معرفی بهترین کلینیک

کلینیک زیبایی دندان – متخصص زیبایی دندانها

دندانپزشک زیبایی که با ظاهر دندان‌ها و افزایش زیبایی لبخند و طرح لبخند شما سروکار دارد خدمتی است که در یک کلینیک زیبایی دندان ارائه می‌شود. در یک کلینیک زیبایی دندان، یک دندانپزشک زیبایی وجود دارد که نیاز به یک چشم خوب، درک کاملی از آناتومی دندان‌ ها و تسلط بر مواد دندانی دارد.

پس از سال‌ها آموزش،دندانپزشک زیبایی می تواند در کلینیک زیبایی دندان روش‌های ترمیم زیبایی دندان را با بالاترین کیفیت و بالاترین استانداردها به مرحله اجرا درآورد.

خدمات کلینیک زیبایی دندان

سفید کردن دندان‌ها

محصولات و روش‌های متعددی برای سفید کردن دندان با لیزر وجود دارد. در این روش دندانپزشکی با لیزر از ژل بلیچینگ سفید کننده، بر روی دندان‌ها استفاده می‌شود و در ادامه پرتو شتاب دهنده بطور مستقیم بر روی دندان‌ها تابانده می‌شود تا به این ترتیب حداکثر نتایج بهینه حاصل شود.

این روش سفید کردن دندان با لیزر یک روش بی‌خطر و بدون درد است. به این ترتیب می توان رنگ دندان‌ها را تا ۸ درجه در مدت کمتر از یک ساعت سفید کرد.

کامپوزیت زیبایی دندان

کامپوزیت دندان، یک جایگزین برای ونیرهای دندانی است. با کامپوزیت دندان می‌توانید نتایج زیبایی فوری را با قیمت مقرون به صرفه دریافت کنید.

در این فرایند، رزین کامپوزیتی به سطح دندان چسبانده می‌شود تا بی نظمی‌های دندان از جمله سایش سطح دندان، فاصله بین دندان، ترک یا شکستگی مینای دندان و غیره را پنهان نماید ونیرهای کامپوزیتی مستقیم نسبت به ونیرهای پرسلینی دارای قدرت و دوام کمتری هستند و نیاز به جایگزینی مکرر دارند.

پرکردن با مواد همرنگ دندان

یکی از پرطرفدار ترین خدمات کلینیک زیبایی دندان، پرکردن دندان است. مواد پر کننده نقره‌ای آمالگام دندانی قدیمی شده اند و امروزه به ندرت توصیه می‌شوند. کامپوزیت‌ها دارای قدرت بالایی هستند، به خوبی به ساختار دندان متصل می‌شوند و رنگ دندان طبیعی را ایجاد می‌کنند. این مواد نه تنها پوسیدگی را برطرف می‌کنند، بلکه زیبایی را بهبود می‌بخشند.

کلینیک زیبایی دندان در تهران

دندان مصنوعی و ایمپلنت

اگر یک یا چند دندان از دست رفته دارید، ممکن است در صحبت کردن، غذا خوردن و لبخند زدن با مشکلاتی مواجه شوید.در یک کلینیک زیبایی دندان، دندان مصنوعی کاملا متحرک تمام دندان‌ها را در یک قوس دهان جایگزین می‌کند و دندان مصنوعی جزئی زمانی قرار می‌گیرد که چند دندان طبیعی در دهان وجود دارد.

امروزه با توجه به پیشرفت‌های حاصل در فن آوری و مواد دندانی، دندان‌های مصنوعی نتایج زیبایی فوق العاده‌ای را ایجاد می‌کنند. با این وجود، عادت کردن به دندان مصنوعی یک کار پیچیده است که نیاز به صبر دارد. در حال حاضر ایمپلنت‌های دندانی بهترین راه حل زیبایی برای جایگزینی دندان هستند.

درمان ارتودنسی

اغلب، ناهنجاری‌های لبخند می‌تواند به علت مال اکلوژن و اختلالات ساختاری فک و استخوان‌های صورت باشد. چنین مواردی مستلزم درمان ارتودنسی در کلینیک زیبایی دندان هستند.

این روش به طور موثری می‌تواند مشکلاتی مانند اوربایت، جلو بودن فک بالا یا پایین، شلوغی دندان‌ها، شکاف بین دندان‌ها و غیره را مدیریت کند. دوره‌ای که باید در طول درمان ارتودنسی از بریس‌های فلزی استفاده می‌کردید گذشته است. امروزه جایگزین‌های زیبایی مانند بریس‌های سرامیکی، بریس‌های زبانی، اینویزیلاین و غیره در دسترس هستند.

همچنین می توانید در مورد دندانپزشکی کودک بخوانید.

روکش و بریج دندانی

شما می‌توانید برای جایگزینی یک یا چند دندان از دست رفته به یک کلینیک زیبایی دندان مراجعه و از یک پل دندانی پرسلین جوش خورده به فلز (PFM) و یک پل دندانی تمام سرامیکی استفاده کنید.

تمام اجزاء این نوع پل‌های دندانی به رنگ دندان هستند. در روکش PFM، همجوشی بین پرسلین و فلز به صورت یک خط خاکستری دیده می‌شود، بنابراین پل PFM نمی‌تواند نتایج زیبایی ۱۰۰٪ را به شما ارائه دهد.

از سوی دیگر، روکش‌های تمام سرامیکی، فلز ندارند و در سطح خط لثه قرار می‌گیرند. روکش‌های تمام سرامیکی، مانند روکش‌های زیرکونیا، به عنوان جایگزینی واقعی برای دندان‌های طبیعی عمل می‌کنند و در حال حاضر بهترین روکش‌های زیبایی دندان هستند.

اینلی و انلی

اینلی/انلی پرسلینی و کامپوزیتی جایگزینی عالی برای مواد پر کننده نقره ای هستند. اگر بخش بزرگی از ساختار دندان شما آسیب دیده باشد و پوسیدگی دندان بزرگ باشد با حضور در یک کلینیک زیبایی دندان و شروع روند درمان، اینلی / اونلی می‌توانند آن را بازگرداند. لازم نیست که در مورد لبخند خود نگران باشید زیرا این ترمیم دندان، رنگ، شفافیت و بافت مینای دندان را به همراه دارد.

بهترین کلینیک زیبایی دندان

روش انتخاب بهترین کلینیک زیبایی دندان

شواهد بصری:

به لحاظ منطقی، یک کلینیک زیبایی دندان که دندانپزشک زیبایی آن به راحتی مستنداتی از کار خود را تهیه می‌کند می‌تواند انتخاب خوبی باشد. البته، باید مطمئن شوید که عکس‌های قبل و بعد موجود در وب سایت پزشک، بیماران واقعی خود او، و نه عکس‌های به اشتراک گذاری شده هستند.

اگر او تایید کند که آن‌ها واقعا بیماران خودش هستند و شما تحت تاثیر اصلاح طرح لبخندی که می‌بینید قرار بگیرید، در مسیر درستی برای پیدا کردن یک دندانپزشک خوب هستید.

ارائه مشاوره کامل:

شما باید در پرسیدن سوالات احساس آرامش و راحتی و نسبت به پاسخ دندانپزشک حس اعتماد داشته باشید. اگر در طول مشاوره خود در کلینیک زیبایی دندان احساس ناراحتی یا فشار داشته باشید، دندانپزشک باید زمان زیادی را صرف کند تا نه تنها به تمام سوالات شما پاسخ دهد بلکه شما را از آنچه که از درمان‌های مختلف انتظار می‌رود آگاه سازد.

سوالات متداول کلینیک زیبایی دندان

مراجعه به کلینیک زیبایی بهتر است یا مطب؟

اصولا ، مطب دندانپزشکی به مکانی اتلاق می شود که یک نفر دندانپزشک به همراه یک دستیار در یک اتاق و یک یونیت (صندلی دندانپزشکی) مشغول کار است. به کلینیک های دندانپزشکی در مقیاسهای بزرگ تر و معمولا دولتی، درمانگاه دندانپزشکی گفته می شود که خصوصیات خاص خود را داراست. اما بهترین انتخاب مابین موارد گفته شده در بالا، کلینیک های دندانپزشکی هستند که خدمات دندانپزشکی را به صورت مطب ارائه می دهند.

قبل از ورود به دندان پزشکی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

انتخاب دندانپزشک، حفظ آرامش، مسواک بزنید، دفترچه بیمه را فراموش نکنید، دارو‌ها و سابقه پزشکیتان را همراه داشته باشید.

در کلینیک زیبایی دندان چه درمان هایی در اولویت هستند؟

بهتر است درمان هایی که تحت عنوان اورژانس های دندانپزشکی هستند مثل: ترمیم پوسیدگی ها، عصب کشی دندان، جراحی لثه و غیره، در اولویت باشند و سایر درمان ها مثل ایمپلنت دندان، درمان های زیبایی دندان، اصلاح طرح لبخند، لمینت و کامپوزینت، در صورت امکان به موکول کردنشان به زمان های دیگه، در اولویت های بعدی قرار بگیرند.

به این مقاله امتیاز دهید

۶ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.