هزینه جراحی لیفت ران در سال ۱۴۰۲، ۳۰% گران شد!

۰
(۰)

هزینه جراحی لیفت ران اولین چیزی است که افراد برای انجام عمل لاغری ران یا لیفت ران به آن فکر می کنند. شاید شما برای داشتن بدن جوان‌تر و زیباتر به دنبال جراحی لیفت ران باشید. در این روش با کاهش پوست اضافی و گاهی چربی، شکل مناسبی برای ران‌ها به جود می آید. در نتیجه ران‌ها طرحی متناسب‌تر و پوستی صاف‌تر خواهند داشت. اما یکی از موارد که معمولاً برای مخاطبین سؤال ایجاد می‌کند، هزینه‌ انجام این عمل است. در ادامه به بررسی هزینه‌ جراحی لیفت ران می‌پردازیم.

هزینه جراحی لیفت ران در سال ۱۴۰۲

هزینه‌های پزشکی هرساله با افزایش تورم و قیمت تجهیزات پزشکی، اتاق عمل، دستمزد جراح و مواد مصرفی افزایش پیدا می‌کند. همچنین عمل‌های مختلف پیکرتراشی مانند جراحی لیفت ران نیز از این قضیه مستثنا نیستند. که این افزایش قیمت معمولاً در ابتدای سال لحاظ می‌شود.

هزینه حراجی لیفت ران در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱ چیزی حدود ۲۰ الی ۳۰ درصد افزایش داشته است؛ بنابراین هزینه با توجه به نوع جراحی حدوداً بین ۵ تا ۲۰ میلیون تومان تخمین زده می‌شود. البته لازم به ذکر است که با افزایش تورم ممکن است در طول سال این قیمت‌ها نیز افزایش پیدا کند. در ادامه عوامل مؤثر بر هزینه جراحی لیفت ران را بررسی می‌کنیم.

هزینه لیفت ران

عوامل مؤثر بر قیمت عمل لیفت ران

با توجه به تفاوت شکل ظاهری بدن، تجمع چربی و فرمی که هر شخص از جراحی انتظار دارد هزینه جراحی لیفت ران برای هر فرد متفاوت است و نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای تمام افراد در نظر گرفت. عوامل متعدد بر هزینه جراحی مؤثر هستند که از آن‌ها موارد زیر را می‌توان نام برد.

  • میزان افتادگی پوست و بافت اضافه ران
  • روش انتخابی عمل مانند لیفت کامل یا مینی لیفت
  • دستمزد جراح و دستیاران
  • هزینه‌های کلینیک

با توجه به موارد بالا پس از معایناتی که انجام می‌شود؛‌‌‌‌ هزینه نهایی مشخص می‌شود. در طی این معاینات ممکن به علت تجمع چربی پزشک تشخیص دهد بیمار نیاز به لیپوماتیک ران یا لیپوساکشن دارد؛ که در این صورت این هزینه‌ها نیز به هزینه‌های جراحی ران افزوده می‌شود.

هزینه جراحی لیفت ران در تهران

همان‌طور که از عوامل مؤثر در هزینه‌ها مشخص است محل انجام عمل تأثیر بسزایی در هزینه‌ها دارد. شهر تهران با توجه به تمرکز زیاد کلینیک و جراحان مشهور و حاذق برجسته‌ترین شهر در انجام عمل‌های زیبایی است. با برآوردهای انجام‌شده هزینه‌ی جراحی لیفت در تهران در بازه‌ی ۷ تا ۱۵ میلیون تومان است. البته توجه داشته باشید با توجه به مخاطره‌آمیز بودن این نوع عمل به‌منظور رسیدن به بهترین نتیجه ممکن و عدم مواجه با عوارض ناخواسته بهتر است فقط به جراحان شناخته‌شده‌تر مراجعه کنید.

هزینه جراحی مینی لیفت ران

در مواردی که بافت اضافی بیشتر در قسمت داخلی ران قرار دارد از عمل مینی لیفت ران استفاده می‌شود. در این روش برش‌های کوچکی در داخل ران پا زده می‌شود. برش‌های ایجادشده در این روش از لیفت کامل کوچک‌تر بوده و نوع عمل کم‌خطرتر است. از همین رو هزینه‌ها نیز کاهش پیدا می‌کند. البته لازم به ذکر است که این عمل با تشخیص پزشک انجام می‌شود.

قیمت لیفت ران

هزینه لیفت کامل ران پا

در مواردی که بافت اضافی به‌صورت گسترده‌ای در قسمت‌های مختلف ران پخش‌شده‌اند؛ از روش لیفت کامل استفاده می‌شود. در این روش برش‌هایی در قسمت‌های داخلی و خارجی ران ایجاد می‌شود و بعد از برداشتن بافت اضافی یا کشیدن پوست افتادگی و شل شدگی آن رفع می‌شود. هزینه این نوع از عمل از حدود ۷ میلیون تومان شروع می‌شود.

هزینه لیفت ران و باسن همزمان

براثر کاهش وزن زیاد پوست در ناحیه ران و باسن شل شده و دچار افتادگی شدید می‌شود. در آن موارد برای بهبود شرایط پوست لیفت ران تنها فرم موردنظر را ایجاد نمی‌کند در این موارد نیاز به لیفت همزمان ران و باسن است. هم‌چنین در این عمل می‌توان از چربی‌های برداشته‌شده از آن برای فرم دهی باسن استفاده کرد هزینه این نوع از جراحی بین ۷ تا ۲۰ میلیون متغیر است.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۰ / ۵. تعداد رای: ۰

هنوز رای ثبت نشده است.

نوشته های مشابه

۸ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *