معرفی بهترین پزشک ها

معرفی بهترین جراح بینی گوشتی در تهران (لیست ۱۰ تایی)

راهنمای جراحی بینی گوشتی و معرفی بهترین جراحان عمل بینی گوشتی در سال 1401

عمل بینی یکی از پرطرفدارترین عمل های جراحی در تمام کشورها به خصوص ایران است. افراد با بینی گوشتی همیشه در پی جواب این سوال بوده اند که بهترین جراح بینی گوشتی کیست. چون جراحی بینی گوشتی عملی با ریزه کاری های خاص و ظرافت بیشتری است، هر پزشک متخصصی نمی تواند آن طور که باید بینی های گوشتی را جراحی کند و بهترین نتیجه حاصل شود. به همین دلیل اکثر افرادی که بینی گوشتی دارند و می خواهند در تهران جراحی زیبایی بینی داشته باشند، بهتر است قبل از اقدام به عمل، سعی کنند تا بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را بشناسند و نمونه کار های او را ببینند.

در ادامه این مطلب به بررسی جراحی بینی گوشتی و تفاوت آن با عمل بینی استخوانی ، ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی و معرفی بهترین جراح بینی گوشتی در تهران می پردازیم. با ما در مجله ویکی درمان همراه باشید.

لیست ۱۰ تایی بهترین جراح بینی گوشتی در تهران + نمونه کار

دکتر خوانساری

دکتر آرزو خوانساری نیا

متخصص گوش، حلق و جراح زیبایی بینی

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با دکتر دکتر آرزو خوانساری نیا

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

تهران، آیت اله کاشانی، نبش گلستان شمالی (ساختمان پزشکان ۱)، بلوک ۳.

شبکه‌های اجتماعی :

دکتر آرزو خوانساری نیا متخصص گوش، حلق و جراح زیبایی بینی می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح گوش و جراح بینی در تهران هستند و توانستند از دانشگاه علوم پزشکی با اخذ رتبه ٢١۵ کشوری فارغ التحصیل شوند؛ دکتر خوانساری نیا دوره عمومی شان را سال ۱۳۸۶ با رتبه دوم به پایان رساندند؛ ایشان دوره تخصصی گوش و حلق و زیبایی بینی شان را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به پایان رساندند.

ایشان در بهترین کنگره ها و اجتماع های مختلف عضو بوده اند و توانسته اند افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان بیاورند؛ دکتر خوانساری نیا تجربه و سابقه بسیار درخشانی برای خود اخذ کرده اند.ایشان جز معدود جراحانی هستند که از سبک فوق العاده پیشرفته وی (v) درجراحی های خود استفاده میکنند.

دکتر علی جاودانی

آقای دکتر علی جاودانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با آقای دکتر جاودانی

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

تهران، بلوار فرحزادی، روبروی اریکه ایرانیان، کوچه عباسی اناری، انتهای کوچه پلاک ۵۱، واحد ۲۱

شبکه‌های اجتماعی :

دکتر علی جاودانی دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

ایشان دوره پزشکی عمومی (دوره ۷ساله)، بورد تخصصی جراحی (دوره ۴ساله) و بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی (دوره ۳ساله) خود را در دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و دانشگاه علوم پزشکی ایران با رتبه ممتاز پشت سرگذاشته اند و در حال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و انجمن راینولوژی آمریکا می‌باشند.

درصد بالای نمونه های موفق عمل های ایشان به علت اولویت داشتن سلامت بیمار، وضعیت تنفسی، مشاوره صادقانه، تمرکز بالا در تناسب بینی با شاخص های آناتومیک صورت و همچنین سن و جنس بیمار می باشد.
تمامی مراحل پروسه جراحی اعم از مشاوره قبل از عمل و آنالیز، عمل جراحی و ویزیت‌ها و مراقبت‌های بعد از عمل و آموزشها مشخصا توسط خود ایشان انجام شده که طبعا این مسئله تاثیر مثبتی بر درصد رضایت‌مندی بالای نتجیه عمل‌های جراحی ایشان داشته‌است.

دکتر مقتدر

آقای دکتر خسرو مقتدر

جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی گوش

امتیاز
۵/۵

اطلاعات تماس با آقای دکتر مقتدر

تلفن :

شماره همراه :

وبسایت :

آدرس :

تهران، صادقیه، آیت اله کاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان بلوک ۳

شبکه‌های اجتماعی :

دکترخسرو مقتدر با کسب رتبه ای عالی در کنکور سراسری در دانشکده پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی تهران پذیرفته شدند. دوره تخصصENT (تخصص گوش ،حلق و پلاستیک بینی و صورت) را در دانشگاه علوم پزشکی تهران باکسب رتبه برتر آزمون بورد تخصصی به پایان رساندند.

ایشان چندین مقاله در سایت‌ها و مجلات معتبر به ثبت رسانده‌اند و در چندین روش جراحی ابداعی خویش توجه سایر جراحان را نیز برانگیختند. دکتر خسرو مقتدر از جراحان مطرح، صاحب سبک و برتر تهران نیز به شمار می‌روند.

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

آقای / خانم دکتر ...

متخصص گوش و حلق و بینی، جراح زیبایی

تهران، یوسف آباد،..

…۰۲۱ |  ..۰۹۱۲

آقای / خانم دکتر ...

متخصص گوش و حلق و بینی، جراح زیبایی

تهران، ونک،..

…۰۲۱ |  …۰۹۱۲

بینی گوشتی چیست؟

بینی‌های گوشتی معمولا پوست ضخیم، پهنای زیاد و غضروف و استخوان‌های ضعیف دارند. البته خیلی از افراد تصور می‌کنند که هر بینی بزرگ و پهنی یک بینی گوشتی به حساب می‌آید. این تصور اشتباه است و ممکن است فردی بینی استخوانی ولی بزرگ و پهنی داشته باشد. بر روی بینی‌های گوشتی معمولا منافذ پوست باز است و چربی ناحیه بینی بیشتر است. همچنین پره های بینی‌های گوشتی بزرگتر از بینی‌های استخوانی است.

تفاوت عمل بینی گوشتی و استخوانی

از نظر متخصصان زیبایی، بینی‌های گوشتی پوست ضخیم و بانک استخوانی و غضروفی ضعیفی دارند و ویژگی اصلی بینی‌های استخوانی پوست نازک و بافت استخوانی محکم است. چون بینی‌های گوشتی پوست ضخیم تری دارند، به هنگام جراحی کار جراح را سخت می‌کنند و شکل دادن به فرم بینی را مشکل می‌سازند. بزرگترین محدودیت پزشک در هنگام عمل‌های بینی گوشتی این است که به هیچ عنوان نباید فرم و شکل قسمت پوست بینی را دست کاری کنند و فقط باید اسکلت بینی را تقویت و آن را فرم دهی کند. به همین دلیل عمل بینی گوشتی بسیار سخت است. بهترین جراح بینی گوشتی در تهران فردی است که بتواند بدون تغییر در شکل ظاهری پوست، فرم استخوان و غضروف بینی را به بهترین حالت شکل دهد.

معرفی بهترین جراح بینی گوشتی

ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی می‌تواند بینی‌های گوشتی را به طور مناسب عمل کند و بعد از عمل و با گذشت سال‌ها، تغییری در فرم ظاهری بینی ایجاد نشود و به اصطلاح بینی به حالت سابق خود بازنگردد، باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • نمونه کار زیاد و تجربه بالا داشته باشد.
 • مدرک تخصصی پزشکی در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی یا متخصص گوش و حلق و بینی داشته باشد.
 • مراجعان قبلی از کار او رضایت داشته باشند.
 • خلاق باشد و متناسب با چهره هر فرد اقدام به عمل جراحی بینی کند.
 • صبور باشد و با مراجعان خود با نهایت دقت صحبت کند. تمامی سوالات را به خوبی پاسخ دهد تا نگرانی بیمار از نتیجه عمل کاهش یابد.

چطور بهترین جراح بینی گوشتی را پیدا کنیم؟

عمل بینی یک عمل اورژانسی و ضروری نیست که برای پیدا کردن بهترین پزشک فرصت کافی نداشته باشیم. بنابراین اگر قصد دارید تا بینی خود را عمل کنید، بهتر است در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی خود دقت کافی داشته باشید تا بهترین نتیجه را به دست آورید. چنانچه دوست دارید در شهر تهران که تعداد بیشتری از پزشکان در آن حضور دارند، جراحی کنید، بهتر است به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی در تهران باشید. برای این کار می‌توانید از روش های زیر استفاده کنید.

 • ابتدا یک لیست از تمام پزشکانی که جراحی بینی گوشتی انجام می‌دهند تهیه کنید. برای تکمیل این لیست می‌توانید از سایت ها، اپلیکیشن‌هایی مثل اینستاگرام و یا پرس و جو از افراد آشنا و دوستان استفاده کنید.
 • پزشکان لیست خود را بر اساس منطقه‌ای که در آن فعالیت می‌کنند و مطب دارند، دسته بندی کنید.
 • سوابق هر کدام از پزشک ها را بررسی کنید و قبل از مراجعه درباره هزینه‌ها و سوابق کاری وی اطلاعات به دست آورید.
 • به مطب پزشک مراجعه کنید. سعی کنید در زمان مراجعه به مطب روزی را انتخاب کنید که افراد بعد از عمل برای معاینه حضور دارند تا بتوانید نمونه کار پزشک را ببینید و از مراجعان درباره پزشک و کارش سوالاتی را بپرسید.
 • اکثر جراحان بینی نمونه کارهایی دارند که ممکن است آن را در حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی بارگذاری کنند یا آلبوم را در مطب داشته باشند. از منشی پزشک درخواست کنید تا نمونه کارها را به شما نشان دهد.

چطور بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را پیدا کنیم

امیدواریم در این مطلب از مجله ویکی درمان توانسته باشیم بهترین جراح بینی در تهران برای عمل بینی های گوشتی را به شما معرفی کرده باشیم. برای اطلاع از هزینه عمل بینی می توانید به ویکی درمان، مجله درمان، سلامت و زیبایی با هدف افزایش سطح آگاهی که برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است، مراجعه کنید. سعی می کنیم با تولید محتوای باکیفیت و درخور شما عزیزان، بهترین و مجرب ترین پزشکان هر حوزه را معرفی نماییم.

سوالات متداول

چه علائمی ممکن است در دوره ریکاوری و نقاهت بعد از عمل بینی رخ دهد ؟

سرگیجه، درد غیر قابل تحمیل در بینی و اطراف آ ن، تنگی نفس، جوش های پوستی، خونریزی بینی، ضربان بالای قلب و تهوع و استفراغ

چرا قبل از جراحی بینی مصرف قرص آسپرین و دخانیات ممنوع است ؟

مصرف دارو های ضد التهاب مانند آسپرین و پروفن احتمال افزایش خونریزی در حین عمل می شود و مصرف مشروبات الکی و دخانیات باعث اختلال در اکسیژن رسانی به خون خواهد شد، و به توصیه پزشکان بهتر است دو هفته قبل از عمل پرهیز شود.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

۴ دیدگاه

  1. باسلام
   کبودی ناشی از جراحی زبیایی بینی معمولا تا برداشتن پانسمان که بین ۶ الی ۱۰ روز می باشد، از بین می رود. اما ورم بینی بعد از عمل در تمام بیماران ایجاد شده و کاملا طبیعی است؛ ولی میزان آن در افراد مختلف بسته به جنس پوست آنها متفاوت است . معمولا این ورم تا یک ماه ثابت است و بعد به آهستگی شروع به کم شدن می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.