لیفت بینی با ژل

احتمالاً اصطلاح لیفت بینی با ژل را در تبلیغات کلینیک‌های زیبایی یا از دوستان خود شنیده‌اید. لیفت بینی با ژل یکی از ده‌ها روش زیبایی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده ‌است. تقاضا برای انجام آن در کلینیک‌های زیبایی در سراسر جهان از جمله ایران در حال افزایش است.

از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار دارد، تغییرات کوچک در آن می‌تواند تفاوت زیادی در ظاهر شما ایجاد کند. لیفت بینی با ژل یک روش غیر جراحی است. پزشکان متخصص این روش را بسیار موثر و بی خطر می‌دانند، اما اثرات آن دائمی نیست و از شش ماه تا یک سال طول می‌کشد.

این روش یک روش سرپایی محسوب می‌شود و در کمتر از ۱۵ دقیقه توسط متخصص مجرب قابل انجام است. با انواع روش‌های لیفتینگ برای اکثر افراد، دوره نقاهت بسیار کوتاه است و می‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را از همان روز شروع کنید.

با ما در این مطلب از ویکی درمان همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در رابطه با لیفت بینی با ژل در اخیتارتان قرار دهیم.

لیفت بینی با ژل چگونه است؟

قبل از انجام لیفت بینی با ژل، پزشک عیوبی را که در بینی فرد مشاهده می‌شود، بررسی می‌کند. ژل یا فیلر با استفاده از زاویه و درجه تزریق ژل مورد نظر تزریق می‌شود.قبل از انجام لیفت بینی با ژل، پزشک برای جلوگیری از درد، از بی حس‌کننده موضعی استفاده می‌کند. روند این عمل با تزریق مکرر در نقاطی که برای تشخیص پزشک مناسب است برای رفع یا کاهش عیوب مورد نظر ادامه می‌یابد.

مطلب پیشنهادی: فیلر بینی

مزایای لیفت بینی با تزریق ژل

استفاده از پرکننده‌های اسید هیالورونیک می‌تواند از چسبندگی سطوح مخاطی جلوگیری کند. گفتنی است که لیفت بینی با ژل یکی از بهترین روش‌ها برای زیبایی بینی است که بدون ایجاد عوارضی مانند درد، تورم و کبودی است و فرمی ایده آل برای بینی ایجاد می‌کند.

اگر این روش را در مراکز معتبر و زیر نظر پزشک با تجربه در این زمینه انجام دهید؛ می‌توانید مطمئن باشید که تزریق فیلر موفقیت آمیز بوده و در نواحی زیر تزریق فیلر دچار عفونت، درد و تورم نخواهید شد.

مزایای لیفت بینی با ژل

  • مقرون به صرفه بودن: بسیاری از افراد، صرفاً به دلیل هزینه‌های بالای جراحی، این جراحی را انجام نمی‌دهند. لیفت بینی با تزریق ژل یک راه حل مقرون به صرفه است که برای مدت طولانی به بینی فرم ایده آل می‌دهد.
  • بدون نیاز به جراحی و بیهوشی: اگر از جراحی یا بیهوشی می‌ترسید، توصیه می‌کنیم لیفت بینی با تزریق ژل را امتحان کنید که یک روش غیر جراحی است. این روش عموماً درد بسیار کمی داشته و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.
  • بدون محدودیت سنی: برای انجام لیفت بینی به روش های مختلف، محدودیت سنی وجود ندارد؛ در نتیجه می‌توانید در هر سنی از آن استفاده نمایید.

لیفت بینی گوشتی و استخوانی

افرادی که دارای بینی‌هایی با غضروف بیشتر نسبت به پوست می‌باشند، دارای بینی‌های استخوانی هستند. برداشتن قوز بینی که بدون عمل جراحی باشد، طرفداران زیادی دارد؛ زیرا بسیاری از افراد از بیهوشی ترس دارند.

عموما بر این باورند که بهترین روش برای زیباسازی بینی، جراحی بینی سنتی، مخصوصاً برای بینی‌های استخوانی است؛ اما به دلیل هزینه کمتر، دوره نقاهت کوتاه‌تر و البته رسیدن به نتیجه در زمان کوتاه‌تر، روش لیفت بینی با تزریق ژل طرفداران زیادی دارد.

بینی گوشتی معمولا با پوست ضخیم و نوک پهن بینی همراه است. همچنین عمل جراحی بینی گوشتی نسبت به بینی استخوانی دشوارتر است. امکان بازگشت فرم بینی در جراحی بینی گوشتی بیشتر از بینی استخوانی است. همین عوامل باعث شده که عمل جراحی بینی گوشتی نسبتا ریسک پذیر باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین جراح بینی در تهران

لیفت بینی گوشتی و استخوانی

اما با استفاده از روش دیگری مانند لیفت بینی گوشتی، می‌توان به فرم دلخواه رسید. یکی از روش‌های پرطرفدار لیفت بینی گوشتی، لیفت بینی با استفاده از ژل است. در این روش، ابتدا پزشک با بی حسی موضعی بینی را برای تزریق فیلر آماده می‌کند. سپس با توجه به فرم دلخواه فرد، فیلر در نقاط مورد نظر تزریق می‌شود.

سخن نهایی

در این مقاله سعی بر این شد که در رابطه با نخوه ی انجام لیفت بینی با ژل و مزایای آن اطلاعاتی در اخیتار شما قرار داده شود. امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع بوده باشد.

سوالات متداول

مهم ترین عیب این عمل چیست؟

چون این روش به صورت موقتی است، در طولانی مدت هزینه های زیادی دارد.

لیفت بینی با ژل چه عوارضی دارد؟

روش ‌های بدون جراحی عوارض بسیار کمی دارند. پس از انجام این عمل، کمی قرمزی و تورم مشاهده خواهید کرد. در صورتی که متخصص تجربه کافی داشته و نیز خودتان قبل از تزریق داروی خاصی مصرف نکرده باشید، احتمال کبودی بسیار کم است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.