قیمت مزونیدلینگ سال ۱۴۰۱!!

اکثر افراد علاقه دارند پوستی شاداب، یکدست و صاف داشته باشند و این طراوت جوانی پوست را تا سنین پیری حفظ کنند. به همین علت افراد روش‌های مختلفی را برای حفظ این ویژگی‌ها به کار می‌برند که یکی از آن‌ها جوانسازی پوست با تکنیک مزونیدلینگ است. اگر برای شما سوال‌هایی از قبیل این که مزونیدلینگ چیست؟ قیمت مزونیدلینگ چقدر است؟ یا آیا مزونیدلینگ برای شما مناسب است؟ پیش آمده در ادامه مقاله از سری مقالات ویکی درمان با ما همراه باشید.

هزینه مزونیدلینگ

مزونیدلینگ چیست؟

کلمه مزونیدلینگ از دو کلمه مزو و نیدلینگ ساخته شده است. همین نام نشان دهنده روش‌های ترکیبی برای جوانسازی پوست و مو هستند. مزونیدلینگ از روش‌های ترکیبی مزوتراپی و میکرونیدلینگ است که هر دو از روش‌های جوانسازی پوست و مو هستند. به عبارتی دیگر می توان گفت مزونیدلینگ یکی از تکنیک‌های نوین برای پاکسازی عمیق پوست می‌باشد، در مزونیدلینگ پوست از دستگاه کارتریج با حداقل تهاجم ممکن برای جوانسازی و پاکسازی عمیق پوست استفاده می‌کنند.

برای انجام مزونیدلینگ از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کنند و میزان درد و خونریزی ناشی از این روش بسیار ناچیز است. با استفاده از روش مزونیدلینگ بسیاری از مشکلات پوستی مانند: آکنه، لک های پوستی، جوش، کک و مک و  غیره برطرف می‌شود و هر فرد با توجه به میزان عوارض پوستی که دارد به تعداد جلسات متفاوتی برای انجام مزونیدلینگ نیاز دارد. برای اطلاعات بیشتر مزونیدلینگ جای جوش را مشاهده کنید. بنابراین برخی از افراد ممکن است با یک یا دو جلسه به نتایج دلخواه خود برسند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به ده تا پانزده جلسه مزونیدلینگ نیاز داشته باشند.

قیمت مزونیدلینگ چقدر است؟

زمانی که افراد روشی را برای پاکسازی و جوانسازی پوست خود انتخاب می‌کنند در مرحله دوم هزینه و قیمت روش انتخابی برای آن‌ها در اولویت قرار می‌گیرد. برای مشخص کردن قیمت مزونیدلینگ عوامل مختلفی دخیل هستند. که مهم‌ترین عامل در تعیین بهای تمام شده در این روش، نوع و میزان مواد مصرفی است. مقدار این مواد با توجه به اهداف و محل درمان تعیین می‌شود و با توجه به تفاوت قیمت مواد مختلف، قیمت های متفاوتی دارد.

همچنین قیمت مزونیدلینگ مو با توجه به نوع پوست متفاوت است. به همین علت که نوع مواد مورد استفاده برای رشد مو با تونیک های پوست متفاوت است. علاوه بر این سن، نوع پوست، نوع آسیب و شدت آن نیز تعیین کننده قیمت مزونیدلینگ است.

علاوه بر این، محل درمانگاه، شهر محل سکونت و دستمزد پزشک نیز در هزینه‌ها تاثیرگذار است. این امر کاملا منطقی است که هر چه تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان بیشتر باشد، هزینه و قیمت مزونیدلینگ نیز بیشتر می‌شود. به خاطر داشته باشید که قیمت‌های گران‌تر برای مزونیدلینگ به معنای بهتر و قابل اطمینان‌تر بودن آن‌ها نیست پس فریب تبلیغات را نخورید. و حتما قبل از هر اقدامی اعتبار کلینیک و پزشک را بسنجید. به طور کلی با توجه به عومل مختلف میانگین قیمت مزونیدلینگ برای هر جلسه بین ۹۰۰/۰۰۰ تومان تا ۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد.

مزونیدلینگ چیست؟

عوامل موثر بر قیمت مزونیدلینگ

عوامل مختلف زیادی در مزونیدلینگ تاثیر گذار است که برخی از این عوامل را در ادامه مطلب نام برده و شرح می دهیم.

  • کیفیت و نوع آمپول مورد استفاده برای مزونیدلینگ

در تکنیک مزونیدلینگ آمپول هایی که حاوی مواد تقویت کننده پوست هستند در حین عمل روی پوست ریخته می‌شود و پوست با کمک این آمپول‌ها به جوانسازی پوست می‌پردازد و مواد مورد نیاز خود را به جذب می‌کند. در نتیجه نوع و میزان آمپولی که برای انجام این کار استفاده می‌شود بر قیمت مزونیدلینگ نیز تاثیرگذار خواهد بود.

  • تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد

یکی دیگر از عواملی که روی قیمت مزونیدلینگ تاثیر می‌گذارد تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام این روش درمانی است و پزشک با توجه به نوع بیماری شما تعداد جلسات را معین می‌کند. با توجه به این که هزینه مزونیدلینگ براساس هر جلسه محاسبه می‌شود، افرادی که به جلسات بیشتری نیاز دارند، به طور حتمی باید هزینه بیشتری برای جوانسازی پوست خود بپردازند.

  • گستردگی ناحیه برای مزونیدلینگ

از دیگر از عواملی که روی قیمت مزونیدلینگ تاثیرگذار است مقدار گستردگی محل درمان است. هرچه ناحیه بزرگ‌تر باشد قیمت مزونیدلینگ بیشتر می‌شود و هر چه ناحیه کوچک‌تر باشد قیمت مزونیدلینگ کمتر می‌باشد.

  • تعداد سوزن‌های نانو استفاده شده برای هر فرد

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت مزونیدلینگ تعداد سوزن‌هایی است که در این تکنیک استفاده می‌شود. زیرا در روش مزونیدلینگ سوزن‌های نانو با به‌کارگیری دستگاه کارتریج وارد پوست می‌شوند و پاکسازی صورت می‌گیرد. هر چه تعداد سوزن‌های نانو برای انجام مزونیدلینگ بیشتر باشد هزینه آن نیز بیشتر می‌شود؛ زیرا با افزایش تعداد سوزن‌های نانو، جوانسازی و پاکسازی عمقی‌تر انجام می‌شود و لایه برداری بهتر صورت می‌گیرد.

  • دستمزد پزشک

متخصصان پوستی که مزونیدلینگ را انجام می‌دهند باتوجه به تجربه و تخصصشان قیمت متفاوتی را برای دستمزد تعیین می‌کنند و به این صورت امکان دارد دستمزد پزشک بر هزینه مزونیدلینگ تاثیر بگذارد و قیمت مزونیدلینگ را افزایش یا کاهش دهد.

  • تاثیر کلینیک زیبایی در قیمت مزونیدلینگ

علاوه بر کلینیک‌ها در سالن‌های آرایشگاه‌ها نیز میزونیدلینگ انجام می‌شود و در آرایشگاه‌ها قیمت مزونیدلینگ مناسب‌تر از کلینیک‌های زیبایی است؛ زیرا در کلینیک ها علاوه بر دستمزد پزشک مقداری دستمزد هم توسط کلینیک از شما گرفته می‌شود. با توجه به حساسیت‌هایی که در مزونیدلینگ وجود دارد، توصیه می‌شود به کلینیک‌های زیبایی مراجعه کنید و از رفتن به آرایشگاه‌ها برای انجام این روش درمانی بپرهیزید.

هزینه مزونیدلینگ صورت

جدول قیمت مزونیدلینگ در نواحی مختلف

نواحی

قیمت (تومان)

صورت کامل

۴۸۰.۰۰۰

پیشانی کامل

۳۲۵.۰۰۰

خط لبخند

۳۲۵.۰۰۰

رفع جای زخم

۳۲۵.۰۰۰

رفع استرچ مارک ناشی از بارداری، رشد، کاهش وزن بر اساس مساحت

۳۲۵.۰۰۰

درمان ریزش مو

۴۵۰.۰۰۰

عوارض مزونیدلینگ چیست؟

در روش مزونیدلینگ از سوزن استفاده میشود و همین امر سبب التهاب و سوزش پوست میشود که طبیعی است و این علائم بین یک هفته تا ۱۰ روز از بین میروند؛ علاوه بر آن امکان تیره شدن رنگ پوست نیز وجود دارد و این مورد هم با گذر زمان با پوسته پوسته شدن پوست در ناحیه عمل برطرف خواهد شد.

نکته مهم دیگر این است که سعی کنید به هیچ وجه جای زخم های خود را دستکاری نکنید!

ماندگاری مزونیدلینگ چقدر است؟

این روش یکی از روش های دائمی جوانسازی پوست میباشد، در صورتی که شما به دستورالعمل های پزشک معالجتان به درستی عمل کنید. مزونیدلینگ با استفاده از کلاژن سازی مشکلات پوست را برطرف میکند پس رژیم غذایی و سبک زندگی به شدت روی آن تاثیر میگذارد

سخن پایانی

با توجه به اطلاعات فوق در مورد قیمت مزونیدلینگ و عوامل موثر بر آن، می‌توانید قبل از اقدام به بررسی و شناسایی تمامی این هزینه دقیقی برای انجام این روش درمانی را مشخص کنید. برای اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات گسترده زیبایی می‌توانید به سایت ویکی درمان مراجعه کنید.

سوالات متداول شما عزیزان

هزینه عمل مزونیدلینگ چقدر است؟

این عمل به عوامل زیادی بستگی دارد اما در کل بین ۹۰۰/۰۰۰ تا ۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان است.

برای مزونیدلینگ به چند جلسه نیاز است؟

این مورد برای هر فرد متفاوت است با مراجعه به پزشک متخصص و دریافت مشاوره میتوانید از تعداد جلسات مورد نیاز خود با خبر شوید.

عوارض جانبی مزونیدلینگ چیست؟

این روش عوارض جدی به همراه ندارد و با مراقبت های حداقلی میتوانید دوره نقاهت را بگذرانید.

۳.۷/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.