فروشگاه رومیس، فروشگاه مختص جراحی

۰
(۰)

انتخاب و خرید ابزار جراحی یک امر مهم و پرچالش برای پزشکان، دامپزشکان و دندانپزشکان می‌باشد. کیفیت بالای ابزار، قیمت مناسب و متناسب بودن ابزار با نیاز جراح امری مهم و قابل توجه می‌باشد. شرکت‌های متعددی به توزیع و تولید انواع تجهیزات پزشکی اقدام می‌کنند. این مساله منجر به وجود طیف گسترده‌ای از تجهیزات پزشکی و ابزار جراحی شده است. تنوع بالای ابزار و شرکت‌های ارائه‌دهنده منجر به وجود تنوع قیمتی بسیار بالا در این حوزه نیز شده است. این موارد انتخاب صحیح ابزار جراحی و همچنین تامین‌کننده را به امری مهم تبدیل می‌کند.

فروشگاه تجهیزات پزشکی رومیس

با توجه به گسترش استفاده از اینترنت و ابزارهایی چون گوشی‌های هوشمند، خرید اینترنتی سهم قابل توجهی از خرید را در بر گرفته است. خرید اینترنتی مانند دیگر روش‌های خرید، دارای مزایا و معایب خاص خود می‌باشد. به عنوان مثال، عدم ارسال به موقع کالای خریداری شده و ارسال همراه با تاخیر از مشکلات مهم خرید اینترنتی می‌باشد. همچنین، مغایرت کالای خریداری شده با کالای درج شده در فروشگاه آنلاین نیز از چالش‌های مهم خرید اینترنتی می‌باشد. یکی از دیگر مسائل قابل دکر در خرید اینترنتی، به روز نبودن قیمت محصولات می‌باشد.

استفاده روزافزون از ابزارهای الکترونیکی مانند لپ تاپ و گوشی‌های هوشمند، سهم خرید اینترنتی را در بین انواع روش‌های خرید افزایش داده است. این روش خرید نیز مانند سایر روش‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود می‌باشد. مواردی مانند به روز نبودن قیمت محصولات در سایت، ارسال با تاخیر و مغایرت کالای خریداری شده با کالای ارسالی از چالش‌هایی است که خریداران هنگام خرید اینترنتی با آن مواجه می‌شوند. به جهت حساسیت بالاتر خرید ابزار جراحی، موارد ذکر شده هنگام خرید ابزار جراحی نمود بیشتری دارند.

فروشگاه تجهیزات پزشکی رومیس

فروشگاه تجهیزات پزشکی و ابزار جراحی رومیس توسط تیمی متشکل از فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف و خبرگان حوزه تجهیزات پزشکی با هدف ایجاد تمایز و رفع مشکلات ذکر شده ایجاد شده است. مبانی مهمی که رومیس بر مبنای آن شکل گرفته در ادامه ذکر شده است.

خرید آسان

در فروشگاه رومیس سعی شده که تمامی روش‌های ممکن جهت خرید در نظر گرفته شود. خرید از طریق درگاه اینترنتی، کارت به کارت و خرید از طریق پیامک و تماس از روش‌های موجود جهت خرید کالا می‌باشد.
ارسال سریع
به طور معمول خریدهای انجام شده در فروشگاه رومیس طی همان روز ارسال می‌شود به طوری که اگر مقصد کالا تهران باشد کالا در همان روز به دست خریدار می‌رسد و در صورتی که ارسال به شهرستان‌های دیگر باشد، کالا طی یک یا دو روز کاری تحویل می‌گردد.
خرید تجهیزات با کیفیت
یکی از مهم‌ترین مبانی رومیس، ارائه کالای با کیفیت می‌باشد. در واقع تاکنون هیچ‌گونه شکایتی در مورد کیفیت کالاهای ارسالی به دست رومیس نرسیده است. ما همواره در تلاش هستیم که بهترین کالاها را با توجه به شرایط موجود ارائه دهیم.
تنوع بالای محصولات
همان‌طور که پیش‌تر نیز ذکر شد، کالاهای پزشکی گستردگی بسیار بالایی را دارند و ارائه گسترده‌ای از این کالاها امری مشکل می‌باشد. تیم رومیس در تلاش است تا همواره به تعداد محصولات سبد کالای خود بیفزاید و این محصولات پیوسته در حال گسترش می‌باشند.
قیمت مناسب
قیمت، می‌تواند یکی از مهم‌ترین معیارهای خرید کالا باشد. متاسفانه در حوزه کالاهای پزشکی تنوع قیمت بسیار بالایی مشاهده می‌شود. از همین رو، انتخاب یک فروشگاه جهت خرید کالا مساله‌ای مهم می‌باشد. رومیس همواره به ارائه بهترین قیمت اجناس پایبند است و تلاش می‌کند تناسب میان کیفیت و قیمت محصولات را همواره حفظ نماید.
ضمانت مرجوعی کالا
در صورتی که کالای خریداری شده مطابق انتظار خریدار نباشد و یا کالا با مشخصات داخل سایت تطابق نداشته باشد، خریدار می‌تواند ظرف مدت ۳ روز این موضوع را اطلاع دهد و کالا را مرجوع کند. در این حالت هزینه خرید کالا به طور کامل به خریدار بازگردانده می‌شود.

محصولات رومیس

فروشگاه رومیس با هدف ارائه سبدی کامل از تجهیزات پزشکی شکل گرفته است. در حال حاضر تمرکز فروشگاه بر ابزارهای جراحی و موارد مورد نیاز جراحان مانند نخ جراحی می‌باشد. در ادامه توضیحاتی پیرامون ابزارهای جراحی رومیس ارائه شده است.
ابزار جراحی
ابزار جراحی به ابزارهایی گفته می‌شود که در حین جراحی توسط پزشک، دامپزشک و دندانپزشک مورد استفاده قرار می‌گیرد. بیش از چند صد نوع ابزار جراحی وجود دارد و برخی از آن‌ها کاربرد عمومی و برخی کاربرد تخصصی دارند. در فروشگاه رومیس، ابزارهای جراحی دارای دو نوع دسته‌بندی می‌باشند. نوع اول این نوع دسته‌بندی بر اساس نوع ابزار می‌باشد. به عنوان مثال، قیچی، سوزنگیر و کانولا در این نوع دسته‌بندی قرار می‌گیرند. نوع دیگری از دسته‌بندی بر اساس تخصص می‌باشد. ابزارهای جراحی چشمی، ENT و … از این نوع دسته‌بندی می‌باشند. در فروشگاه رومیس، انواع ابزارهای جراحی موجود می‌باشند که در هر دو نوع دسته‌بندی ذکر شده گنجانده شده‌اند. مخاطبان عزیز می‌توانند جهت مشاهده قیمت ابزار جراحی و خرید ابزار جراحی به سایت رومیس مراجعه کنند.

قیچی جراحی رومیس

قیچی جراحی

قیچی جراحی، نوع بخصوصی از قیچی می‌باشد که جهت استفاده در انواع جراحی طراحی شده است. بیش از ۲۰۰۰ نوع قیچی جراحی مورد استفاده جراحان قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها پرکاربرد و برخی دیگر استفاده کمتری دارند. قیچی‌های جراحی با توجه به متریال مورد استفاده دارای دسته‌بندی‌های مختلفی می‌باشند. لازم به ذکر است جهت خرید قیچی جراحی می‌توانید به بخش قیچی در فروشگاه رومیس مراجعه نمایید. در ادامه نام برخی از انواع قیچی جراحی پرکاربرد قابل مشاهده می‌باشند.
• قیچی جوزف
• قیچی ترپست
• قیچی گلدمن فاکس
• قیچی فیس لیفت
• قیچی متزنبام

کانولا جراحی

کانولا یک تیوب فلزی نازک می‌باشد که جهت انتقال (برداشت و یا تزریق) مایعات حساس به هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد. کانولا معمولا از جنس استیل ضدزنگ ساخته ‌شود. سطح داخلی و بیرونی کانولا صاف می‌باشد. صاف بودن سطح کانولا باعث می‌شود که هنگام ورود به بدن بیمار اصطکاک کمتری ایجاد و آسیب کمتری به بافت بیمار وارد شود. همچنین سطح صیقلی داخل کانولا از احتباس مایعات داخل آن جلوگیری می‌کند. کانولاها بر اساس نوع استفاده تقسیم‌بندی‌های متفاوتی دارند. همچنین طول کانولا، قطر کانولا و نوع اتصال کانولا با توجه به نوع کاربرد آن متغیر می‌باشد.
انواع دسته بندی کانولا:
با توجه به طیف گسترده کانولا، دسته‌بندی آن‌ نیز به چند روش انجام می‌شود. در ادامه اطلاعات مربوط به نوع دسته‌بندی کانولاها ذکر گردیده است.
دسته‌بندی کانولا بر اساس نوع استفاده:
• کانولا تزریق
• کانولا برداشت
دسته‌بندی کانولا بر اساس نوع اتصال:
• ساکشن‌خور
• لوئرلاک
• سوپرلاک

کانولا ساکشن (ساکشن‌خور) به منظور برداشت حجم زیادی از چربی استفاده می‌شود. این نوع کانولا دارای لوله بلند است که معمولا به دو شکل متصل به دسته و دسته جدا در دسترس می‌باشند. این ابزار به دستگاه ساکشن متصل می‌شود.
کانولاهای برداشت چربی در طول و قطرهای مختلفی ارائه می‌شود. همچنین، تعداد و قطر سوراخ کانولا بر عملکرد آن تاثیرگذار است. به طور مثال، در صورتی که قطر سوراخ کانولا برداشت چربی بیشتر باشد، ذرات چربی بزرگتری از بدن برداشت می‌شود. لازم به ذکر است که قطر کانولا تاثیری بر اندازه چربی برداشت شده ندارد.
فروشگاه رومیس طیف گسترده‌ای از کانولا و اکسسوری‌های آن مانند صافی، تبدیل و … را ارائه می‌دهد.در حال حاضر مشاهده قیمت و خرید کانولا از سایت رومیس امکان‌پذیر می‌باشد.

نخ جراحی

نخ بخیه (نخ جراحی) جهت نزدیک کردن و نگهداری بافت‌های بدن در کنار هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نخ‌ها از لحاظ نوع کاربرد به دو گروه زیر تقسیم می‌شوند.
• نخ بخیه جذبی (قابل جذب)
• نخ بخیه غیر جذبی (غیر قابل جذب)
همچنین از نظر مواد تشکیل دهنده نیز نخ جراحی در دو بخش طبقه‌بندی می‌شود.
• نخ جراحی طبیعی
• نخ جراحی مصنوعی

در فروشگاه رومیس انواع نخ جراحی قابل مشاهده و خرید می‌باشد. در حال حاضر نخ‌های جراحی برند سوپا در فروشگاه رومیس ارائه می‌گردد. در ادامه معرفی چهار گروه اصلی نخ جراحی ارائه شده است.

سخن پایانی
فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی رومیس با هدف ایجاد خدمات متفاوت و متمایز ایجاد شد. هدف اصلی این فروشگاه جلب رضایت مشتریان پس از خرید از رومیس می‌باشد. رومیس همواره در تلاش است تا خدمات بهتر و شایسته‌تری را به جامعه محترم پزشکی کشور ارائه دهد. استفاده از نظرات مشتریان محترم تاثیر بسزایی در نحوه ارائه خدمات دارد و امیدواریم تا بتوانیم از نظرات مخاطبین عزیز بهره‌مند شویم.

/سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی ویکی درمان در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد./

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۰ / ۵. تعداد رای: ۰

هنوز رای ثبت نشده است.

نگار عظیمی

من سرپرست محتوای رسانه ویکی درمان هستم، ما در ویکی درمان در تلاشیم اطلاعات دقیق، کاربردی و هدفمند را در اختیار مردم ایران قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *