هزینه جراحی شکم در سال ۱۴۰۱ چقدر شده است؟

رسیدن به تناسب اندام در جامعه امروزی، به یکی از مهمترین مسئله‌های روز تبدیل شده است. به همین دلیل افراد زیادی برای رسیدن به این هدف به جای استفاده از رژیم‌های لاغری و ورزش، به عمل‌های جراحی که راه سریع‌تری برای رسیدن به تناسب اندام می‌باشد روی می‌آورند. هزینه جراحی شکم یکی از مشکلاتی است که بر سر راه این گروه قرار دارد، که با توجه به مشکلات اقتصادی، به نوعی مهمترین مسئله در جراحی شکم است.

عوامل موثر در هزینه جراحی شکم برای لاغری

به طور کلی در این زمینه نمی‌توان به طور دقیق قیمت گذاری نمود. چراکه هزینه جراحی شکم به عوامل زیادی بستگی دارد که هر کدام به نوعی تاثیر خود را بر قیمت این عمل دارد و ما در این مقاله به برخی از آن‌ها اشاره داریم.

  • نوع جراحی شکم

مهمترین مسئله در هزینه جراحی شکم، نوع دستگاه مورد استفاده شده و همچنین نوع عمل جراحی شکم برای لاغری می‌باشد که انواع مختلفی دارد. از جمله این موارد، عبارت است از: لیپوماتیک، پیکر تراشی، ابدومینوپلاستی و بسیاری روش‌های دیگر. شما میتوانید با مطالعه هرکدام از مقالات مربوطه در این وبسایت به اطلاعات کافی در مورد آن‌ها دست پیدا کنید.

مقاله پیشنهادی: در مورد لیپوماتیک بیشتر بخوانید.

  • هزینه و دستمزد پزشک

پس از انتخاب نوع جراحی، یکی از مهمترین عواملی که بر هزینه جراحی شکم تاثیر گذار است، پزشک متخصص می‌باشد که با توجه به سابقه، تخصص و همچنین نوع عمل هزینه‌های متنوعی دارد.

  • هزینه بیهوشی

مرحله پیش از عمل، انجام بیهوشی است که البته برخی عمل‌های جراحی به بیهوشی نیاز ندارند. ولی در صورت نیاز، عمل بیهوشی هزینه جداگانه‌ای برای افراد دارد.

  • محل جغرافیایی کلینیک

یکی دیگر از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه جراحی شکم، محل کلینیک و یا بیمارستان می‌باشد که هرکدام با توجه به تعرفه‌های خود، قیمت‌های مختلفی نیز دارند.

  • هزینه داروهای تجویز شده توسط پزشک

قیمت داروهایی که پزشک برای افراد تجویز می‌کند نیز بر هزینه‌های جراحی زیبایی شکم اضافه می‌کند که با توجه به نوع داروها و محل ساخت آنها هر کدام قیمت‌های متفاوتی نیز دارند.

  • هزینه آزمایشات قبل از جراحی

همیشه قبل از انجام تمام عمل‌های جراحی، نیاز به انجام یک سری آزمایشات است تا با توجه به نتیجه آن‌ها، پزشک متخصص عمل را انجام دهد و بهترین نتیجه را بگیرد. هرکدام از این آزمایشات نیز هزینه‌های جداگانه‌ای برای افراد دارد. جراحی شکم نیز از این قاعده مستثنی نیست و باید آزمایشات مختلفی صورت بگیرد.

هزینه جراحی شکم در سال 1400

قیمت گن (GUIN) پس از جراحی زیبایی شکم چقدر است؟

یکی از بخش‌های بسیار مهم پس از جراحی شکم و پهلوها، استفاده از گن می‌باشد که به روند درمان و همچنین رسیدن به نتیجه، سرعت می‌بخشد. در واقع پوشیدن گن در شکل گرفتن خطوط جدید شکم تاثیر مستقیم دارد و همچنین باعث می‌شود افراد پس از جراحی درد کمتری را متحمل شوند. با وجود گرانی و تورم بیش از حد در همه زمینه‌ها، گن‌های لاغری نیز از نظر قیمت افزایش چشمگیری داشته و به همین دلیل مبلغ نسبتا بالایی را به هزینه جراح شکم اضافه می‌کند.

هزینه گن بعد از ابدومینوپلاستی بین ۱ تا ۳ میلیون تومان متغیر است و به اندازه و جنس بسیار بستگی دارد.

نتیجه گیری

یکی از عمل‌های زیبایی که امروزه بسیار شایع است، عمل زیبایی شکم می‌باشد که بسیاری افراد این روش را برای زودتر رسیدن به تناسب اندام انتخاب می‌کنند، اما یکی از معضلاتی که بر سر راه این گروه از افراد برای انجام عمل‌ زیبایی شکم قرار دارد، هزینه جراحی شکم است که به دلیل شرایط اقتصادی موجود و بسیاری عوامل دیگر، افراد را از انجام این کار منصرف می‌کند.

ما در این مقاله به موضوع بسیار مهم هزینه جراحی شکم برای لاغری و تناسب اندام و همچنین عوامل تاثیرگذار در آن اشاره نمودیم تا با توجه به بودجه مورد نظر خود و همچنین مشورت با پزشک متخصص که بسیار ضروری می‌باشد، بهترین تصمیم ممکن را برای رسیدن به اندام مورد نظر خود گرفته و از همه مهم‌تر در هزینه‌ها نیز صرفه جویی کنید.

هزینه جراحی شکم در تهران

سوالات متداول کاربران درباره هزینه جراحی شکم

هزینه جراحی شکم تقریبا چقدر است؟

برای تعیین هزینه جراحی شکم فاکتورهای زیادی مد نظر قرار گرفته می شود که مهم ترین آن ناحیه ای است که تحت عمل قرار می گیرد.ه علاوه هزینه دستمزد پزشک بسته به تخصص متفاوت است. با این حال از ۳ میلیون تومان شروع می شود و تا ۱۵ میلیون هم می تواند ادامه داشته باشد.

هزینه جراحی شکم به چه چیزهایی بستگی دارد؟

هزینه جراحی شکم به این موارد بستگی دارد:هزینه بیهوشی، هزینه بیمارستان یا مرکز جراحی، هزینه آزمایش ها، هزینه دستمزد جراح.

هزینه جراحی شکم در تهران چقدر است؟

هزینه جراحی در تهران با سایر شهرها تفاوت آنچنانی ندارد فقط هزینه دستمزد هر متخصص با دیگری متفاوت است.عواملی چون میزان افتادگی شکم، هزینه اتاق عمل و غیره بر روی هزینه عمل تاثیر می گذارند.

۳.۴/۵ - (۸ امتیاز)

۷ دیدگاه

    1. سلام دوست عزیز؛ بله بعد از جراحی شکم هم احتمال بازگشت چربی ها وجود دارد. بنابراین بعد از عمل جراحی شکم نیز باید رژیم غذایی که دکتر برای شما تجویز می کند را رعایت کنید و به ورزش و فعالیت بدنی بپردازید.

    1. عمل های جراحی، لاغری شما را تسریع می بخشند. اینکه شما بعد از عمل لاغری چاق نمیشید و نمیشه تضمین کرد. اگر بعد از عمل لاغری از غذاهای پرکالری و چرب استفاده کنید یا عدم تحرک داشته باشید قطعا به همون حالت قبل خواهید برگشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.