تهران لب، نسلی سالم آینده ای بهتر

۵
(۳)

نقش آزمایشگاه در سلامت مردم ایران بسیار پراهمیت است چرا که اطلاعات لازم برای تشخیص پزشکان و درمان بیماری ها از طریق انواع آزمایشگاه ها ارائه میشود. به همین دلیل است که استفاده از خدمات بهترین آزمایشگاه تهران یکی از ضروری ترین کارها در هنگام ابتلا به بیماری است.

مشخص است که تمام آزمایشگاه ها خدمات یکسانی ارائه نمی کنند و بیماران برای دریافت یک نتیجه آزمایش موثق و قابل اطمینان، باید با شناخت ویژگی بهترین آزمایشگاه، آنها را تشخیص دهند و بعد از آن به سراغ انجام آزمایش بروند.

اما چه چیزی باعث میشود که آزمایشگاهی بتواند لقب «بهترین» را کسب کند؟ هدف این مقاله پزشکی ویکی درمان، شناخت ویژگی های یک آزمایشگاه خوب تهران است و در ادامه ویژگی ها و خدمات بهترین مراکز مثل آزمایشگاه تهران لب را بررسی میکنیم.

نظر مردم در مورد آزمایشگاه خوب در تهران

زمانی که افراد دچار بیماری میشوند و به خدمات آزمایشگاه نیاز پیدا میکنند، باید با انتخاب بهترین مرکز، موثق ترین نتیجه تست درباره عارضه خود را در اختیار داشته باشند. اما آزمایشگاه های برتر چه ویژگی هایی دارند؟

نظر مردم در مورد آزمایشگاه خوب در تهران

به طور کلی آزمایشگاه های حرفه ای می بایست:

 • ضمن داشتن قیمت مقرون به صرفه، خدمات باکیفیتی ارائه کند،
 • نتایج آزمایش را در سریعترین زمان ممکن در اختیار افراد بگذارد،
 • امکان دسترسی به آن راحت و نحوه رسیدن به آزمایشگاه مشخص باشد،
 • مهم ترین آزمایش های تخصصی و کلی را در اختیار مراجعین قرار دهد.

در ادامه با بررسی دقیق تر هرکدام از این موارد و ویژگی های بهترین آزمایشگاه تهران به شما کمک میکنیم تا انتخاب خوبی داشته باشید.

·خدمات آزمایشگاه اقتصادی و مقرون به صرفه

شرایط اقتصادی نامناسب کشور باعث شده تا اقشار مختلف جامعه فشار زیادی را تحمل کنند، بنابراین ارائه خدمات آزمایشگاهی با یک قیمت مناسب و اقتصادی یکی از ضروری ترین نیازهای یک آزمایشگاه با کیفیت است.

اما نکته مهم اینجاست که قیمت اقتصادی و به صرفه نباید به معنای کاهش کیفیت خدمات باشد، اتفاقی که متاسفانه در بسیاری از مراکز پزشکی رخ می دهد و سالانه باعث به خطر افتادن جان افراد زیادی می شود.

بهترین آزمایشگاه تهران جاییست که این امکان را برای مراجعین و بیماران فراهم کند که بتوانند بدون نگرانی از مشکلات اقتصادی، از خدمات باکیفیت تشخیصی و پزشکی آن استفاده کنند.

·دریافت سریع نتایج آزمایش

در بسیاری از مواقع که وضعیت بیماری شخص بحرانی است، سرعت عمل آزمایشگاه در ارائه نتیجه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تاخیر در آن میتواند منجر به صدمات جبران ناپذیری به بیمار وارد کند.

جدا از آن، مراجعین بهترین آزمایشگاه تهران مایلند تا نتیجه تست های خود را سریعتر دریافت کنند تا طول کشیدن این نتایج نباید باعث استرس و نگرانی آنها نشود.

علاوه بر آن، آماده شدن سریعتر نتایج به این معناست که آزمایشگاه از تجهیزات و کادر حرفه ای برخوردار است و از متدهای بروز و دقیق برای انجام تست استفاده می کند.

·دسترسی آسان به آزمایشگاه

ماندن در ترافیک و طی کردن مسیرهای طولانی برای رسیدن به آزمایشگاه، خصوصا برای زمانی که افراد بیمار هستند یا زمان کافی را ندارند، یکی از اساسی ترین مشکلات افرادی است که به دنبال بهترین آزمایشگاه تهران هستند.

اینکه افراد بتوانند به راحتی به یک آزمایشگاه دسترسی داشته باشند یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که این مراکز را به انتخاب مناسبی تبدیل می کند.

دسترسی آسان به آزمایشگاه به این معناست که نحوه دقیق دسترسی به آزمایشگاه از نقاط مختلف شهر مشخص باشد. همچنین ارائه خدمات آنلاین و یا انجام آزمایش در منزل یا محل کار از ویژگی های مهمی است که امکان دسترسی آسان به خدمات تشخیصی و پزشکی را فراهم میکند.

·انجام آزمایش های ضروری در یک مرکز

اینکه بهترین آزمایشگاه تهران بتواند بیشترین تعداد آزمایش را پوشش دهد ویژگی بسیار مهمی است تا اگر بیمار به چندین تست مختلف نیاز داشت، بتواند به راحتی در همان آزمایشگاه آنها را انجام دهد.

آزمایشگاه های باکیفیت باید بتوانند طیف گسترده ای از آزمایش های کلی تا تخصصی را برای اهداف مختلفی مثل غربالگری، تشخیص و بررسی روند بهبود ارائه کنند. برای مثال در مواقعی که یک بیماری مسری در یک خانواده شیوع پیدا می کند، کل خانواده باید آزمایش هایی که توسط پزشک تجویز می شود را انجام دهند.

چرا در نظرسنجی ویکی درمان، تهران لب بهترین آزمایشگاه تهران است؟

تا اینجای کار گفتیم انواع آزمایشگاه باید چه ویژگی هایی داشته باشند تا در رده بهترین ها قرار بگیرند. برای اینکار، داشتن تمام موارد بالا ضروری و الزامی است.

تهران لب یکی از شناخته شده ترین آزمایشگاه های ژنتیک و پاتوبیولوژی در تهران است که با ارائه خدمات مختلف اقتصادی، حرفه و گسترده خود سعی دارد تا قدمی بزرگی در بهبود وضعیت سلامت همشهریان تهرانی بردارد.

در ادامه امکانات و ویژگی هایی که تهران لب در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار می دهد را بررسی میکنیم.

·طرف قرارداد با تمامی بیمه های معتبر کشور

با توجه به اینکه مسائل اقتصادی یکی از مهم ترین دغدغه های بیماران است، تهران لب تمامی بیمه های پایه و تکمیلی را تحت پوشش قرار داده است تا فشار مالی بر مراجعین خود را تا حد امکان کاهش دهد.

تهران لب جایی است که شما میتوانید بدون نگرانی از مسائل مالی و بدون نگرانی از کاهش کیفیت تست ها و آزمایش ها، خدمات آزمایشگاهی خود را دریافت کرده و از خدمات مقرون به صرفه این آزمایشگاه استفاده کنید.

چند نمونه از بیمه های طرف قرارداد با تهران لب شامل:

 • بیمه ایران
 • تامین اجتماعی
 • بیمه سلامت
 • بیمه نیروهای مسلح
 • بیمه کوثر
 • بیمه دی
 • بیمه آسیا
 • ده ها شرکت بیمه دیگر

·دریافت آنلاین نتایج آزمایش

با توجه به اهمیت بالای دریافت سریع نتایج که پیش تر به آن اشاره کردیم، تهران لب بهترین آزمایشگاه تهران برای کسانی است که میخواهند در زمان خود صرفه جویی کنند و نتایج خود را در هرجایی و هر زمانی دریافت نمایند.

در این خصوص، وب سایت تهران لب امکان ورود با استفاده از شماره قبض و رمز اینترنتی را فراهم کرده است تا نتایج آزمایش خود را بصورت آنلاین مشاهده نمایید.

این ویژگی به مراجعین کمک میکند تا ضمن حفظ حریم خصوصی و محرمانگی نتایج، به راحتی و بدون معطلی در آزمایشگاه نتایج خود را در اختیار داشته باشند.

این مجموعه همچنین با ارسال پیام کوتاه، شما را از آماده بودن نتایج مطلع میکند و سپس میتوانید نتیجه آزمایش را در وب سایت تهران لب (tehranlab.com) مشاهده، دانلود یا پرینت کنید.

·آزمایش در منزل یا محل کار شما

همانطور که گفتیم دسترسی به یک آزمایشگاه یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که بهترین آزمایشگاه تهران باید آن را رعایت کند. تهران لب نه تنها تمام راه های دسترسی به این مرکز را در وب سایت خود قرار داده، بلکه امکان ویژه انجام آزمایش در محل مدنظر شما را در اختیارتان قرار میدهد.

اگر بیماری شما وخیم است و یا زمان کافی برای مراجعه به آزمایشگاه ندارید، خیلی ساده می توانید با شماره گیری ۱۶۵۰ یا استفاده از سیستم آنلاین رزرو وقت در سایت تهران لب، درخواست انجام آزمایش در محل مورد نظر خود را ثبت کنید.

به این ترتیب شما عزیزان میتوانید آزمایش خون، HPV، پاپ اسمیر و … را در ۳ مرحله انجام دهید:

 1. پزشک متخصص به محل کار یا منزل شما مراجعه میکند،
 2. نمونه گیری را انجام میدهد و آن را به آزمایشگاه ارسال میکند،
 3. آزمایشگاه، نتیجه را برایتان پیامک میکند.

·بیش از ۳۵ نوع آزمایش تخصصی و عمومی

تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه در تهران بیش از ۳۵ نوع آزمایش غربالگری و تشخیصی را برای انواع مختلف بیماری ها شامل سرطان، HPV، ناباروری و مشکلات ژنتیکی را در اختیار مراجعین خود قرار می دهد.

انجام این تست ها با استفاده از مدرن ترین تجهیزات پزشکی و برترین کادر آزمایشگاهی و پزشکی انجام می گیرد. همچنین تیم کارشناسان و متخصصان این مجموعه به افراد در تفسیر آزمایش خود کمک کرده و راهکارهای لازم را به بیمار ارائه میکنند.

تماس با آزمایشگاه تهران لب برای نوبت دهی

تماس با آزمایشگاه تهران لب برای نوبت دهی و مشاوره:

۱۶۵۰ برای استان تهران

۸۸۷۰۹۹۷۰ ۰۲۱ برای دیگر استان‌ ها

نسلی سالم آینده ای بهتر با بهترین آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی تهران (https://tehranlab.com/)

استفاده از مراکز شناخته شده و معتبر که بتوانند خدمات آزمایشگاهی باکیفیتی در اختیار بیماران قرار دهند، اولین و مهم ترین گام در جهت بهبود یک بیماری است.

آزمایشگاه شما باید بتواند با خدمات با کیفیت خود، قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه، دسترسی سریع و انجام آزمایش های لازم و ضروری شما را مطمئن سازد که نتایج قابل استناد و موثقی در اختیارتان قرار داده است.

شعار آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی تهران لب: “نسلی سالم آینده ای بهتر”

در این مقاله  پزشکی، ضمن بررسی مهم ترین ویژگی های یک آزمایشگاه خوب تهران، خدماتی که تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه تهران در اختیار مراجعین خود قرار می دهد را بررسی کردیم تا ببینیم این آزمایشگاه چطور مهم ترین فاکتورهای یک مرکز تشخیص طبی را برآورده میکند.

 

/سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی ویکی درمان در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد./

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۵ / ۵. تعداد رای: ۳

هنوز رای ثبت نشده است.

نگار عظیمی

من سرپرست محتوای رسانه ویکی درمان هستم، ما در ویکی درمان در تلاشیم اطلاعات دقیق، کاربردی و هدفمند را در اختیار مردم ایران قرار دهیم.

نوشته های مشابه

۶ دیدگاه

 1. من چند وقت پیش برای آزمایش پاپ اسمیر به تهران لب مراجعه کردم، هم سرعت نمونه گیری بالا بود و هم نتیجه آزمایش رو سریع ارائه کردن، ممنون از آزمایشگاه تهران لب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *