بهترین مرکز لیزر در زعفرانیه

لیست ۱۰ تایی بهترین مرکز لیزر در زعفرانیه

مرکز لیزر

لیزر مو زائد

زعفرانیه،

۰۲۱  |  ۰۹۲۱

مرکز لیزر

لیزر مو زائد

زعفرانیه،

۰۲۱  |  ۰۹۲۱

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

در بهترین مرکز لیزر در زعفرانیه از دستگاه‌های مدرنی استفاده می‌شود که با غیر فعال کردن و خاموش سازی فولیکول‌های مو، از رشد مجدد موهای زائد جلوگیری می‌کند.

محققان با بیش از ۲۰ سال پژوهش به روشی مطمئن برای از بین بردن موهای زائد دست پیدا کردند. با دستگاه های پیشرفته و مدرن بهترین مرکز لیزر در زعفرانیه می‌توانید برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوید.

بهتر است بدانید که موهای زائد به دلایل هورمونی و غیر هورمونی رشد می‌ کنند. چنانچه دلایل هورمونی باعث ایجاد موی زائد در قسمت های مختلفی از بدن شود، شما نمی‌ توانید بدون درمان بیماری اولیه، موهای زائد بدن خود را لیزر نمایید

لیزر موجب کاهش موهای زائد و نازک‌ تر شدن آن‌ ها می‌ شود. در این روش از نور لیزر و گرمایی که تابش آن ایجاد می‌ کند، استفاده می‌شود.

بهترین مرکز لیزر در زعفرانیه دارای ویژگی هایی است که در ادامه این پست از ویکی درمان به آن می پردازیم.

بهترین مرکز لیزر در زعفرانیه چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی های بهترین مرکز لیزر در زعفرانیه
ویژگی های بهترین مرکز لیزر در زعفرانیه

در این منطقه از تهران بزرگ مراکز لیزر زیادی با ویژگی‌های منحصربه فرد وجود دارد. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • داشتن مجوزهای لازم برای تاسیس مرکز لیزر

هر مرکز لیزری باید مجوزهای قانونی را برای تاسیس داشته باشد. استفاده از دستگاه های لیزر نیازمند دانش و مهارت است. اجازه ارائه اینگونه خدمات تنها به پزشک داده می‌شود و پزشک لازم است تا دوره‌های آموزشی لازم را بگذراند تا گواهی لیزر درمانی را دریافت نماید.

در نظر داشته باشید که اپراتورهای لیزر درمانی نیازی نیست که گواهینامه داشته باشند، این اپراتورها آموزش‌های لازم را از پزشکان دریافت می‌کنند.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در تهران

  • استفاده از به روز‌ترین دستگاه‌های لیزر

دستگاه های مدرن لیزر موهای زائد دارای تنوع بالایی هستند و شرکت ها و برندهای زیادی اقدام به ساخت و تولید این دستگاه ها کرده اند. با این وجود که همه آنها کار از بین بردن لیزر موهای زائد را بر عهده دارند، اما هر کدام از تکنولوژی متفاوتی برای این کار استفاده می کنند که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

  1. لیزر موهای زائد الکساندرایت کندلا که مناسب برای پوست‌های روشن می‌باشد
  2. لیزر موهای زائد دایود که از قدرت بالاتر و درد کمتری برخوردار است
  3. لیزر موهای زائد ان دی یاگ که بیشتر برای پوست‌های تیره کاربرد دارد
  4. لیزر موهای زائد روبی که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد
قیمت بهترین مرکز لیزر در زعفرانیه
بهترین مرکز لیزر در زعفرانیه
  • قیمت منطقی و مناسب

قیمت خدماتی همچون لیزر در مراکز مختلف شهر با هم متفاوت است. این قیمت بر اساس دستگاه‌های مورد استفاده و موارد دیگری تعیین می‌شود. توجه داشته باشید که هر مرکزی که خدمات با قیمت پایین ارائه می‌دهد قابل اطمینان نیست.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در کامرانیه

جمع بندی

در این مقاله به معرفی بهترین مرکز لیزر در زعفرانیه پرداختیم و ویژگی‌هایی که یک مرکز خوب لیزر باید داشته باشد را مورد بررسی قرار دادیم. در بهترین مرکز لیزر در زعفرانیه هر نوع مو با هر درجه از ضخامت و تیرگی و روشنی قابل درمان است. حوزه سلامت و زیبایی پوست بسیار حوزه حساسی می‌باشد و باید در انتخاب مراکز ارائه دهنده خدمات دقت بسیاری به خرج دهید.

سوالات متداول

برای گرفتن نتیجه دلخواه به چند جلسه لیزر نیاز است؟

برای گرفتن نتیجه دلخواه از لیزر بهتر است ۸ جلسه به طور مداوم در فواصل ۴۵ روزه لیزر انجام شود و برای گرفتن نتیجه بهتر و رضایتمندی از تراکم و ضخامت مو می توان تعداد جلسات را تا رسیدن به نتیجه دلخواه ادامه داد.

آیا لیزر باعث سوختگی پوست می شود؟

در برخی موارد خاص ممکن است لیزر موهای زائد منجر به سوختن پوست شود. در شرایطی که از مواد آرایشی، خوشبو کننده و کرم های موضعی استفاده شده باشد. خشکی بیش از حد پوست هم می تواند از دیگر عواملی باشد که موجب سوختگی پوست هنگام انجام لیزر شود و …

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.