معرفی بهترین کلینیک

بهترین کلینیک بوتاکس

با افزایش سن  چین و چروک هایی در سطح پوست نمایان می‌شود که باعث کاهش اعتماد به نفس می‌شود. انتخاب بهترین کلینیک بوتاکس به شما کمک می‌کند تا تجربه بهتری از تزریق بوتاکس کسب کنید. امروزه تزریق بوتاکس یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن چین چروک دور چشم و جوانسازی پوست می‌باشد. با انجام آن به زیبایی و فرم دهی چهره خود کمک کنید و جوان تر شوید. شاید بعد از تصمیم قطعی برای انجام بوتاکس به این فکر کنید که بهترین کلینیک بوتاکس کجا است؟ یا قیمت بوتاکس چقدر است؟ در این مقاله از ویکی درمان بهترین کلینیک بوتاکس را به شما معرفی می‌کنیم.

بوتاکس

محلول بوتاکس از سم بوتولینوم تشکیل شده‌است که اگر توسط باکتری تولید شود سم کشنده می‌باشد. مقدار ۷۰ میلی گرم از آن کافی است تا یک انسان ۷۰ کیلویی را مسموم کند. اما جای نگرانی نیست زیرا سازمان FDA و وزارت بهداشت ایران، استفاده از آن را برای از بین بردن و رفع چین و چروک پوست و خواص درمانی تایید کردند. تزریق بوتاکس به پوست، باعث فلج شدن اعصاب حرکتی می‌شود. این رشته های عصبی با دریافت پیام از مغز باعث منقبض شدن چهره می‌شوند که در دراز مدت به ایجاد چین و چروک منجر می‌شود.

برندهای بوتاکس 

بوتاکس با برندهای مختلفی وارد بازار شده است که هر یک از آنها با توجه به کارایی و ماندگاری قابل بحث می‌باشند. در ادامه لیست هر یک از این برندها را به شما معرفی می‌کنیم:

  • برند بوتاکس: اولین مارک سم بوتولینوم  با اسم بوتاکس وارد بازار شد. معروف ترین نام تجاری توسط شرکت Allergan ساخته شده‌است که مدت ماندگاری آن بین ۳تا ۴ ماه است.
  • برند زئومین: ساخت یک شرکت آلمانی است که توسط سازمان مدیریت غذا و دارو تایید شده‌است. تزریق زئومین برای معالجه افراد مبتلا اسپاسم پلک، دیستونی گردن رحم و بلفارواسپاسم  نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و ماندگاری آن حدود ۴ ماه است.
  • دیسپورت: یکی از برندهای محبوب در جهان و ایران می‌باشد‍ که ساخت شرکت گالدرما است. این نوع بوتاکس معمولا به درمان خطوط اخم کمک شایانی می‌کند و حدودا ۰.۰۵ میلی لیتر در پنج بخش اطراف پیشانی و ابرو  تزریق می‌شود.دیسپورت
  • برند مسپورت: این محصول ساخت شرکت دارویی ایرانی است که قیمت کمتری نسبت به برندهای مشابه خارجی دارد. برند مسپورت به تایید سازمان سلامت و دارو رسیده‌است. عوارض آن نسبت به برندهای خارجی بسیار کمتر است. تزریق آن با سایر بوتاکس ها تفاوتی ندارد و بال گذشت ۵ تا ۱۰ روز می‌توانید اثرات آن را ببینید و ماندگاری آن ۴ تا ۶ به طول می‌انجامد.
  • آزالور: یکی دیگر از برندهای بوتاکس، آزالور است توسط شرکت گالدرما در بازار انگلیس عرضه شد. یک از فواید آن نسبت به سایر برندها این این است که حجم تزریقی آن نصف میزان تزریق بوتاکس است و به همین خاطر عوارض جانبی کمتری دارد. ماندگاری آن به طور میانگین ۴ ماه است.

توجه داشته باشید با انتخاب بهترین کلینیک بوتاکس. بهترین دکتر بوتاکس، شما عزیزان راهنمایی می‌کند تا با توجه به نیازهایتان، بهترین انتخاب را داشته باشید.

ماندگاری بوتاکس به چه عواملی بستگی دارد؟

به طور کلی ماندگاری بوتاکس بین ۳ تا ۶ ماه است که عوامل مختلفی در این بین تاثیر می‌گذارند. میزان تزریق، سن فرد، عمق چین و چروک، انتخاب کلینیک بوتاکس و پزشک متخصص، با افزایش زمان ماندگاری رابطه مستقیم دارد. با انتخاب بهترین کلینیک بوتاکس، زمان ماندگاری را افزایش دهید.


لیست بهترین کلینیک برای تزریق بوتاکس

انتخاب بهترین کلینیک بوتاکس به شما کمک می‌کند تا به نتیجه دلخواهی که می‌خواستید، برسید.
[table id=2 /]

لیست بهترین کلینیک تزریق بوتاکس توسط ویکی درمان در حال تکمیل است.


سخن پایانی

انتخاب بهترین کلینیک تزریق بوتاکس به شما کمک می‌کند تا اثرات بهتری از تزریق بوتاکس، تجربه کنید. البته افرادی وجود دارند که نباید دست به تزریق بوتاکس بزنند مثل خانم های شیرده،افراد زیر ۱۸ سال، بیماران عصبی و افراد درگیر با بیماری کلیوی. برای انجام بوتاکس به بهترین کلینیک تزریق بوتاکس مراجعه کنید تا عوارضی مثل تورم صورت و افتادگی پلک را تجربه نکنید. 

۴/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.