معرفی بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

معرفی بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران

sign

کلینیک ...

کاشت ابرو، کاشت مو، کاشت ریش و سبیل

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با کلینیک ...

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

تهران…

شبکه‌های اجتماعی :

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

در این مطلب از ویکی درمان با معرفی بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران به شما در تکمیل زیبایی تان کمک خواهیم کرد. یکی از عوامل تاثیرگذار در زیبایی چهره ی افراد ابروی زیبا و طبیعی است که گاهی ممکن است ابرو، به دلایلی از جمله بیماری‌های پوستی، دلایل هورمونی، مشکلات داخلی بدن، تغذیه نامناسب و عوامل فیزیکی دچار ریزش شده و کم ‌پشت شود.

تار‌های ابرو معمولا هر چند روز یکبار ریخته و مجدد تار ابروی جدید به جای آن رشد می‌کند، در صورت وجود عوامل ذکر شده ممکن است گاهی تار‌های ابرو جایگزین نشده و اصطلاحا ابرو دچار تاسی شود. در این حالت، بهترین پیشنهاد برای برگرداندن حالت اولیه ابرو، انجام کاشت ابرو است.

به دلیل اینکه کاشت ابرو عملی بسیار حساس و مهم است پیشنهاد می‌شود حتما آن را در بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران انجام دهید که نتیجه ی مورد‌نظر خود را دریافت کنید.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو مانند کاشت مو، روشی تقریبا غیر‌تهاجمی بوده که افراد برای بازگرداندن تار‌های از دست رفته ی ابروی خود از آن استفاده می‌کنند. امروزه به دلیل طبیعی بودن و بازگرداندن میزان بالایی از زیبایی به ابرو، کاشت ابرو طرفداران زیادی پیدا کرده است.

در این روش، پزشک متخصص با استفاده از تکنیک‌های مختلف، از بانک موی افراد که معمولا پوست پشت سر است، موهای مناسب را استخراج کرده و پس از بررسی سلامت مو در زیر میکروسکوپ، به نواحی کم‌ پشت در ابرو پیوند داده می‌شود.

انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران، یکی از عوامل مهمی است که قبل از انجام کاشت ابرو باید به آن توجه کنید، چرا که کلینیک‌هایی در این زمینه وجود دارند که دارای تاییدیه وزارت بهداشت نبوده و این مورد ممکن است باعث آسیب رسیدن دائمی به ابرو و عوارض جانبی دیگری شود.

ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران در قدم اول میبایست تحقیقات زیادی را در خصوص پزشکان و کلینیک‌های خوب تهران انجام دهید. این کار را میتوانید با پرس‌و‌جو از سایر افرادی که کاشت ابرو انجام داده اند و میزان رضایت آن‌ها و جست‌و‌جو در اینترنت انجام دهید.

همچنین بررسی سابقه‌های کاری کلینیک مورد‌نظر نیز یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران است، چرا که اگر پزشک کلینیکی با‌تجربه و حرفه ای باشد، کمتر پیش می‌آید که سابقه ی کاری کمی داشته باشد.

و در آخر همانطور که به آن اشاره کردیم میبایست در ابتدای کار، مجوز تاییدیه وزارت بهداشت کلینیک مورد‌نظر را حتما چک کنید.

برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران نیز می‌توانید نکات زیر را نیز در نظر بگیرید:

  • امکانات کلینیک مورد‌نظر

قطعا بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران، از به روز‌ترین و بهترین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده کرده و سعی در جلب رضایت حداکثری مشتریان خود را دارند. همچنین تمام تلاش خود را در رسیدن شما به نتیجه ی مورد نظرتان انجام می‌دهند.

  • استفاده از کادر درمان حرفه ای و با تخصص

معمولا کلینیک‌های با‌کیفیت و حرفه ای، کادر درمان متخصص و حرفه ای را نیز هم در اختیار دارند. برای دستیابی به بهترین نتایج از کلیه عمل‌های زیبایی، کادر درمان متخصص می‌توانند تاثیر بسزایی داشته باشند.

  • پیگیری‌های مستمر

یک کلینیک معتبر معمولا حال جسمی بیمار پس از کاشت ابرو، و میزان رضایت او را جزو وظایف غیرقابل‌انکار خود می‌داند. کلینیک‌های مورد تایید وزارت بهداشت عموما پاسخگوی مراجعین خود پس از کاشت ابرو هستند.

  • رعایت اصول بهداشتی

کلینیک‌های به نام و حرفه ای همیشه در رعایت اصول بهداشتی، حساسیت زیادی به خرج داده و نکات بهداشتی را در بالاترین حد استاندارد رعایت می‌کنند.

سوالات متداول

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟

کاشت ابرو برای افرادی که دارای بیماری های پوستی،دیابت و بیماری‌های داخلی هستند توصیه نمی‌شود.

آیا کاشت ابرو دردناک است؟

به دلیل استفاده از بی‌حسی موضعی در محل کاشت، تنها ممکن درد اندکی را متحمل شوید.

۴.۵/۵ - (۲۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.