی برخوردار نیست. لازم به ذکر است که کاشت مو بدون نیاز به بانک مو به هیچ عنوان در شیراز انجام نمی‌گیرد. حتما باید بانک مو جهت کاشت وجود داشته باشد.

هزینه کاشت مو به روش SUT در شیراز به نسبت روش FIT بسیار پایین‌تر است. البته تعداد جلساتی که برای این کاشت انجام می‌شود نیز به شدت تاثیر گذار است.

مطلب پیشنهادی: معرفی بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

قیمت کاشت مو به روش FUT در شیراز

قیمت کاشت مو به روش FUT در شیراز با توجه به بانک هر مو و تخصص پزشک مربوطه، متفاوت است. البته این روش برای افرادی بیشتر استفاده می‌گردد که به نسبت افراد دیگر از بانک موی ضعیف‌تری برخوردار هستند ولی دوره نقاهت بسیار طولانی‌تری به دلیل ایجاد بخیه در پشت سر دارند.

قیمت کاشت مو FIT در شیراز

در روش FIT به هیچ عنوان برش در پشت سر ایجاد نمی‌شود بلکه فولیکول‌های مو با استفاده از دستگاه، از ناحیه بانک مو برداشته شده است و قسمت طاس سر که نیاز به کاشت مو دارد، انتقال می‌‎یابد. در روش FIT به دلیل آنکه بخیه‌ای در پشت سر باقی نمی‌ماند، دوره نقاهت بسیار کمتری دارد.

قیمت کاشت مو DHI در شیراز

قیمت کاشت مو به روش DHI در شیراز با توجه به هزینه‌های دیگری که دارد، از ۱۲ میلیون شروع می‌شود. در این روش فولیکول‌های مو هم به صورت دستی و هم به وسیله دستگاه میکرو موتور در ناحیه مورد نظر کاشته می‌شود.

سوالات متداول

قیمت کاشت مو در شیراز بهتر است یا تهران؟

به دلیل آنکه در شیراز مراکز بسیاری برای کاشت مو وجود دارد، پزشکان متخصص و باتجربه‌ای در این شهر وجود دارد که با روش‌های بسیار جدید به کمک تجهیزات پیشرفته، کاشت مو را انجام می‌دهند.

آیا کاشت مو در شیراز دائمی است؟

بله، تمام جراحی کاشت مو که در شیراز انجام می‌گیرد، به صورت طبیعی بوده و به مرور مو اولیه رشد پیدا می‌کند و امکان کوتاه نمودن آن نیز به مرور زمان وجود دارد.

نتیجه گیری

امروزه با توجه به تکنولوژی‌های روز، ابزار و دستگاه‌های بسیاری برای کاشت مو تولید شده‌اند که نیاز افراد را برطرف می‌کند. از روش‌های کاشت مو می‌توان به کاشت مو FIT، کاشت مو به روش SUT، کاشت مو به روش FUT و کاشت مو DHI اشاره نمود. هر کدام از این موارد بسته به صلاحدید دکتر، بر روی بیمار اعمال می‌گردد. امیدوارم مقاله قیمت کاشت مو در شیراز برایتان مفید بوده باشد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۰ / ۵. تعداد رای: ۰

هنوز رای ثبت نشده است.

آمنه ابراهیمی

آمنه ابراهیمی هستم مترجم متون در زمینه سلامت پوست و مو و مسائل مربوط به زیبایی. حدود 5 سال در زمینه تولید محتوا به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی مشغول به فعالیت هستم. جدیدترین روش های زیبایی و درمانی که در سراسر دنیا منتشر می شود را با علاقه دنبال میکنم. آنها را ترجمه میکنم و در قالب محتواهای متنی درمیآورم و در اختیار شما عزیزان قرار میدهم. ممنون میشم محتواهای بنده را مطالعه کنید و نظرات خودتون را در قالب کامنت با من به اشتراک بزارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *