معرفی بهترین دکتر پرده آلت تناسلی

بهترین دکتر پرده آلت تناسلی، بیماری‌های آلت تناسلی پرده دار را که به صورت مادرزادی یا در اثر ختنه ایجاد شده است درمان می‌کند. این بیماری سلامت افراد را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد اما می‌تواند در بزرگسالی مشکلاتی را برای مردان به وجود بیاورد. در ادامه ویکی درمان همراه ما باشید تا به روش های درمان این عارضه آشنا شوید.

در این بیماری پوست کیسه بیضه، به بالای آلت تناسلی متصل می‌شود. در واقع با لایه‌ای از پوست زاویه بین آلت تناسلی و کیسه بیضه پوشانده و بیضه به نقاط بالاتری از آلت متصل می‌شود.

این عارضه سبب کوچک شدن آلت نسبت به حالت طبیعی آن می‌شود. بهترین دکتر پرده آلت تناسلی با برطرف کردن این مشکل آلت تناسلی را به حالت طبیعی آن باز می‌گرداند و موجب بزرگتر شدن آلت می‌شود.

خدمات بهترین دکتر پرده آلت تناسلی

روش های درمانی پرده الت توسط بهترین دکتر پرده آلت

بهترین دکتر پرده آلت تناسلی، جراحی‌هایی را برای اهداف زیر پیشنهاد  می‌دهد:

  1. نمودار کردن سر آلت تناسلی و فرو رفتگی پشت آن
  2. مساوی کردن پوست آلت با طول بدنه آن
  3. طبیعی شدن محل اتصال کیسه بیضه و آلت تناسلی
  4. مستقیم شدن و زیبا شدن ظاهر آلت تناسلی

مطالعه بیشتر: روش‌های درمان زگیل تناسلی مردان

روش اول جراحی پرده آلت (ساده و درجه یک)

در این روش بهترین دکتر پرده آلت تناسلی ، پوست حشفه را جمع کرده، اسمگما را تمیز نموده و سپس پوست حشفه به جای خود باز می‌گرداند. آلت به صورت عمود بر دیواره شکمی نگه داشته می‌شود و دستیار پزشک  محل اتصال آلت و کیسه بیضه را به اندازه‌ای می‌کشد تا به سطح عانه برسد. سپس محل‌هایی در چهار نقطه فرو رفتگی پشت آلت نشانه گذاری می‌شود.

بعد از انجام مراحل فوق، استخوان گیر به صورت مایل طبق نقاط مشخص شده وارد می‌شود و پوست اضافه بریده می‌شود و در انتها لبه لایه‌های بیرونی و درونی پوست حشفه بخیه می‌خورد.

روش دوم جراحی پرده آلت (ساده و درجه دو)

اگر پرده آلت از نوع ساده و درجه ۲ باشد، در صورت وجود پوست زیرین به مقدار کافی روش اول جراحی انجام می‌شود. در صورتی که پوست زیرین کافی نباشد از روش سوم استفاده می‌شود.

روش سوم جراحی پرده آلت (ساده، درجه سه و مرکب)

بهترین دکتر پرده آلت تناسلی در این روش پوست حشفه را تا نمایان شدن فرو رفتگی سر آلت تناسلی و اطراف آن جمع می‌کند و اسمگما را تمیز می‌کند. سپس لایه درونی پوست حشفه را به صورت دایره وار برش می‌دهد و چین های پوست حشفه را از بین می‌برد و خونریزی را متوقف کرده و بخیه می‌زند.

بهترین زمان جراحی پرده الت

بهترین دکتر پرده آلت تناسلی چه سنی را برای جراحی پیشنهاد می‌دهد

اگرچه همجوشی پنوسکروتال یا پرده آلت قابل درمان است، اما ممکن است دکتر جراحی را برا ینوزادان به تعویق بیاندازد. بهترین سن برای انجام این جراحی، هجده ماهگی است، هر چند در افراد بزرگسال نیز جراحی توصیه می‌شود. این درمان معمولاً با مشاوره متخصص ارولوژی شروع می شود.شما می‌توانید با مشاوره پزشک،  یک برنامه درمانی مناسب تنظیم کنید.

مطالعه بیشتر: بهترین دکتر زگیل تناسلی

جمع بندی

پرده آلت یا آلت پنهان عارضه‌ای است که به دلیل ختنه نامناسب به وجود می‌آید یا به صورت مادرزادی در افراد مشاهده می‌شود. این عارضه خطری برای سلامت افراد ندارد اما ممکن است مشکلاتی را برای آنها در بزرگسالی به وجود آورد.

شما می توانید در هر سنی برای رفع این مشکل اقدام نمایید. در این مقاله روش های جراحی پرده آلت را توسط بهترین دکتر پرده آلت تناسلی شرح دادیم.

سوالات متداول

هزینه درمان پرده آلت چقدر است؟

هزینه درمان و جراحی پرده آلت به میزان و نوع ترمیم بستگی دارد. همینطور هزینه دقیق جراحی وابسته به تکنیک جراحی مورد نیاز برای دستیابی به اهداف زیبایی شما دارد.

خطرات و عوارض جراحی پرده آلت چیست؟

کبودی اطراف زخم، خونریزی، عفونت، باز شدن بخیه، اسکار، نیاز به عمل مجدد و نرسیدن به نتیجه دلخواه از جمله مواردی است که پس از جراحی ممکن است در برخی افراد دیده شود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *