banner
معرفی بهترین کلینیک

معرفی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران

کلینیکی را بهترین کلینیک لیزر موهای زائد می‌نامند که تمامی خدمات مورد نیاز مراجعه کننده را به طور کامل و با کیفیت بالا همراه با قیمت مناسب ارائه دهد. زمانی که واژه بهترین در کنار کلینیک لیزر موهای زائد قرار می‌گیرد، سطح انتظار مراجعه کنندگان از این کلینیک بالا می‌رود و به دنبال ویژگی‌ای در این کلینیک هستند که آن را از بقیه کلینیک‌ها متمایز کند. 

انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

امروزه لیزر موهای زائد طرفداران زیادی دارد و به همین علت کلینیک های زیادی در سطح شهر ایجاد شده‌اند که انتخاب برترین کلینیک لیزر موهای زائد را دشوار می کنند و به دقت زیادی نیاز دارد. 

ویژگی‌ها و مشخصات بهترین کلینیک موهای زائد

معمولا در برجسته ترین کلینیک لیزر موهای زائد از:

 • مدرن ترین دستگاه ها و تجهیزات استفاده می‌شود.
 •  دارای پرسنل صبور، خوش اخلاق و خوش برخوردی هستند.
 • دارای دکترهای متخصص و ماهر
 • داشتن آرامش و راحتی
 • داشتن مشاور مخصوص
 • دارای محوز رسمی است.

داشتن آرامش در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد: زمانی که مشتری وارد کلینیک لیزر موهای زائد می‌شود انتظار مواجه شدن با یک محیط آرام و خلوت را دارد، به این دلیل که معمولا کلینیک‌هایی که بیش از حد شلوغ هستند امکان ارائه خدمات به عنوان بهترین کلینیک لیزر موهای زائد را ندارند. 

امکان مشاوره با متخصص: زمانی که مشتری وارد بهترین کلینیک لیزر موهای زائد شود، می‌تواند با متخصص کلینیک، مشاوره داشته باشد و سوالات خود را به طور کامل بپرسد، با دستگاه مورد استفاده در لیزر آشنا شود، نوع پوست خود را بشناسد و با خیال راحت کلینیک لیزر موهای زائد را انتخاب کند.

دستگاه مورد استفاده در کلینیک: دستگاه‌های مختلفی برای لیزر موهای زائد وجود دارد که با توجه به ضخامت موهای زائد، نوع و رنگ پوست مشتری انتخاب می‌شومد. در کلینیک لیزر موهای زائد به جای یک دستگاه، دستگاه‌های متنوع و مدرنی وجود دارد تا مشتری بتواند نوع دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نماید.

مقاله پیشنهادی: بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

دارای مجوز رسمی : سازمان بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نظارت‌های فراوانی را بر روی کلینیک‌های موهای زائد دارد و در صورتی که مشاهده کند که کلینیکی مطابق با قوانین عمل نمی‌کند، مجوز آن را لغو کرده و پلمپ می‌کند.

 داشتن متخصص پوست : بهترین کلینیک لیزر موهای زائد، زیر نظر یک متخصص پوست فعالیت می‌کند و اگر متخصص پوستی در یک کلینیک موهای زائد حضور نداشته باشد نمی‌توان لقب برترین کلینیک لیزر موهای زائد را به آن کلینیک داد. 

مناسب بودن زمان درمان: اگر کلینیکی که می‌روید از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد باشد از بهترین نوع دستگاه لیزر استفاده می‌کند تا در کم‌ترین زمان نتیجه حاصل شود. 

خدمات دهی با قیمت مناسب : لیزر موهای زائد در کلینیک‌های مختلف، فرق دارد اما به علت این که تعداد کلینیک‌هایی که خدمات لیزر انجام می‌دهند زیاد شده است، دارای یک تعرفه مصوب هستند که با توجه نوع دستگاهی که برای لیزر استفاده می‌شود، منطقه جغرافیایی قرار گرفتن کلینیک، استفاده از تجهیزات یکبار مصرف و بهداشتی و مهارت متخصص یا اپراتور مشخص می‌شود. 

عدم تبلیغ فراوان : با توجه به این که لیزر موهای زائد این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است و به همین دلیل کلینیک‌های زیادی هستند که تبلیغات خود را در زمینه ارائه خدمات لیزر با قیمت بسیار کم انجام می‌دهند. اما نباید گول این نوع تبلیغات را بخورید به این دلیل که یک کلینیک معتبر، تحت عنوان بهترین کلینیک لیزر موهای زائد چنین تبلیغات فریبنده را انجام نمی‌دهد.

عدم استفاده از ژل در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد : از ژل موهای زائد به منظور خنک کردن سریع پوست در دستگاه‌های لیزر قدیمی‌تر استفاده می‌شده است که این ژل، پرتوهای دستگاه لیزر را پخش می‌کرده و نتایج زیادی پس از پایان لیزر حاصل نمی‌شده است. اما در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد دیگر از این ژل استفاده نمی‌شود، به این علت که دستگاه‌های لیزر مدرن و جدید دارای سیستم کولینگ هستند که پوست را خنک می‌کند. 

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

آموزش مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد : قبل و بعد از لیزر موهای زائد مراقبت‌هایی نیاز است که اکثر افراد از آن‌ها بی اطلاع هستند، به همین دلیل یکی از اقدامات مفید و موثری که بهترین کلینیک لیزر موهای زائد انجام می‌دهد، آموزش مراقبت‌های مورد نیاز قبل و بعد از لیزر است. 

انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

برای انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد باید یک سری از فاکتورها را بررسی کرد از جمله:

 • بررسی رزومه: طبیعتا کلینیکی که به عنوان بهترین کلینیک لیزر موهای زائد مطرح می‎شود، میزان رضایت زیادی از طرف مشتریان دارد و می‌تواند نمونه کارهای زیادی را گردآوری کند و در زمان مشاوره به مشتریان نشان دهد.
 • بررسی پزشک متخصص: زمانی که یک کلینیک لیزر موهای زائد سابقه طولانی مدت داشته باشد، مشتریان اعتماد بیش‌تری می‌کنند و در صورت رضایت کامل، کلینیک را به اطرافیان خود نیز معروفی می‌کنند. 
 • بررسی اعتبار و تجربه بهترین کلینیک لیزر موهای زائد
 • بررسی دستگاه های لیزر موهای زائد: اگر اپراتور دستگاه لیزر موهای زائد، در کار خود ماهر نباشد و نتواند درجه لیزر دستگاه را به درستی تنظیم کند، می‌تواند به پوست آسیب وارد کند. بهترین کلینیک لیزر موهای زائد از ماهرترین و با حوصله ترین اپراتور‌ها استفاده می‌کند تا کار مشتری را به بهترین شکل انجام دهد.
 • تعویض لوازم مصرفی در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد: به علت وجود محدودیت‌هایی که در شات کارتریج‌های دستگاه‌های لیزر موهای زائد وجود دارد، این امکان هست که عمر لیزر تمام شود. به این منظور بهترین کلینیک موهای زائد، لوازم مصرفی را به طور مداوم بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض می‌کند.
 • تعمیرات دوره ای دستگاه لیزر: برترین کلینیک لیزر موهای زائد خود را موظف می‌داند تا از کار کردن درست دستگاه های لیزر مطمئن شود، به همین منظور هر چند ماه یکبار دستگاه‌ها را بررسی می‌کند.
 • هزینه لیزر: یک کلینیک معتبر دارای قیمت‌های نرمالی برای لیزر در هر رده سنی می‌باشد تا تمامی افراد بتوانند از خدمات کلینیک لیزر موهای زائد بهره مند شوند.
 • شارژ جلسات سالانه در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد: بسیاری از افراد گمان می‌کنند که با استفاده از لیزر، موهای زائد بدنشان دیگر رشد نمی‌کند، اما باید بدانند که در هر مرکز لیزر این کار را انجام دهند باز هم موهای زائد رشد می‌کنند اما زمانی که لیزر در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد انجام گیرد، شارژ جلسات با فاصله زیادی انجام می گیرد.

نتیجه گیری 

اگر به دنبال لیزر موهای زائد خود هستید، اولویت شما باید پیدا کردن بهترین کلینیک لیزر موهای زائد باشد تا بتوانید با خیالی راحت از شر موهای زائد خود خلاص شوید.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چه ویژگی هایی دارد؟

قطر تابش مناسب، مجهز به سیستم خنک کننده، سیسیتم بازیافت و خوانش مناسب

فرق فناوری لیزر با دستگاه لیزر چیست؟

فناوری لیزر دارای پرتوی نور لیزر است و دارای طول موج برابر با ۷۵.۵ نانومتر دارد. دستگاه های لیزر فقط به فناوری استفاده شده در ان بستگی ندارد.

چه نکته هایی باید در لیزر موهای زائد رعایت شود؟

از فناوری سازگار با رنگ پوست استفاده شود و از دستگاه هایی با قطر تابش مناسب، سیستم خنک کننده ی موثر و وقفه های تابشی استفاده شود.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

اگر برندی را با پیشوند بهترین انتخاب کنید، اشتباه کرده اید و هر دستگاه ویژگی های خاص خودش را دارد.

لیستی از بهترین کلینک‌های لیزر موهای زائد در تهران

کلینیک

خدمات

آدرس

شماره تماس

 کلینیک زیبایی الهام

انجام کلیه کارهای زیبایی
تزریق ژل
تزریق بوتاکس
انجام خدمات هایفو
لاغری موضعی
مزوتراپی
لیفت با نخ

سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان موج، پلاک ۸۱،طبقه سوم

۸۸۵۷۰۴۵۴

کلینیک زیبایی دالیا

بوتاکس
پاکسازی پوست صورت
اصلاح فرم بینی
تزریق ژل
هایفو تراپی
خال برداری

خیابان پیروزی ، روبروی خیابان طبرسی ، کوچه دریاباری ، جنب پست بانک ، پلاک ۶۹ طبقه ی دوم 

۰۹۹۱۳۰۳۰۱۹۹

کلینیک سلین

بوتاکس
فیلر
مزوتراپی
میکرونیدلینگ
هایفوتراپیپ
فیشیال vip
لیزر موهای زائد
خال برداری

خیابان شریعتی پایینتر از تقاطع ظفر کوچه شروین پلاک ۶ واحد ۱

۲۲۲۷۳۶۳۹

کلینیک طناز فخیم

لیزر موهای زائد
تزریق ژل
تزریق بوتاکس
تزریق چربی
میکرودرم
کاشت مو

پونک، اشرفی اصفهانی، نرسیده به نیایش، جنب درمانگاه پیامبر، کوچه آزاده، پلاک چهار، طبقه چهارم

۰۲۱۴۶۰۱۷۳۶۲

کلینیک آتریسا

لیزر موهای زائد
کاشت مو
لیپوماتیک
کاشت مژه
کاشت ابروی طبیعی
کاشت ریش

بلوار اشرفی اصفهان، بالاتر از همت، نبش گلستان شرقی، ساختمان قصر، پلاک۲۸۳، طبقه دوم، واحد پنج

۰۲۱۴۵۸۵۶

کلینیک کیمیا

لیزر موهای زائد
جوان سازی پوست
تزریق ژل
تزریق چربی
تزریق بوتاکس و تزریق فیلر

لوار آیت الله کاشانی، بین اباذر و مهران، پلاک ۷۱، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه اول، واحد یک

۰۲۱۴۴۹۵۳۸۲۹

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

۱۶ دیدگاه

  1. با سلام
   انجام هر یک از آنها بستگی به انتخاب خود شما دارد. ولی مدت زمان ماندگاری با اپلایتور حدود ۳ تا ۴ هفته است و در لیزر بین ۶ ماه تا یکسال است.

  1. لیست بهترین کلینیک ها در این مقاله ذکر شده است. می توانید با آنها تماس بگیرید و طبق صلاحدید خودتان انتخاب کنید.

  1. ژل موهای زائد برای خنک کردن سریع پوست در دستگاه‌های لیزر قدیمی‌تر استفاده می‌شده ولی در دستگاه های جدید از آن استفاده نمی شود.

  1. بهترین حالتی که لیزر جواب میده اینه که موهای شما ضخیم باشه و رنگ تیره ای داشته باشه. برای موهای کرکی از دستگاه الیت پلاس استفاده کنید و نتیجه آن را مشاهده نمایید.

 1. بله متاسفانه الان تعداد مراکزی که کار لیزر موهای زائد انجام میدن خیلی زیاد شده ..خیلی هاشون اصلا تخصص و مهارت لازم رو ندارن؛ باید با اگاهی کامل انتخاب کرد.
  مطلب مفید و مهمی بود . مرسی از اطلاع رسانی‌تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا