بهترین (کلینیک) مرکز هایفوتراپی در تهران

لیست بهترین کلینیک و مرکز هایفوتراپی در تهران

sign

کلینیک زیبایی و هایفوتراپی ...

هایفوتراپی، جوانسازی پوست و برطرف کردن چین و چروک

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با کلینیک زیبایی...

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

تهران، …

شبکه‌های اجتماعی :

کلینیک زیبایی ...

هایفو، جوانسازی پوست و..

سعادت آباد،…

…۰۲۱ |  …۰۹۱۲

کلینیک زیبایی ...

هایفو، جوانسازی پوست و..

میدان ونک، …

…۰۲۱ |  …۰۹۱۲

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

در درمان هایفوتراپی، ماده‌ای استفاده می‌شود که انرژی اولتراسوند (ultrasound) می‌نامند. این ماده که برای تشویق تولید کلاژن در پوست صورت استفاده می‌شود، برای سفت کردن پوست بسیار مفید است. در مقاله قصد داریم تا با بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران آشنا شویم.

همچنین مزایا و قابلیت‌هایی که یک کلینیک هایفوتراپی باید داشته باشد را ذکر می‌کنیم.

هایفوتراپی در بهترین مرکز 

هایفوتراپی در بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران را می‌توان برای درمان سرطان پروستات هم مفید دانست که از انرژی ایجاد شده و بسیار متمرکز برای تعیین دقیق، گرم کردن و از بین بردن سلول‌های سرطانی پروستات استفاده می‌کند. همچنین در زمینه پزشکی از جمله تهیه تصویربرداری در دوران بارداری کاربرد گسترده‌ای دارد.

هایفوتراپی با دستگاه

با این حال با توجه به اینکه ذره بین، نور را بر روی یک هدف متمرکز می‌کند، قادر به عبور از لایه های بافت است و از آن‌ها بدون ایجاد آسیب عبور می‌کند تا زمانی که به هدف برسد. همچنین در بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران طبق آزمایشات و درمان‌های صورت گرفته، این ماده با انقباض و بازسازی کلاژن، قادر خواهد بود که پوست را سفت کند. 

ما در حال حاضر در بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران بیماران را با علائم زیر درمان می‌کنیم:

 • تومورهای دسموئیدی
 • استئوئیدهای استئوئیدی
 • متاستاز استخوان
 • سفت کردن پوست صورت و بدن

با این حال می‌توانید با مراجعه به بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران و مشورت با دکترهای متخصص در این امور و اخد آزمایش‌هایی برای هدف درمان، به بهترین نتیجه برای خود برسید و درمانی تحت نظر بهترین دکترهای با تجربه داشته باشید.  در نتیجه نیاز به ویزیت سرپایی در بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران خواهید داشت و همچنین ویزیت تلفنی در طی ۳-۴ ماه پس از درمان دارید. برای اطلاعات بیشتر، با کلینیک تماس بگیرید.

طریقه کار مرکز هایفوتراپی در تهران

طریقه کار در بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران، به شرح زیر انجام می‌پذیرد:

یک مبدل تصویربرداری، منطقه و هدفی که شما می‌خواهید را اسکن می‌کند تا یک نقشه کامپیوتری سه بعدی از کل منطقه هدف و منطقه تحت درمان ایجاد کند. سپس متخصص اورولوژی شما از رایانه برای مشاهده و برنامه‌ریزی دقیق برنامه درمانی شما استفاده می‌کند.  سپس در بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران، توسط دکتر متخصص، طرح درمانی با امواج متمرکز سونوگرافی، بافت دقیق شناسایی شده را تخریب می‌کند. هر پرتو متمرکز انرژی در یک زمان تقریباً اندازه دانه برنج بافت را از بین می‌برد. 

طریقه درمان هایفوتراپی

جلسه تا زمانی که تمام بافت مورد نظر بیمار از بین نرود ادامه می‌یابد. بعد از جلسه درمان، تصویربرداری (سونوگرافی یا MRI)، نتیجه درمان را بررسی می‌کند. این روش بسته به اندازه ناحیه درمان به طور متوسط دو ساعت در بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران به طول می‌انجامد.

این روش به دلیل قابلیت رسیدن به بافت‌های عمیق‌تر از سایر فناوری‌ها و روش‌های سفت‌کننده پوست استفاده می‌کند. پزشک برای هر بیمار یک جلسه عکس انجام می‌دهد. البته این زمان هم بسته به اندازه منطقه درمان، می‌تواند متفاوت باشد. سنین بیماران از ۳۷ تا ۷۵ سال متغیر است و انواع پوست‌ها را شامل می‌شوند. 

چین و چروک‌ها را درمان و پوست را سفت می‌کند. بعد از انجام پروسه درمان، پزشک عکس‌های بیماران تحت درمان را در ابتدا با ۹۰ روز پس از درمان FH  هایفوتراپی  HIFU در ناحیه مورد نظر و هدف بیمار مورد مقایسه قرار می‌دهد. 

بهترین کلینیک هایفوتراپی

مزایای کلینیک هایفوتراپی

از مزایای هایفوتراپی متمرکز با شدت بالا در بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران می‌توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

 • نیازی به هیچ برش جراحی در بدن نیست و از اشعه مضر و خطرناک استفاده نمی‌شود.
 • این روش می‌تواند دقیقاً بافت هدف بیمار را مورد هدف قرار دهد و بافت سالم را بدون آسیب نگه‌ ‌دارد.
 • یک روش سرپایی با زمان بهبودی کوتاه است. معمولاً می‌توانید طی حدود ۲۴ ساعت به کار یا زندگی عادی خود برگردید.
 • خطر بی اختیاری ادرار و اختلال نعوظ را در مقایسه با جراحی یا پرتودرمانی کاهش می‌دهد. یک عارضه جانبی مربوط به درمان درد گذرا است و به طور کلی با عوارض جانبی کمتری رو‌به‌رو است. 

پس دقت داشته باشید برای درمان به کدام کلینیک مراجعه می‌کنید و حتما مدنظر قرار دهید به بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران مراجعه کنید و این روش درمانی را انجام دهید. 

بهترین بخش در مورد این روش درمانی در بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران این است که شما بلافاصله پس از ترک دفتر ارائه‌دهنده خدمات و بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران، می‌توانید کارهای روزمره زندگی خود را از سر بگیرید.  ممکن است مقداری قرمزی یا تورم ایجاد شود، اما سریع فروکش می‌کند. احساس سوزن سوزن شدن ناحیه تحت درمان ممکن است برای چند هفته ادامه داشته باشد.

مزایای بهترین مرکز هایفوتراپی 

در عین حال که هایفوتراپی بیشتر به دلیل استفاده در درمان تومور شناخته شده است، اولین گزارش برای استفاده زیبایی در سال ۲۰۰۸ و از منبع معتبر گزارش شد. سپس هایفوتراپی در سال ۲۰۰۹ برای لیفت ابرو تأیید شد. این دستگاه همچنین برای از بین بردن خطوط و چین و چروک قسمت فوقانی قفسه سینه و گردن مفید دیده‌شده است. 

در حال حاضر چندین درمان بالینی در بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران برای رفع و اصلاح چین و چروک صورت مورد استقبال قرار گرفته‌است. با این حال از این روش برای جوان‌سازی صورت، لیفتینگ، سفت شدن و کانتورینگ بدن نیز استفاده می‌شود. این موارد و روش‌های درمانی را می‌توانید در بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران داشته‌باشید و یک دوره درمان راحت و بدون درد را برای خود فراهم کنید.

دستگاه هایفوتراپی برای درمان سرطان نیز استفاده می‌شود

برای یافتن مناسب‌ترین افراد در این نوع روش‌ها که درمان امیدوارکننده باشد، باید به بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران مراجعه کنید. هایفوتراپی که می‌تواند جایگزین لیفت صورت شود، به ویژه در افراد جوان که نمی‌خواهند خطرات و زمان بهبودی مرتبط با جراحی را داشته باشند، بسیار مفید است.

کلینیک هایفوتراپی

موارد مهم در درمان هایفوتراپی

در این روش درمانی هیچ ارتباطی بین بهبود بالینی فرد و سن افراد گزارش نشده ‌است و حتی فروضی هم مورد تایید قرار نگرفته‌اند. پس بهتر است در هر سنی که قصد درمان هایفوتراپی را دارید، به بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران مراجعه کنید تا دچار عوارض ناشی از اشتباه و خطر حین درمان نشوید.

مطلب پیشنهادی: بهترین کلینیک زیبایی در تهران

در حالی در این قسمت باید عنوان کرد که این روش درمانی برای افرادی که موارد شدیدتر افتادگی پوست دارند، به خوبی کار نخواهد کرد. در این حالت باید در بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران مورد آزمایش‌های مربوطه قرار گیرید تا بهترین روش درمانی برای شما مشخص و برنامه‌ریزی شود.  در این صورت خواهید توانست یک درمان راحت و بدون هیچ عوارضی را پشت سر بگذارید.

سوالات متداول

عوارض هایفوتراپی چقدر است؟

علت کم‌عارضه و کم دردسر بودن هایفوتراپی این است که اساس کار آن همان چیزی است که در دستگاه‌های سونوگرافی استفاده می‌شود؛ یعنی استفاده از امواج فراصوت

هزینه هایفوتراپی به چه عواملی بستگی دارد؟

ناحیه‌ی تحت درمان، تعداد جلسات درمانی، تجربه و مهارت پزشک

اثر هایفوتراپی بیشتر است یا آر اف فرنکشال؟

واقعیت این است که همه‌ی دستگاه‌های جوانسازی پوست تاثیرات شگفت‌انگیزی دارند. البته اگر انتظار واقع‌بینانه‌ای داشته باشیم و از یک ابزار خاص برای برطرف کردن مشکلی بهره ببریم که برای آن طراحی شده باشد. لیزرهای جوانسازی بیشتر برای درمان‌های سطحی پوست طراحی شده‌اند و هایفوتراپی یا آر اف فرکشنال برای درمان‌های عمقی‌تر.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

۸ دیدگاه

 1. چرا یه لیست سیاه از کلینیکهای بد معرفی نمی کنید تا مردم اونجاها نرند؟ این کلاهبردارا کلی به پوست خانم من آسیب زدن. اطلاع رسانی کنید لطفا

  1. با سلام
   ممنون از دقتتون،
   بله حتما ما همه ی سعیمون بر این است که مطالبی را بارگذاری کنیم تا برای شما کاربران مفید باشد.

  1. با سلام
   بله حتما در پلنمون هست ولی تا حدودی در رابطه با بهترین کلینیک های مربوط به هر بخش و هر خدمات صحبت کردیم.
   با تشکر از نظر شما.

  1. با سلام
   هایفو با توجه به اینکه نیاز شما باشه انجام می‌شه و از سن ۴۰ سال به بالا پیشنهاد می‌شه و بسیار روش خوبی است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.