بهترین جراحی لب

زیبایی نقش بسزایی در اعتماد به نفس افراد دارد، از این رو افرادی که با فرم و شکل اعضای صورت خود نظیر بینی، لب مشکلاتی دارند، به فکر بهبود آن هستند. همانطور که می‌دانید بعد از چشم‌ها، لب‌ دومین عضوی است که اگر فرم خوبی داشته باشد، می‌تواند زیبایی شایانی به صورت فرد بدهد، که بیشتر بر روی بانوان اثر گذار است. همچنین لازم به ذکر است بدانید که افرادی که خواهان عمل بینی هستند، جراحی لب را هم در کنار آن انجام می‌دهند. در این صفحه از سایت ویکی درمان قصد داریم تا بهترین جراحی لب را مورد بررسی قرار دهیم.

انواع بهترین جراحی لب

برای زیباتر کردن لب، راه‌های متفاوت و گوناگونی وجود دارد که جراح لب باید در حین مشاوره جراحی انتظارات بیمار را در نظر داشته باشد تا بتواند مناسبترین روش را پیشنهاد دهد. گاها امکان دارد برای رسیدن به بهترین جراحی لب، دو یا چند جراحی را انجام دهد.

از جمله بهترین جراحی لب عبارت‌اند از:

  • پیوند یا گرافت پوستی
  • پروتز لب
  • بهبود ورمیلیون
  • لیفت لب

انواع بهترین جراحی لب

پیوند یا گرافت پوستی در بهترین جراحی لب

همانطور که اشاره داشتیم، یکی از بهترین روش‌های جراحی لب پیوند یا گرافت پوستی است که برای جذاب کردن یا برجسته کردن لب به کار می‌رود. در این روش ابتدا جراح برشی را برای جلو کشیدن لب ایجاد می‌نماید. بعد از برشی که جراح بر روی لب ایجاد می‌نماید، گرافت پوستی را برای برجسته کردن لب استفاده می‌نماید تا لب فرم زیباتری به خود بگیرد.

پروتز لب

یکی از روش‌هایی که میان مراجعین جراحی لب و دیگر جراحی‌ها محبوب شده، پروتز است. شاید یکی از دلایلی که این روش محبوب شده، در روش‌های متنوع طبیعی و سنتزی باشد که برای مخاطبین ارائه می‌شود، همچنین جراح موظف است تا در جلسه‌ای که برای مشاوره با بیمار تدارک دیده، بهترین روش جراحی لب را به بیمار پیشنهاد بدهد. همچنین برش‌های کوچکی را جراح حین جراحی در داخل دهان ایجاد می‌نماید.

بهبود ورمیلیون یا قیطان لب

در این روش جراح می‌بایست روی بخش‌های رنگی لب برشی را ایجاد نماید تا قادر باشد بریکه‌ای را که در پوست خارجی لب قرار دارد، جدا نماید و سپس با کشیدن ناحیه رنگی لب، فرم لب را افزایش می‌دهد.

لیفت لب

هنگامی که لب افراد فرم‌هایی نظیر شل شدن، رو به پایین بودن یا افتادگی پوست را به خود می‌گیرند، بهتر است لیفت لب را انجام دهند که یکی از بهترین جراحی لب محسوب می‌شود.

در این روش جراح برای حجیم کردن لب فوقانی یا بالایی برشی را ایجاد می‌نماید و مقدری از پوست لب را کم می‌کند تا لب فرم رو به بالایی به خود بگیرد؛ سپس برش‌های کوچکی را در اطراف دهان به منظور برداشتن چربی‌های اضافی ایجاد می‌نماید و در آخر بخیه‌هایی را می‌زند که بعد از پنج روز بتواند آن‌ها را جدا نماید.

مطلب پیشنهادی: بهترین دکتر بوتاکس

اقدامات قبل از بهترین جراحی لب

تقریبا همه جراحی‌های حال حاضر نیاز به اقداماتی دارند که بیمار موظف است تا قبل از انجام جراحی آن‌ها را رعایت نماید؛ جراحی لب از این قاعده مستثنی نیست! و بیمار می‌بایست قبل از انجام دادن جراحی‌هایی نظیر عملی بینی و جراحی لب اقداماتی را در نظر داشته باشد تا بتواند بهترین جراحی را داشته باشد. این اقدامات عبارت‌اند از:

  • بیمار موظف است ۶ هفته قبل از انجام جراحی از استعمال دخانیات بپرهیزد.
  • بیمار موظف است تا از داروهایی که باعث خونریزی شدید می‌شود، بپرهیزد.
  • بیمار موظف است تا در قبل و بعد از جراحی، آب کافی را بیاشامد.

اقدامات قبل از بهترین جراحی لب

مراقبت‌های بعد از بهترین جراحی لب

بعد از انجام دادن جراحی لب، وظیفه بیمار است تا از جراحی خود به نحو احسن مراقبت کند که برخی از این مراقبت‌ها به شرح ذیل است:

  • تا دو روز از کمپرس آب سرد برای کم کردن تورم لب استفاده نمایید.
  • بیمار بهتر است تا دو روز از مایعات استفاده نماید.
  • از انجام دادن فعالیت‌های سنگین خودداری کنید.

نتیجه

همانطور که می‌دانید، انجام دادن هر نوع جراحی، نیاز به اطلاعات و ظرافتی است که هر بیمار موظف به دانستن آن می‌باشد تا بتواند بهترین انتخاب را برای زیبایی خود داشته باشد. همچنین بسیاری از افراد تزریق ژل و بوتاکس را برای زیبا کردن و از بین بردن ایرادات صورت پیشنهاد می‌دهند.

در این مقاله از سایت ویکی درمان قصد داشتیم تا درباره بهترین جراحی لب اشاره داشته باشیم تا افرادی که به فکر جراحی لب هستند به آگاهی بیشتری انتخاب نمایند. اگر در این مقاله به تمامی سوالات خود نرسیده‌اید می‌توانید با ویکی درمان در تماس باشید تا بهتر راهنمایی را از سمت ما داشته باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *