معرفی بهترین روانپزشک ایران

روح و روان آدمی مانند جسم او به مراقبت و درمان نیاز دارد. هرگاه که احساس کردید از لحاظ روحی دچار مشکلی شده اید باید به روانپزشک مراجعه کنید. با توجه به اینکه در ایران به دلیل شرایط حاکم بر جامعه، افراد با مشکلات مختلفی دست به گریبان هستند، مشکلات روانی، افراد زیادی را آزار می دهد. بنابراین تصمیم گرفته ایم در این مقاله بهترین روانپزشک ایران را معرفی کنیم تا بتوانید برای مراجعه به روانپزشک بهترین تصمیم را بگیرید.

بهترین روانپزشک ایران چه ویژگی دارد؟

پیش از آنکه به معرفی بهترین روانپزشک ایران بپردازیم ابتدا برای شما بیان می کنیم که یک روانپزشک خوب چه کاری برای شما باید انجام دهد تا روند درمان شما به طور اصولی پیش برود.

یک روانپزشک خوب باید ابتدا مشکلات روحی شما را ریشه یابی کند و سپس برای درمان شما تجویز های دارویی داشته باشد. زیرا در روند درمان، روانکاوی در کنار دارو درمانی بهترین نتیجه را برای بیمار خواهد داشت. 

بهترین روانپزشک ایران باید توانایی برقراری ارتباط با بیمار خود را داشته باشد. از طرفی یک روانپزشک خوب باید همیشه در حال به روز کردن اطلاعات خود باشد و از درمان های نوین در حوزه روان درمانی اطلاعات کافی داشته باشد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های یک روانپزشک خوب این است که به اصول اخلاقی پایبند باشد و اصول اخلاقی محرمانگی اطلاعات بیمار خود را رعایت کند.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی که بهترین روانپزشک باید داشته باشد این است که قدرت شنیدن فعال داشته باشد و به خوبی به صحبت های بیمار خود گوش دهد و بی قضاوت و بی طرفانه و با در نظر گرفتن شرایط فرد، نظرات کارشناسانه خود اعلام کند.

ویژگی بهترین روانپزشک ایران

لیست معرفی بهترین روانپزشک ایران

در این قسمت برای کمک به شما جهت انتخاب بهترین روانپزشک ایران، لیستی از روانپزشکان را بر اساس نظر کاربران، هزینه ها، تخصص و مهارت آن ها، خدمات تخصصی که روانپزشک به شما ارائه می دهد؛ آماده کرده ایم.

دکتر فرامرز ذاکری

دکتر ذاکری را با توجه به سوابق ایشان و نظرات کاربران، می توان به عنوان بهترین روانپزشک ایران معرفی کرد. ایشان در درمان مشکلات مختلفی از جمله درمان اختلالات افسردگی، درمان استرس و اختلال اضطراب، درمان اختلالات بی خوابی، اختلالات دو قطبی، وسواس فکری عملی مهارت دارد.

اطلاعات تماس دکتر فرامرز ذاکری

خ شریعتی،نرسیده به مترو شریعتی ک فلسفی، ساختمان پزشکان پرشین،ط۱ 

 تماس ۰۲۱۲۲۲۶۰۰۶۷ 

دکتر کامران عدلی

دکتر کامران عدلی را نیز میتوان به عنوان بهترین روانپزشک ایران معرفی کرد. سوابق تحصیلی ایشان بسیار درخشان است و از دانشگاه هاروارد آمریکا مدرک روانکاوی و روانپزشکی خود را دریافت کرده است. 

پروفسور عدلی در زمینه درمان اختلالات افسردگی، زوج درمانی، اختلالات وسواس فکری عملی، گفتار درمانی و اختلال لکنت زبان به مراجعین خود، خدمات درمانی ارائه دهد.

اطلاعات تماس دکتر کامران عدلی

تهران- تماس ۰۹۱۲۱۵۷۵۸۹۴

دکتر نسرین دودانگی

خانم دکتر نسرین دودانگی نیز از بهترین روانپزشکان ایران است. ایشان در زمینه روانپزشکی کودک و نوجوان فعالیت می کنند. از ویژگی هایی که باعث رضایت مراجعین ایشان شده است را می توان به خوش برخوردی و حوصله ایشان اشاره کرد و بسیاری از مراجعین ایشان به طور کامل بهبود یافته اند.

از نظر سوابق علمی نیز خانم دکتر دودانگی نیز سوابق بسیار درخشانی دارند و چندین مقاله در نشریات معتبر به چاپ رسانده اند و چند جلد کتاب ترجمه و تالیف کرده اند 

اطلاعات تماس دکتر نسرین دودانگی

خیابان شریعتی بالاتر از تقاطع ظفر (دستگردی) خیابان صادقیان پلاک ۱۰- تماس ۰۲۱۲۶۷۰۳۸۱۳

دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

خانم دکتر ملیحه رفیع فرحزادی سابقه درخشانی در زمینه درمان های مختلف مانند افسردگی، استرس و اضطراب ، پرخاشگری، اختلال وسواس، درمان اعتیاد و مشکلات مربوط به زوجین دارند. ایشان فارغ التحصیل رشته روانپزشکی از دانشگاه شهید بهشتی است. ایشان برای رفع مشکلاتی که نیاز به مراجعه فوری دارند می توانند گزینه خوبی باشند.

اطلاعات تماس دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

ولیعصر نبش زعفرانیه ساختمان پزشکان ۱۵۹۰ تماس ۰۹۱۲۷۳۸۱۵۸۶

بهترین روانپزشک برای درمان افسردگی

کلام پایانی

ما در این مقاله لیستی از روانپزشکان خوب ایران را در اختیار شما قرار دادیم. در آینده براساس اطلاعات جدیدی که بر اساس نظر کاربران به دست می آوریم این لیست را آپدیت می کنیم و سایر روانپزشکان را نیز به شما معرفی می کنیم. 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.