معرفی بهترین مرکز مزونیدلینگ تهران (+دکتر مزونیدلینگ)

بهترین کلینیک مزونیدلینگ

در این مطلب از ویکی درمان، علاوه بر پرداختن به روش درمانی مزونیدلینگ، به معرفی بهترین دکتر مزونیدلینگ و بهترین کلینیک مزونیدلینگ در شهر تهران نیز میپردازیم. مزونیدلینگ یک درمان ابتکاری جدید است که تمام مزایای درمان پیشرفته میکرونیدلینگ ما را با افزودن سرم های مزونیدلینگ با فرمول خاص که برای نتایج بهتر به عمق پوست تزریق می شود، ترکیب می کند.

هر مزو‌سرم شامل یک طیف منحصر به فرد و سفارشی از مواد فعال است که باعث ترمیم سلولی در لایه ترانس درمال می شود و نتایج شگفت انگیز القا کننده کلاژن، ضد پیری و روشن کننده پوست را به شما ارائه می دهد! مزونیدلینگ می تواند طیف وسیعی از نگرانی های هدفمند از جمله تیرگی، پیری، جای زخم، علائم کشش یا رنگدانه را درمان کند.

مزونیدلینگ، یک سیستم تحویل سرم غیر تهاجمی است که برای جوانسازی پوست و برای درمان بسیاری از مشکلات رایج پوستی طراحی شده است.

مزونیدلینگ چیست؟

مزونیدلینگ مشابه درمان میکرونیدلینگ است که تنها تفاوت آن تزریق کوکتل‌های خاص به ناحیه مورد نظر است. این تکنیک به طور قابل توجهی نفوذ ترانس اپیدرمی مواد فعال را افزایش داده و از همان دستگاه میکرو نیدلینگ استفاده می شود.

در مزونیدلینگ عمق سوزن ها لایه مزودرم پوست را هدف قرار می دهد تا درمان خاص تری با نتایج بهتر ایجاد شود. هدف این درمان تحریک تولید کلاژن و تجدید برای پوستی صاف تر و جوان تر است. این روش معمولا برای درمان خطوط ریز، رنگدانه، جای زخم و آکنه و علائم کشش استفاده می شود.

تنوع بالای مواد فعال موجود در فرمول آن، رویدادهای طبیعی ترمیم سلولی را تقویت کرده و در عین حال اختلالات بافت پوست را کاهش می دهد. PH آن در محدوده PH فیزیولوژیکی است و سطح بهینه تحمل پوست را تضمین می کند. هر ویال c.prof حاوی مقدار مواد فعال لازم برای یک جلسه فردی و برای اطمینان از نتیجه مطلوب در طول فرآیند درمان استفاده می‌شود.

انجام مزونیدلینگ باید حتما توسط دکتر مزونیدلینگ و همچنین کلینیک مزونیدلینگ معتبر انجام شود، چرا که در غیر اینصورت، ممکن است نتیجه مطلوب را به دست نیاورده و گاها عوارض مختلفی را تجربه کنید.

قیمت مزونیدلینگ نیز، به عوامل مختلفی از جمله: وسعت محل درمان، نوع دستگاه، کلینیک و پزشک انتخابی نیز متغیر است.

 بهترین دکتر مزونیدلینگ

 

معرفی بهترین مرکز مزونیدلینگ در تهران (آپدیت ۱۴۰۱)

کلینیک زیبایی...

مزونیدلینگ و جوانسازی پوست

سعادت آباد، …

…۰۲۱ |  …۰۹۱۲ 

کلینیک زیبایی اکسیر

مزونیدلینگ و جوانسازی پوست

میدان ونک،…

…۰۲۱ |  …۰۹۱۲

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

بهترین کلینیک مزونیدلینگ

بهترین کلینیک مزونیدلینگ چه ویژگی‌هایی دارد؟

پس از انتخاب بهترین دکتر مزونیدلینگ، باید در انتخاب کلینیک مزونیدلینگ معتبر نیز دقت کافی را به خرج دهید چرا که این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است.

برخی ویژگی‌های کلینیک مزوتراپی معتبر عبارتست از:

  • برخورداری از بهداشت محیط و لوازم مصرفی تا بالاترین حد ممکن
  • بهره‌مندی از پزشکان و متخصصان خبره و دارای بورد تخصصی
  • استفاده از تجهیزات روز دنیا
  • برخورد مناسب و محترمانه با بیماران

مراقبت های بعد از مزونیدلینگ

اگر میخواهید مزونیدلینگ شما برایتان نتیجه ای ایده آل و مثبت به ارمغان بیاورد، نیاز است مراقبت‌هایی را پس از انجام مزونیدلینگ رعایت کنید. برخی از این مراقب‌ها عبارتند از:

  • عدم استفاده از محصولات آرایشی در روز درمان
  • استراحت کافی تا حداقل ۳ تا ۵ روز پس از انجام مزونیدلینگ
  • استفاده ی منظم از دارو‌های تجویز شده
  • استفاده از شامپوی مخصوص تجویز شده توسط پزشک
  •  اجتناب از رفتن به استخر، سونا و محیط‌های گرم

سخن پایانی

مزونیدلینگ مشابه درمان میکرونیدلینگ است که تنها تفاوت آن تزریق کوکتل‌های خاص به ناحیه مورد نظر است. این تکنیک به طور قابل توجهی نفوذ ترانس اپیدرمی مواد فعال را افزایش داده و از همان دستگاه میکرو نیدلینگ استفاده می شود. در این مطلب از ویکی درمان به معرفی دکتر مزونیدلینگ حاذق در این زمینه نیز پرداختیم که امید است مورد توجهتان قرار گرفته باشد.

آیا انجام مزونیدلینگ برای انواع پوست مناسب است؟

بله اما در این مورد بهتر است با پزشک معالج خود مشورت کنید.

آیا مزونیدلینگ دردناک است؟

به دلیل انجام بیحسی معمولا درد کمی را احساس می‌کنید.

۱/۵ - (۱ امتیاز)

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.