بهترین دکتر ابدومینوپلاستی را بشناسید + آدرس مطب و تلفن

معرفی بهترین جراح ابدومینوپلاستی

آیا به دنبال بهترین دکتر ابدومینوپلاستی برای لاغری هستید؟ پس تا پایان این مقاله از ویکی درمان با ما همراه باشید، چرا که پس از بررسی عمل ابدومینوپلاستی، به معرفی بهترین دکتر ابدومینوپلاستی نیز خواهیم پرداخت.

اگر پوست بیش از حد شل یا اضافی در شکم خود دارید که به رژیم غذایی یا ورزش پاسخ نمی‌دهد، ممکن است به فکر انجام «تومی تاک» باشید که پزشکان آن را «ابدومینوپلاستی» می‌نامند.

این جراحی با برداشتن چربی و پوست اضافی شکم و سفت کردن عضلات، دیواره شکم شما را صاف می کند در حقیقت ابدومینوپلاستی همان لیپوساکشن نیست چرا که در این روش عوارض کمتری نسبت به لیپوساکشن را تجربه کرده و همچنین نتیجه‌ی مطلوب‌تری را نیز به شما ارائه می‌دهد.

در طی انجام ابدومینوپلاستی، پوست و چربی اضافی شکم برداشته شده و بافت همبند در شکم (فاسیا) معمولاً با بخیه سفت می شود. سپس پوست باقیمانده برای ایجاد ظاهری لطیف تر تغییر مکان می دهد.

ابدومینوپلاستی یک جراحی تقریبا بزرگ است که برای انجام آن، قبل از هر اقدامی باید کاملا تحقیق کرده و با انتخاب بهترین جراح ابدومینوپلاستی به بهترین نتایج برسید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز و کلینیک ابدومینوپلاستی

چه کسانی می توانند ابدومینوپلاستی انجام دهند؟

ابدومینوپلاستی برای مردان و زنانی که از سلامت خوبی برخوردار هستند مناسب است. همچنین زنانی که چندین بار بارداری را تجربه کرده اند ممکن است این روش را برای سفت کردن عضلات شکم و کاهش پوست که توسط بهترین دکتر ابدومینوپلاستی انجام می‌شود انتخاب کنند.

همچنین برای مردان یا زنانی که زمانی چاق بودند و هنوز دارای رسوبات چربی اضافی یا پوست شل در اطراف شکم هستند، استفاده از ابدومینوپلاستی شکم یک گزینه‌ی مناسب محسوب می‌شود.

همچنین مشکلاتی مانند:

  • تغییرات قابل توجه در وزن
  • انجام جراحی‌های شکم
  • سالخوردگی
  • تیپ بدنی طبیعی شما

می توانند موجب این شوند که به ابدومینوپلاستی احتیاج پیدا کنید.

دکتر ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی چگونه انجام می شود؟

مراحل ابدومینوپلاستی شامل دو بخش کامل و مینی می‌شود. در ابدومینوپلاستی کامل شما را از استخوان لگن به باسن برش می دهد و سپس پوست، بافت و ماهیچه را در صورت نیاز کانتور می کند. این جراحی شامل حرکت دادن ناف است و ممکن است برای چند روز به لوله های تخلیه در زیر پوست خود نیاز داشته باشید.

ابدومینوپلاستی جزئی یا مینی: مینی ابدومینوپلاستی اغلب بر روی افرادی انجام می شود که ذخایر چربی در زیر ناف قرار دارند. در طول این روش، جراح به احتمال زیاد ناف شما را حرکت نمی دهد و بسته به مورد شما ممکن است این عمل فقط تا دو ساعت طول بکشد.

ابدومینوپلاستی همچنین چربی و پوست اضافی شکم را از بین می برد و در بیشتر موارد، عضلات ضعیف یا جدا شده را بازیابی می کند و نمای شکم شما را صاف تر و محکم تر می کند، البته همه این مسائل در صورتی اتفاق می‌افتند که جراحی شما توسط بهترین دکتر ابدومینوپلاستی انجام شود.

نکاتی که باید قبل از انجام ابدومینوپلاستی بدانید

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم عمل ابدومینوپلاستی عمل تهاجمی و سنگینی است و نیاز است حتما نزد بهترین جراح ابدومینوپلاستی انجام شود. در مراجعه به پزشک معالج، پس از انجام ویزیت و معاینه، اگر سیگار می کشید، پزشک از شما می خواهد که حداقل دو هفته قبل از جراحی تا دو هفته بعد از جراحی سیگار را ترک کنید.

باید این نکته را در نظر داشته باشید که فقط کم کردن سیگار کافی نیست. شما باید به طور کامل آن را ترک کنید زیرا سیگار کشیدن احتمال عوارض را بیشتر می کند و روند بهبود را کند می کند.

سعی کنید قبل از انجام جراحی، رژیم غذایی شدید را امتحان نکنید. وعده های غذایی متعادل و کامل بخورید. یک رژیم غذایی سالم ممکن است به بهبودی بهتر شما کمک کند.

در مورد هر چیزی که مصرف می کنید، از جمله داروهای تجویزی، داروهای گیاهی و سایر مکمل ها، به پزشک خود بگویید. جراح ممکن است به شما دستور دهد که مصرف برخی داروها را برای مدتی قبل و بعد از جراحی متوقف کنید.

حتما قبل از انجام عمل جراحی، خانه خود را آماده کنید. بعد از انجام ابدومینوپلاستی شما در موارد زیر در خانه خود احتیاج خواهید داشت:

  • بسته های یخ
  • لباس گشاد و راحت که می توان آن را به راحتی پوشید و در آورد
  • کمپرس سرد
  • سر دوش دستی و صندلی حمام

شما همچنین به کسی نیاز دارید که شما را بعد از عمل شکم، شما را تا منزل همراهی کند و در صورت نیاز در کنار شما بماند.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

سخن پایانی

رسیدن به اندام زیبا و ایده آل، یکی از دغدغه‌های افراد دارای اضافه وزن است. برای رفع اضافه وزن روش‌های مختلفی وجود دارد که در این مقاله از ویکی درمان به روش ابدومینوپلاستی پرداختیم. در ادامه لیستی از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی را مشاهده خواهید کرد.

دوره نقاهت ابدومینوپلاستی چقدر است؟

میزان استراحت پس از انجام ابدومینوپلاستی به چند عامل بستگی دارد که این عوامل برای افراد یکسان نبوده و دارای تفاوت‌هایی می‌باشد. برای مثال میزان چربی خارج شده و میزان نیاز به کاهش سایز، تعیین‌کننده مدت زمان استراحت بعد از عمل زیبایی شکم خواهد بود.

ابدومینوپلاستی برای همه افراد قابل انجام است؟

پس از بررسی و ویزیت توسط پزشک معالج مشخص می‌شود شما کاندیدای مناسبی برای ابدومینوپلاستی هستید یا خیر

۴.۶/۵ - (۷ امتیاز)

۲ دیدگاه

    1. هزینه عمل ابدومینوپلاستی برای هر شخصی با توجه به شرایط بدنی و دستمزد جراح انتخابی متفاوت است، اما به طور کلی هزینه حدودی ابدومینوپلاستی در سال ۱۴۰۱ از ۶ میلیون تا ۲۳ میلیون متغییر است. توجه داشته باشید این قیمت حدودی است برای قیمت دقیق باید به پزشک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.