فواید لیزر آر اف فرکشنال

۰
(۰)

فواید لیزر آر اف فرکشنال می‌تواند در فاکتورهای زیادی خودش را نشان دهد. در ادامه با هر یک از فواید این روش آشنا می‌شویم. لیزر آر اف فرکشنال با استفاده مجدد از سطح پوست درمانی موثر برای ترمیم و جوان‌سازی پوست آسیب‌دیده ارائه می‌دهد. این روش درمانی می‌تواند باعث کاهش چین‌وچروک، زخم، جوش، منافذ پوستی قابل‌مشاهده، علائم کشیدگی و ناهمواری های پوست و کمک به بهبود رنگدانه های پوست شود، و باعث ایجاد پوستی صاف و سالم شود.

لیزر آر اف فرکشنال و فواید آن

لیزر آر اف فرکشنال تحت پوست درمان می‌شود، لیزرها باید لایه‌های فوقانی را درمان کنند تا به زیر پوست برسند، این تفاوت اساسی بین درمان‌های فرکانس رادیویی و لیزر است. و این یکی از فواید لیزر آر اف فرکشنال است که نسبت به لیزرها بهتر است.

با این دانش، بیماران می‌توانند درک کنند که لیزر آر اف فرکشنال برای درمان بیماری‌هایی که در زیر سطح پوست قرار دارند استفاده می‌شود. این روش درمانی شامل درمان زخم‌های آکنه و چین‌وچروک‌های اولیه است. به این معنی که بهترین روش برای درمان جای زخم‌های خفیف آکنه، جوش و چین‌وچروک‌های اولیه است.

مهم‌ترین فواید لیزر آر اف فرکشنال

در این بخش به مهم‌ترین فواید لیزر آر اف فرکشنال اشاره می‌کنیم. این فواید عبارت‌اند از:

 • رادیو فرکانس با استفاده از صفحات انرژی را به شکل گرمابه لایه‌های عمیق پوست می‌رساند، این کار ایمنی صورت را تضمین می‌کند. این می‌تواند یکی از فواید لیزر آر اف فرکشنال باشد.
 • برخلاف لیزر، استفاده مجدد از سطح پوست با استفاده از لیزر آر اف فرکشنال در واقع لایه‌های بالایی پوست را ترمیم می‌کند.
 • درمان در درم عمیق متمرکز شده است، و باعث تجزیه جوش‌های قدیمی و کلاژن می‌شود
 • این روش درمانی می‌تواند باعث بهبود بافت، رنگ پوست و بهبود جای زخم و حتی علائم کشش شود
 • ۴ درمان با فاصله ۳ تا ۴ هفته مناسب است که مدت درمان در این روش کم است و این هم یکی از فواید لیزر آر اف فرکشنال است
 • مدت درمان بین ٢ تا ۴ روز است
 • همیشه دستگاه لیزر آر اف فرکشنال را انتخاب کنید که بتواند به طور مداوم سطح بالایی از توان را ارائه دهد زیرا بهترین نتیجه را می‌دهد
 • ایمن و مؤثر برای همه رنگ‌ها و انواع پوست
 • یک روش درمانی انعطاف‌پذیر برای چندین بیماری پوستی
 • راحت‌تر ایمن‌تر از روش‌های دیگر جوان‌سازی پوست
 • جلسات درمانی سریع
 • حداقل زمان بهبود
 • نتایج عالی در مدت‌زمان کم

موارد بالا از مهم‌ترین فواید لیزر آر اف فرکشنال هستند.

 لیزر-آر-اف-فرکشنال-چیست؟

لیزر آر اف فرکشنال چه مواردی را درمان می‌کند؟

انرژی فرکانس رادیویی کسری در زیر سطح پوست متمرکز شده است و ازاین‌رو این درمان برای:

 • زخم‌های آکنه و جوش – از این به‌عنوان بخشی از برنامه ترمیم جوش‌ها و آکنه استفاده می‌شود
 • بازسازی کلاژن – ترمیم پوست آسیب‌دیده از آفتاب‌سوختگی و رنگ پوست ضعیف
 • تحریک کلاژن و الاستین – این باعث سفت شدن پوست، کاهش چین‌وچروک‌ها و بهبود رنگ پوست می‌شود
 • برنامه‌های نگهداری ضد پیری. از لیفت صورت و مینی ماسک با این روش استفاده می‌شود تا به حفظ رنگ پوست کمک کند. این مورد هم می‌تواند یکی از فواید لیزر آر اف فرکشنال باشد.

 حقایق ها در مورد لیزر آر اف فرکشنال

بسیاری از اطلاعات نادرست لیزر آر اف فرکشنال وجود دارد، زیرا لیزر آر اف فرکشنال در مکان‌های بهداشتی رسمی وجود ندارد. این بدان معناست که هر کلینیک زیبایی می‌تواند یک دستگاه بخرد و ادعا در مورد روش‌های درمانی را شروع کند.

وجود این شرایط خوبی‌های یک روش درمانی عالی را خراب می‌کند و نام لیزر آر اف فرکشنال را لکه‌دار می‌کند و احتمالاً فواید لیزر آر اف فرکشنال را از دید مصرف‌کنندگان آن پنهان کند.

 در اینجا چند حقایق در مورد لیزر آر اف فرکشنال وجود دارد.

باند دستگاه در انجام درمان‌های صحیح بسیار حیاتی است. دستگاه‌هایی مانند eMatrix و eTwo می‌توانند این ویژگی را داشته باشند. این امر ضروری است زیرا تحریک کلاژن باید با گرمایش کنترل شده حاصل شود. قدرت ناسازگار می‌تواند عوارض جانبی ایجاد کند، قدرت بسیار کم هم هیچ تاثیری نخواهد داشت.

جوش‌ها و آکنه‌ها در اوایل به‌خوبی با روش درمان لیزر آر اف فرکشنال درمان می‌شوند. اما سایر آفت‌های پوستی ممکن است دیرتر با این روش جواب دهند. این هم می‌تواند یکی از فواید لیزر آر اف فرکشنال باشد و هم یکی از معایب آن.

بهتر است از لیزر آر اف فرکشنال به‌عنوان درمان‌های مرکب و به‌ندرت استفاده شود. این یعنی چه؟ یعنی اینکه لیزر آر اف فرکشنال برای تکمیل درمان‌هایی مانند لیفت صورت با لیزر بهترین عملکرد را دارد.

ایمنی لیزر آر اف فرکشنال چقدر است؟

یکی از فواید لیزر آر اف فرکشنال که خیلی هم به چشم می‌آید ایمنی آن است. استفاده مجدد از بافت‌های سطح پوست با استفاده از لیزر آر اف فرکشنال بسیار ایمن است. ازاین‌رو در صنعت لوازم آرایشی تنظیم بسیار محبوب است. به شرطی که به دستورالعمل‌های درمانی عمل کنید، عوارض جانبی لیزر آر اف فرکشنال بسیار غیر معمول است.

عوارض ممکن است با سطح درمان بالا ایجاد شوند. این می‌تواند با استفاده از نرم‌کننده‌ها و جلوگیری از قرارگرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش به مدت ۳ هفته پس از هر درمان کاهش یابد. عفونت‌های پوستی در استفاده از لیزر آر اف فرکشنال نادر هستند زیر کلینیک یا متخصص پوست شما آنتی‌بیوتیک‌های ضدالتهابی با پروتکل‌های درمانی بالا را برای شما در نظر می‌گیرند.

تیرگی پوست پس از درمان بیشتر در انواع پوستهای تیره  رخ می دهد. استفاده از ضد آفتاب و کرم سفید کننده می تواند این عارضه را درمان کند

قرمزی و تورم مداوم غیر معمول است و عمدتاً در مواردی مشاهده می‌شود. برای رفع آن هم روش‌هایی وجود دارد که متخصص پوست شما آن را به شما توصیه می‌کند. پس نتیجه می‌گیریم یکی از مهم‌ترین فواید لیزر آر اف فرکشنال ایمنی آن است.

فواید-لیزر-آر-اف-فرکشنال-و-کاربردهای-آن

آیا کار با لیزر آر اف فرکشنال دردناک است؟

یکی دیگر از فواید لیزر آر اف فرکشنال عدم دردناکی آن است. در این روش برای کاهش درد از تهیه کرم بی‌حس‌کننده قوی استفاده می‌شود. اگر شما در حال استفاده از لیزر آر اف فرکشنال برای جای زخم‌های آکنه هستید یا در حال بهبود رنگ پوست هستید، به کرم بی‌حسی نیاز خواهید داشت زیرا برای بهترین نتیجه و کاهش درد این موارد الزامی است.

زمان ریکاوری از لیزر آر اف فرکشنال

زمان ریکاوری از لیزر آر اف فرکشنال کم است و بین ١ -۳ روز است. این هم در نوع خودش یکی از فواید لیزر آر اف فرکشنال است، بهبودی شما به تراکم یا هم‌پوشانی درمان‌های لیزر آر اف فرکشنال فرکشنال و از همه مهم‌تر گرما و انرژی منتقل شده توسط لیزر بستگی دارد. یک نکته دراین‌رابطه وجود دارد:

قدرت بیشتر = نتیجه بهتر = بازیابی طولانی‌تر

همچنین برای تسریع روند ریکاوری از داروها و پمادهای مخصوصی استفاده می‌شود که ممکن است پزشک متخصص آن را به شما پیشنهاد دهد.

سخن پایان

از پزشک خود تعداد عمل های انجام شده و عکس قبل و بعد جراحی های انجام شده توسط ایشان را بخواهید و بعد از آن تصمیم به انجام  این درمان بگیرید.مهم ترین نکته این است که به دکتر خود اعتماد کنید.در مورد فواید لیزر آر اف فرکشنال بیشتر تحقیق کنید.

سوالات متداول

 

بیشترین تاثیر آر اف فرکشنال بر پوست چیست؟

آر اف فرکشنال به سبب تحریک کلاژن سازی در لایه میانی پوست بیشترین تاثیر را در رفع افتادگی و چین و چروک های ریز پوست دارد در عین حال برطرف کردن ترک های پوستی، اسکارهای آکنه و جوش، درمان منافذ باز پوست، درمان ترشح بیش از حد چربی پوست، سفت کردن پوست، درمان تعریق بیش از حد پوست نیز از مزایای درمانی آر اف فرکشنال می باشد.

چه مدت طول می کشد تا نتایج حاصل از لیزر فرکشنال مشاهده شود؟

پس از پوست بهبود خود را، که ممکن است را تا ۳ هفته تا، بیماران یک دوره از پوست خود ظاهر می شود کمی صورتی را تجربه کنند. در طول این مدت ، بهبودهای بافت و رنگ پوست را مشاهده خواهید کرد . نتایج کامل را می توان ۳-۶ ماه پس از درمان اولیه ، پس از بهبود کامل پوست مشاهده کرد.

چه کسانی کاندید استفاده از روش آر اف فرکشنال نیستند؟

اگر چه آر اف فرکشنال یک روش ایمن و غیر تهاجمی است ولیکن توصیه می‌شود خانم های باردار، افرادی که از روش‌های دیگر جوان‌سازی به تازگی استفاده کرده اند، افراد دیابتی و فشار خون بالا از این روش استفاده نکنند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین رای ۰ / ۵. تعداد رای: ۰

هنوز رای ثبت نشده است.

نوشته های مشابه

۷ دیدگاه

  1. عوارضی که شما مدنظرتون هست، یا عوارض وحشتناک در عمل های زیبایی که غیرتهاجمی هستند به ندرت دیده میشه. عوارض آر اف فرکشنال، قرمزی پوست تا دو سه روز هست، کبودی که در سوزن ها ایجاد می شود که بعد از گذشت یک هفته این عوارض تموم میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *