هزینه و قیمت هایفوتراپی در تهران (۱۴۰۲)

۵
(۱)

هایفوتراپی یکی از روش‌های جوانسازی پوست است که با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه امواج فراصوت، اخیرا به عنوان روشی مدرن برای جوانسازی و سلامت پوست از آن استفاده می‌شود. اگرچه هزینه و قیمت هایفوتراپی ممکن است در مقایسه با سایر روش‌های جوان‌سازی پوست، بیشتر باشد اما باید توجه داشت که این روش، روشی بسیار موثر است.

با افزایش روز افزون تقاضا برای انجام جوان‌سازی پوست با استفاده از هایفوتراپی، سؤالات و کنجکاوی‌های فراوانی متوجه به چگونگی انجام پذیرفتن این روش و نیز میزان هزینه و قیمت هایفوتراپی می‌شوند. هرچند با توجه به غیر‌تهاجمی بودن، ایمنی بالا، عوارض معدود و تأثیرگذاری سریع این روش، هزینه‌های مربوط به آن کاملا مناسب و معقول هستند.

با توجه به سؤالات فراوان پیرامون هزینه و قیمت هایفوتراپی و عوامل مؤثر بر افزایش و یا کاهش آن و نیز آشنایی اولیه با چگونگی انجام هایفوتراپی و مواردی که می‌توان با استفاده از این روش آن‌ها را برطرف و یا بهبود بخشید، بر آن شدیم تا در این نوشته به توضیح کاملی پیرامون این مطلب بپردازیم. پس لطفا تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت هایفوتراپی صورت در تهران و شهرستان ها

در ایران هزینه هایفوتراپی استاندارد خاصی ندارد. در تهران در این لحظه که مقاله نوشته می‌شود؛ یعنی سال ۱۴۰۲ قیمت هایفوتراپی در کلینیک‌های معتبر حدود ۵ میلیون تومان می‌باشد.

این مبلغ در شهرستان ها پایین‌تر است. زیرا در شهرستان ها تجربه و مهارت پزشک و تعداد مراجعین کمتر است و همچنین تجهیزات مورد استفاده نیز قدیمی‌تر از تجهیزات مورد استفاده در شهر تهران است. بخاطر همین دلایل نام برده شده، کیفیت هایفوتراپی در شهرستان‌ها چندان خوب نیست و همین امر باعث نارضایتی مراجعان می‌شود.

قیمت هایفو

هزینه هایفوتراپی کامل صورت در سایر کشورها:

  • هزینه هایفو صورت کامل در سنگاپور: ۱۸۰۰ دلار
  • هزینه هایفو صورت کامل در ترکیه: ۱۱۰۰ دلار
  • هزینه هایفو صورت کامل در آمریکا: ۲۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار
  • هزینه هایفو صورت کامل در کشورهای اروپایی: ۳۰۰۰ دلار

تاثیر و نتیجه هایفوتراپی

همان‌طور که از نام این روش مشخص بوده اساس و پایه این روش مبنی بر استفاده از امواج فراصوت متمرکز و با توان بالا است. در روش هایفوتراپی بافت‌های داخلی پوست در اثر امواج فراصوت با توان بالا تحریک شده و در نتیجه در پی آزادسازی کلاژن به صورت طبیعی چین و چروک‌ها و افتادگی‌های پوستی را ترمیم و بهبود می‌بخشد. این روش به صورت انحصاری تحت پوشش شرکت و برند خاصی نبوده و دستگاه‌های مختلف با برندهای متفاوت و متعددی در بازار موجودند.

بی‌شک یکی از عوامل مؤثر بر هزینه و قیمت هایفوتراپی نوع دستگاه، برند و هزینه خرید آن است. این روش به منظور جوان‌سازی پوست و رفع چین و چروک پوست و افتادگی آن است. یکی از نکات مهم در این روش این است که با توجه به توان و قدرت دستگاه امکان نفوذ تا لایه‌های عمیق پوستی و فعال‌سازی کلاژن در لایه‌های زیرین پوست وجود دارد.

در فیلم هایفوتراپی پایین می‌توانید نحوه انجام هایفوتراپی را ببینید.

هایفوتراپی یا لیفت صورت؟

بد نیست تا یک مقایسه کلی بین انواع روش‌های جوان‌سازی پوست همانند تزریق بوتاکس و عمل لیفتینگ با هایفوتراپی داشته باشیم. بی شک شما با تزریق بوتاکس و عمل لیفتینگ آشنایی دارید، تزریق بوتاکس در پی فلج نمودن عضلات صورت منجر به از بین بردن موقت چین و چروک‌های پوست صورت و بعد از حدود ۶ ماه تأثیر خود را از دست می‌دهد.

از طرفی عمل لیفت پوست مانند لیفت صورت نیز علاوه بر صرف هزینه‌های فراوان و دوره‌های نقاهت طولانی مدت، یک عمل جراحی سخت را می‌طلبد و نیز محل بخیه‌های حاصل از جراحی نیز بر روی صورتتان باقی خواهند ماند. حال این‌که در هایفوتراپی دیگر خبری از عمل جراحی، دوره نقاهت نبوده و شما یک تأثیرگذاری طولانی مدت و پایدار را تجربه خواهید کرد.

هزینه و قیمت هایفوتراپی در مقایسه با عمل لیفتینگ کمتر بوده و اگرچه هزینه یک جلسه هایفوتراپی در مقایسه با یک جلسه تزریق بوتاکس بیشتر است اما این را در نظر داشته باشید که در کنار هزینه و قیمت هایفوتراپی شما با استفاده از این روش با تولید کلاژن و شاداب سازی پوست از یک روش جوان‌سازی پوست با تأثیر دائمی بهره می‌برید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت هایفوتراپی

مهارت پزشک

در ادامه بحث عوامل متعدد مؤثر بر هزینه و قیمت هایفوتراپی را مورد بررسی قرار می‌دهیم. مطمئنا افتادگی پوست و چین و چروک‌های پوستی ایجاد شده در افراد مختلف به اشکال مختلفی ظاهر شده و از فردی به فرد دیگر متفاوت است. به همین دلیل افراد به صورت موضعی نیاز به هایفوتراپی خواهند داشت. هایفوتراپی را می‌توان در نواحی مختلف صورت انجام داد، مانند ناحیه اطراف چشم یا لب‌ها و یا برای از بین بردن غبغب.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت هایفوتراپی

حال اینکه وسعت ناحیه تحت درمان مطمئنا بر روی هزینه و قیمت هایفوتراپی موثر بوده و هرچه وسعت ناحیه تحت درمان بیشتر باشد، هزینه و قیمت هایفوتراپی نیز افزایش خواهد یافت. اما عامل دیگر تأثیرگذار بر روی هزینه و قیمت هایفوتراپی مهارت و تجربه پزشک است. بی‌شک کیفیت و درستی انجام‌پذیری روند درمان یک پارامتر بسیار مهم بوده و این تنها با مراجعه به بهترین دکتر هایفوتراپی حاصل خواهد شد و طبیعی است که این امر منجر به افزایش هزینه و قیمت هایفوتراپی شود.

کیفیت و منطقه جغرافیایی کلینیک

از دیگر عوامل بسیار مهم و تأثیرگذار بر روی هزینه و قیمت هایفوتراپی همان‌طور که پیش‌تر هم مختصراً اشاره شد، هزینه مربوط به تجهیزات است. دستگاه‌های اورجینال و با کیفیت بالاتر به دلیل هزینه خرید و نیز نگهداری بیشتر در مقایسه با سایر دستگاه‌ها از هزینه بیشتری برخوردار هستند که این امر منجر به افزایش هزینه و قیمت هایفوتراپی خواهد بود.

علاوه بر هزینه اولیه مقدار اجاره بها و در نتیجه منطقه جغرافیایی کلینیک در هزینه و قیمت هایفوتراپی موثر واقع می‌شود. علاوه بر این رفتار حرفه‌ای و نیز تجربه بالاتر کادر درمان نیز از عوامل تأثیرگذار بر روی سطح کیفی خدمات است که این موضوع تأثیر مستقیمی بر روی هزینه و قیمت هایفوتراپی خواهد داشت.

تعداد جلسات مورد نیاز و تعداد شات‌ها

به منظور درمان هر موضع خاص از صورت طبق استاندارد‌های موجود تعداد شات‌ها یا تماس‌های مشخصی وجود دارند، اما کلینیک‌ها ممکن است که با توجه به دستگاه خاص و یا به توصیه پزشک تعداد و یا مدت‌زمان این تماس‌ها را تغییر دهند که این موضوع تاثیر مستقیمی بر روی هزینه و قیمت هایفوتراپی خواهد داشت.

اما مورد اساسی دیگر به منظور تعیین هزینه و قیمت هایفوتراپی تعداد جلسات مورد نیاز به منظور درمان است که این مورد به هنگام مشاوره و یا طی جلسه اول توسط پزشک و با توجه به ناحیه مدنظر و عوامل دیگر تعیین می‌شود. البته لازم به ذکر است که گاهی روند درمان ممکن است طولانی‎‌تر و یا کوتاه‌تر باشد.

هایفوتراپی یا لیفت صورت؟

مراقب قیمت های پایین باشید!

زمانی که طرفداران یک روش درمانی افزایش پیدا می‌کند، افراد غیر متخصص و کلینیک‌های فاقد مجوز اقدام به ارائه خدمات با قیمت پایین‌تر می‌کنند. این افراد بخاطر صرفه اقتصادی از مواد و تجهیزات با کیفیت پایین استفاده می‌کنند. در چند سال اخیر این موضوع برای تزریق ژل، بوتاکس و روش‌های دیگر جوانسازی پوست بسیار اتفاق افتاده است؛ که در بعضی موارد ضررهای جبران ناپذیری به مراجعان وارد شده است.

کلام آخر

هایفوتراپی یک روش مدرن و سازگار با بدن به منظور جوان‌سازی پوست است که به صورت تدریجی و با فعال‌سازی کلاژن‌های پوستی منجر به از بین بردن افتادگی و رفع چین و چروک پوست به صورت ماندگار و دائمی می‌شود. اما یکی از عوامل مهم جهت اتخاذ هرگونه درمان هزینه آن است.

در طی این مقاله سعی شد تا ضمن معرفی و ایجاد آشنایی اولیه با روش هایفوتراپی، عوامل گوناگون مؤثر بر هزینه و قیمت هایفوتراپی از جوانب مختلف بررسی شوند. در آخر لازم به ذکر است که حتماً در کنار هزینه و قیمت هایفوتراپی به مزایای عالی و منحصربه‌فرد این روش در مقایسه با سایر روش‌های جوانسازی پوست توجه داشته باشید.

فایل پی دی اف مقاله قیمت هایفوتراپی در تهران

سوالات متداول

آیا این قیمت برای سال ۱۴۰۲ می‌باشد؟

بله قیمت آپدیت فروردین ۱۴۰۲ است.

آیا این روش موثر است؟

بله این روش کامل موثر و تضمینی می‌باشد و شما می‌توانید با خیال راحت از این روش استفاده کنید

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۵ / ۵. تعداد رای: ۱

هنوز رای ثبت نشده است.

آمنه ابراهیمی

آمنه ابراهیمی هستم مترجم متون در زمینه سلامت پوست و مو و مسائل مربوط به زیبایی. حدود 5 سال در زمینه تولید محتوا به صورت تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی مشغول به فعالیت هستم. جدیدترین روش های زیبایی و درمانی که در سراسر دنیا منتشر می شود را با علاقه دنبال میکنم. آنها را ترجمه میکنم و در قالب محتواهای متنی درمیآورم و در اختیار شما عزیزان قرار میدهم. ممنون میشم محتواهای بنده را مطالعه کنید و نظرات خودتون را در قالب کامنت با من به اشتراک بزارید.

نوشته های مشابه

۸ دیدگاه

    1. بستگی به عمق خطوط و چین و چروک داره. اگر عمق کم و سطحی باشه با یک یا دو جلسه برطرف خواهد شد. اما در صورتی که عمق خطوط زیاد باشه نیاز به جلسات بیشتر است. اما در هر صورت بعد از انجام یک جلسه تفاوت زیادی را احساس خواهید کرد.

    1. ما نرخ تقریبی و اعلام کردیم. هر کلینیک با توجه به تجهیزات و دستگاهی که استفاده میکنند می تونند قیمت های مختلفی بدهند. اما قیمت هایفوتراپی حدودا جلسه ۷۵۰ تومن هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *